Röntgen filmi sıvı bikimi

Limonlu Su

"Nasipten öte yol yok, her şeyin hayırlısı."
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
9.888
21.481
Kızlar dünden beri sağ alt kasık bölgemde ağri vardı bugün doktora gittim kan ultrason tomografi ve röntgen çekti ileokolik izlenmiştir diye bir kagit yazdı gastroenteroloji bölümüne sevk etti e nabizdan bakarken ilk defa boyle birşeye denk geldim serum aldım ağrı kesici vurdu damardan zerre agrimda azalma olmadı şuan halen devam ediyor yarın gastroenteroloji bölüne gidecem. Sadece kafama takıldı daha önce rastlayan vardır belki diye resim eklemek istedim sıvı var o ağrı yapıyor dedi bdv'ye açtım nereye açacağimi da bilemedim açıkçası

Eklentiler

• IMG_20210907_232636.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 583
Pelvisin altındaki beyaz kısım nedir? Doktor varsa aydınlatabilir mi? Merak ettim.
Geçmiş olsun bu arada.
Bende ona çok takıldım daha önceki röntgenlerim'de gaz sıkışması olarak gitmiştim ama hiç birinde beyaz bölgedeki kısım yok anormal geldi normal ve şuan bile iki büklüm yürüyorum ağrım o kadar fazla ki çok teşekkür ederim

Ağrım o kadar çok var ki acile gitmem fayda sağlar mı bilmiyorum

Bendede 12cm sıvı izlenmisti yani kanama varmıştı içerde. Kist patlaması çıktı benmki ama apandisit tende suphelenmisti doktor oyle degilmisti

Çok geçmiş olsun canım bence hemen acile gitmelisin
Sabah 9 da gittim 5 e kadar ordaydim serum ilaç ve iğne verdi ağrı kesici damardan hiç fayda etmedi yarın gastroenteroloji ye gidecem agrimda devam ediyor acaba fayda edermi etmez mi tereddütte kaldım acikcasi

merhabalar. ciddi gaz birikimi var barsaklarınızda. pelviste sıvı dediğiniz de idrar
Gaz demedi doktor özellikle sordum gaz mi var diye hatta makattan ilaç bile aldım ama geçmeyince ileokolik izlenmiştir diye kağıt yazdı gastroenteroloji git diye. Birde idrara sıkısik değildim aç karin gittim su bile içme dedi