Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Romatoit Artrit (RA)... Paylaşalım

saol cnm benim ben de ücretli hastaneye gideyim diyorum.ahmet gül ü bende duymuştum iyi diye.birde çapaya ben hiç gitmedim tam olarak nerede ben başakşehir iktelli tarafında oturuyorum.ücretli olunca hemen randevu alabilrmiyim cnm acaba.çok saol cnm benim ilgilendiğin için allah razı olsun.özel ücretli randevu numarasını biliyomusun çisemciğim

saol cnm benim ben de ücretli hastaneye gideyim diyorum.ahmet gül ü bende duymuştum iyi diye.birde çapaya ben hiç gitmedim tam olarak nerede ben başakşehir iktelli tarafında oturuyorum.ücretli olunca hemen randevu alabilrmiyim cnm acaba.çok saol cnm benim ilgilendiğin için allah razı olsun.özel ücretli randevu numarasını biliyomusun çisemciğim

canım benim Allah hepimizden razı olsun çapa topkapıdan bir iki durak sonra ücretli gidince sanırım hemen olmasada bikaçgün sonrasına verirler.

saol cnm çok iyisin belki bir gün görüşme imkanımız olur orada yaş kaç bu arada.telini biliyorsan söylersen sevinirim cnm

saol cnm çok iyisin belki bir gün görüşme imkanımız olur orada yaş kaç bu arada.telini biliyorsan söylersen sevinirim cnm[/Q

birşey değil canım benim ben 38 yaşındayım sen inş.görüşürüz hastanede olması şart değil çapanın teli var bende değişmemiştir sanırım arar sorarsın 0 212 4142200 inş.yakın erken alabilirsin ahmet güle gitmek istediğini felan söylersin

mavilim canım benim nasılsın nasıl gidiyor görüşemedik kür nasıl biraz faydasını görmeye başladınmı?

yok canım,3 gündürde bıraktım yapmıyorum,başlıycam yeniden
çok şükür idare ediyorum,ama otların faydasını gördüm diyemem
bi kaç gündür baya yürüdüm,günde 3 saat kadar
eve gelince fırlıyorum tabi
doktorumada bayramdan sonra gidicem
öptüm canım

Merhaba arkadaşlar, öncelikle hepinize geçmiş olsun.forumu kısa bi süre önce takip etmeye başladım, böyle paylaşımlar insana bir yerde moral ve güç veriyor en azaından yalnız olmadığınızı hissediyorsunuz,benim el bileklerimde yaklaşık 6 ay önce bir ağrı ortaya çıktı önce ortopediye gittim sinir sıkışması ve tendon zedelenmesi dediler bi süre fizik tedavi gördüm ,bileklik taktım ancak şikayetlerim azalmadı daha sonra bi ramatologa gitmem gerektiği söylendi, gittim kan testleri falan yapıldı dr. net bi şekilde şuan RA sin demiyor ama potansiyel bi romatizma hastasısın dedi , .2 ay dır ilaç tedavisi uyguluyor plaquenil ve prednol 4 mg alıyorum birde melox 15 mg.bayramdan sonra kontrole gidicem nasıl olacak bilmiyorum ama ağrılarım devam ediyor el bileklerim ve kollarım çok ağrıyor
kafam çok karışık

yok canım,3 gündürde bıraktım yapmıyorum,başlıycam yeniden
çok şükür idare ediyorum,ama otların faydasını gördüm diyemem
bi kaç gündür baya yürüdüm,günde 3 saat kadar
eve gelince fırlıyorum tabi
doktorumada bayramdan sonra gidicem
öptüm canım

canım hayırlı bayramlar aman iyi ol bitanem yalnız ne dicem küre başladığın zaman pek ara vermesen daha iyi olur faydasını görmezsin o yüzden düzenli kullanman lazım fazlada kendini yormaman lazım yorulduysanda muhakkak dinlenmen gerekli öptüm bitanem kendine dikkat et..

