Rüya Yorumları Rüya tabirleyen varsa yardım!!!

gyshnky

Zeynep Beren hoşgeldin
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
6.368
2
Arkadaşlar rüyamda eşimin başka bir bayanla daha evlendiğini görüyorum.Hatta düğün hazırlıklarına eşlik ediyorum.Yani bu durumu kabullenmiş gibi. Düğün salonundayız kızın yanına gidiyorum gelinlikle görüyorum onu hazır mısın falan diyorum.sonra salona gelip eşime hadi gelini getir diyorum. Bu arada annem ve arkadaşlarım da var.Annem eşimin şahitlik yapacağını sanıyor.Fakat aslında eşim damat olacak.ben telaşa kapılıyorum annem ve arkadaşlarım anlayacaklar diye.Kayınvalideme gidip diyorum ki annem eşimin 2. evlendiğini bilmiyor şahitlik yapacak sanıyor bişeyler yapalım eğer anlarsa beni alır götürür diyorum.Kayınvalidem 'A aaa niyeki?'diyor bende bizde böyle şeyler yoktur anne diyorum. sonra masaya bakıyorum eşimi orda başka biriyle evlenirken görünce gözlerim doluyo.Sonra akşam gerdeğe gireceklerini düşünüp bu gece yanımda olmayacak diyorum içimden.Sonra annemin ilgisini başka tarafa falan çekmeye çalışıyorum. Sonrasındada uyandım zaten. Fakat rüyadan çok etkilendim. Rüya yorumlayanınız varsa eğer bana yorumlayabilir mi bu rüyayı?

Eşinin seni aldatacağını felan düşünüp kuruntu mu yaptın bu rüyayı gördün kafamçokkarıştı

Konu içerik nedeniyle " Rüya Yorumları " Bölümüne taşınmıştır. Hayırlara çıksın kaydirigubbakcemile3

X