Röntgen filmi sıvı bikimi

Peki over kist? Doktor böyle bişi de yazmıştı kağıda 😁 onu da eledi sanırım 😁😁 ya şundan korkuyorum ben gebelik için uğraşıyorum inşallah bı sıkıntı çıkmazsa bi kaç gün içinde rahîm filmimi cektirebileyim😁
Önce bir neyin ne olduğu belli olsun, sağlığınıza kavuşun ondan sonra filminizi de çektirirsiniz bebeğinizi de seversiniz İnşaallah, stres yapmayın

Peki over kist? Doktor böyle bişi de yazmıştı kağıda 😁 onu da eledi sanırım 😁😁 ya şundan korkuyorum ben gebelik için uğraşıyorum inşallah bı sıkıntı çıkmazsa bi kaç gün içinde rahîm filmimi cektirebileyim😁
Yumurtalık kistleri de alt karında ağrı yapar. O nedenle yazmıştır. Öyle bir şey olsaydı ultrasonda çıkardı. Endişelenme. İnşallah en hayırlı zamanda sağlıklı gebeliklerimiz olur. Duaya kendimi sikistirmasam olmuyor. 😂

Önce bir neyin ne olduğu belli olsun, sağlığınıza kavuşun ondan sonra filminizi de çektirirsiniz bebeğinizi de seversiniz İnşaallah, stres yapmayın
Tabi ki de öncelik bu ağrıdan kurtulmak normalde yarına gün vermişti rahîm filmi için yarın gastroenterolojiye gideceğim merkeze ona göre bu sıkıntıyı çözünce film için uğraşacam sadece sıkıntılı bir süreç olmasını istemem 🙏

Yumurtalık kistleri de alt karında ağrı yapar. O nedenle yazmıştır. Öyle bir şey olsaydı ultrasonda çıkardı. Endişelenme. İnşallah en hayırlı zamanda sağlıklı gebeliklerimiz olur. Duaya kendimi sikistirmasam olmuyor. 😂
Amin amin amin 🙏 Rabb'im inşallah isteyen herkese sağlıkli bebisler nasip eder.🌹

O beyaz şey dediğiniz bt öncesi içtiğiniz opak madde. Mesane gibi içi boş organların daha net görünmesini sağlar. Yoğun gazınız var gastronun görmeside iyi olur tabi.
Bana ilaçlı tomografide damar yoluyla verdiler. Altıma işedim sandım ilk anda. 😂

O beyaz şey dediğiniz bt öncesi içtiğiniz opak madde. Mesane gibi içi boş organların daha net görünmesini sağlar. Yoğun gazınız var gastronun görmeside iyi olur tabi.
Çok teşekkür ederim o Beyaz şey canımı çok sıkmıştı idrarimda olmayinca cekinirken korkmustum ama sağolsun Otrera Otrera açıklamasını yapıp beni aydınlattı sağolsun doktor hanımcım :dua: sizinde yorumunuz için çok teşekkür ederim ❤️

Yarın 2 saatlik uzaklikta olan merkez hastaneye gidecegim muhtemelen gazdan kaynaklı denilecek ve eşimin dilinden kurtulamam

Bu folikül kisti, “yumurtlama kisti” muhabbeti nedir onu anlayamadım :KK53: :KK48:
Damara gelince fenaymış bebeğim, boşver o konuyu, çetrefilli. 😂
Yumurtlama kistinden anladığım şey folikülun kendisi. Hani çatlama olunca o folikül yırtılıp icindeki yumurtayı serbest bırakıyor ya, işte arkadaş onu yanlış anlayıp kist patlıyor sanmış bence.

Allah size de sağlıklı bir bebiş nasip etsin en hayırlı vakitte İnşaallah