Merhaba arkadaşlar, öncelikle hepinize geçmiş olsun.forumu kısa bi süre önce takip etmeye başladım, böyle paylaşımlar insana bir yerde moral ve güç veriyor en azaından yalnız olmadığınızı hissediyorsunuz,benim el bileklerimde yaklaşık 6 ay önce bir ağrı ortaya çıktı önce ortopediye gittim sinir sıkışması ve tendon zedelenmesi dediler bi süre fizik tedavi gördüm ,bileklik taktım ancak şikayetlerim azalmadı daha sonra bi ramatologa gitmem gerektiği söylendi, gittim kan testleri falan yapıldı dr. net bi şekilde şuan RA sin demiyor ama potansiyel bi romatizma hastasısın dedi , .2 ay dır ilaç tedavisi uyguluyor plaquenil ve prednol 4 mg alıyorum birde melox 15 mg.bayramdan sonra kontrole gidicem nasıl olacak bilmiyorum ama ağrılarım devam ediyor el bileklerim ve kollarım çok ağrıyor
kafam çok karışık

geçmiş olsun canım inş ra değilsindir ama hemen teşhis olamayabilir sedimantasyonun crp rf yüksekmi ağrılar hemen geçmez sabır lazım birde moralini çok yüksek tutman gerek hayırlı bayramlar..

slm kızlar bende tekırdağdan zeynep r.ardrıt hastasıyım nıhat dilşenın hastasıyım ama ahmet gülün metını çok duydum memnun kalan varsa bana yazarmıyerimseniben

saol cnm çok iyisin belki bir gün görüşme imkanımız olur orada yaş kaç bu arada.telini biliyorsan söylersen sevinirim cnm[/Q

birşey değil canım benim ben 38 yaşındayım sen inş.görüşürüz hastanede olması şart değil çapanın teli var bende değişmemiştir sanırım arar sorarsın 0 212 4142200 inş.yakın erken alabilirsin ahmet güle gitmek istediğini felan söylersin

cnm ya ben çapadan randevu almak istiyorum özel bu numarayı arıyorum ama bir türlü özel bile alamadım cevap vermiyorlar.414 22 90 diyo ama arıyorum açılmıyo.hastaneye gidip bizzat randevu alsam olurmu acaba?????

Merhaba..
Bende hastalığımı yeni öğrendim.
Elimde ve ayağımda ciddi sorunlardan sonra gittiğim ortopedistten öğrendim.:akannehir
Yıllardır çektiğim sıkıntı bundanmış öyle anladım.:çok üzgünüm:
Bitmek tükenmek bitmeyen ağrı, ağrı, ağrı..
Hiç bir şey yapamaz oldum.
Kilo fazlam var. Yürüyüş yapıyorum yataklara düşüyorum.
Sürekli sabah ve gün içinde yorgunluk ağrı, halsizlik, ateş..
Off Allah kimseye vermesin.
Romatolojiye randevu almaya çalışıyorum.
Olmazsa hocaların muayenehanelerine gideceğim.

Herkese geçmiş olsun diyorum:Saruboceq:

Merhaba..
Bende hastalığımı yeni öğrendim.
Elimde ve ayağımda ciddi sorunlardan sonra gittiğim ortopedistten öğrendim.:akannehir
Yıllardır çektiğim sıkıntı bundanmış öyle anladım.:çok üzgünüm:
Bitmek tükenmek bitmeyen ağrı, ağrı, ağrı..
Hiç bir şey yapamaz oldum.
Kilo fazlam var. Yürüyüş yapıyorum yataklara düşüyorum.
Sürekli sabah ve gün içinde yorgunluk ağrı, halsizlik, ateş..
Off Allah kimseye vermesin.
Romatolojiye randevu almaya çalışıyorum.
Olmazsa hocaların muayenehanelerine gideceğim.

Herkese geçmiş olsun diyorum:Saruboceq:

çok çok geçmişolsun.ilaçlarına başla iyi olursun inşallah
ben 2 haftaya yakın baya bi iyiydim ama bugün kötü kalktım,ellerim kötüydü sabah,şimdi baya açıldı şükür.doktoruma hala gidemedim,ne tembelim.bol bol yürüyorum bazen ayaklarım dizlerim acıyo bazen daha iyi ama evde oturduğum zaman daha tutuk oluyorum.

X