Rüya Gibi Evler

selda19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2006
240
1
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

sondan ikinciyi istiyorum.. itirazı olan.....?? 1:KK59:00 ...2 saat bekledim tamam benimdir:)

BU OLABİLR AMA BUNUN İÇİNDE Bİ SEVGİLİ DE GEREK BEN İLK ÖNCE ONU BULUYIMDA BU EV KALSIN :):):):)

2. Yi Istiyorum.
Ama Herhangi Biride Olabilir.
Hepside Gürültüden Uzak Sakin Bir Yere Benziyor.
Selda Paylaşimin Için Teşekkür Ederim

bende 2.yi istiyorum yaww.müthiş bi manzara.ev süppper.askoma diyimde alalım bi tane:)))))
116289982264281.gif

arkadaslar belki size tuhaf gelebilir ama ben hic birini istemezdim,evler guzel ama fazla gösterisli.fazla gösterisi sevmem,daha sade sevimli bir ev tercihim olabilir...Napayim zevk meselesi... :sm_confused:

yok yaaa yanlış yazdım 3. sanırım. karıştırdım resimleri:)) 3. istiyom ben mümkünmü acaba:)

Hepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........beğenmediğimi kiraya veririm....en çok beğendiğimdede otururum değil mi amaa.... :)))))

hepsini istiyorum. :sm_confused: ne yapayım elimde değil. bi daire alabilmek için kaç aydır para biriktiriyorum benim gibi olan birilerinede verirdim.

bende 5. yi istiyorum sıra numarası mı alsak acaba yığılma oldu gibi bunlar heute coutre mu?? yoksa site halinde mi? ona göre başka ev seçim de beklemim :)))

hepsi çok güzel hiç farketmes öyle bi evim olamayacağı için hayal kurmuyorum:KK43:(

Ben 5. yi alayım.
Gerçi her zaman ekip biçebileceğim kendi yiyeceğimi bahçesinde yetiştireceğim ve meyva ağaçlarının altında (arka bahçemdeki) kocaman bir masası olan bahçeli bir ev istedim ama ne yapalım bu da olur.

X