Lekeler, Çiller Roza İçin Hangi Lazer Tedavisi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

dibella83

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2017
16
2
41
doktor senin cildin ilaçla düzelmez lazer şart dedi 3 tane lazer yazdı
hangisini yaptırmak lazım, daha önce bunları deneyen oldu mu?
Nd yağ lazer
KTP lazer
Pulsed-Dye lazer

veya başka ne olabilir?

Geçmiş olsun. Maalesef sorunuza cevap veremiyorum hatta ben size soracağım. Bu makinelerin yalnızca tüyler için olduğunu zannediyordum:/ neyse... Bende bildiğim kadarıyla roza yok ama fazlaca kılcal damar çatlaması var. Doktorunuz devlet hastanesinde miydi? Merak ediyorum lazerli damar tesavisini devlet karşılıyor mu?

merhaba
geçen ay yüzümdeki hassasiyet, lekelerim ve kızarıklığımdan şikayetle doktora gittim. Kılcal damarlarım yüzeye yakın olduğu için hep kızarıklığımdan şikayetçiyimdir. ve cildim inanılmaz hassastır. krem almadan önce mutlaka tester alıp denemem gerekir, makyaj yapamam. bir de rosa hastası olabileceğimi söylemişti bir doktor.
neyse doktora gittim bana rosa hastası olmadığımı, kılcal damar problemim olduğunu söyledi ve 4 seans dye lazer önerdi.
öncesinde cilt bakımı yaptırdım. ve ilk seansıma girdim. cuma günü yaptırdım ki yüzümde kızarıklık, şişme olabileceği söylenmişti. ilk seasımda lazerin dozu düşük atıldı. hafif bir kızarıklıklığım oldu. cumartesi günü şişlik oldu. pazar hafif bir şişlik ama kızarıklığım geçmişti. paartesi gününe bir şeyim kalmadı.
2. seansımda doz biraz daha yükseltildi. cuma akşamı ciddi kızarıklık oldu. sabah kalktığımda ciddi şişlik vardı hatta gözüm zor açılıyordu :) kızarıklığım geçti. pazar hatta pazartesi günü şişlik devam etti. şuana kadar bu şekilde devam ediyor. 3 ve 4 seanslarımı ve değişiklik olup olmadığını, lekelerimin sonucunu vs sizlerle paylaşacağım.

X