roll on ve ıslak mendillerin zararları!

pippi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
124
1
kızlar ben yeni öğrendim, bilmeyenler varsa paylaşayım istedim. kullandığınız roll on'ların içinde alüminyum ve paraben olmamasına dikkat edin. çok zararlıymış. ıslak mendillerin içindeki kimi maddeler de çok zararlıymış. detaylarını internetten araştırabilirsiniz

madem ki konu açtın ,zararı var netten araştırın:KK14::KK51: diyeceğine araştıp yazaydın:KK47: yada en kolayı zahmet edip konu açma gereksiz yer işgal etme

madem ki konu açtın ,zararı var netten araştırın:KK14::KK51: diyeceğine araştıp yazaydın:KK47: yada en kolayı zahmet edip konu açma gereksiz yer işgal etme

bu mesajım hem size, hem de sizin yazdıklarınızı beğenen incites lakaplı kişiyedir. yazdıklarınızın elle tutulup ciddiye alınacak bir yanı olmamakla birlikte, yine de size cvp veriyorum. insan nasıl bu kadar görgüden, kibarlıktan, incelikten yoksun olabilir, inanın anlayamıyorum. iyi niyetle yazılmış bir yazının altına böyle bir bakış açısı ve üslüpla bu yazdıklarınız inanın sadece sizin düzeyinizin ne kadar düşük olduğunu ortaya koyar! beni hiç bir şekilde bağlamaz, rencide edemez, sinirlerimi bile bozamaz. sadece bazı insanların insan olma erdemlerinden nasıl bu kadar uzak olabildikleri konusunda beni düşündürür ve hallerine acımama sebep olur. ben insanlara faydalı olabilceğim konularda yazarak zahmet ederim, siz endişelenmeyin bu konuda; hadlerini bilmeyen, eğitim ve görgüden yoksun kişileri silkeleyerek, belki gerçekleri görmelerini sağlayabilirim diye de cevap yazarım, bu da bana hiç zahmet olmaz. yeter ki etrafta kendini bilen, konuşmasını, oturup kalkmasını bilen, terbiyeli, saygılı, görgülü, kültürlü insanlar çoğalsın :) size de, bu yazdıklarımdan sonra zahmet edip bana yazma telaşına girerseniz eğer, bir daha sizinle muhatap olmayacağımı da bildirir (çünkü sizin gibilerin bildiği tarzda mahalle kavgası etmeyi bilmem), saygılı paylaşımlar yapmanızı, esas sizin seviyenizin düşüklüğünü gözler önüne serecek mesajlar yazmayıp gereksiz yer işgal etmemenizi temenni ederim :) (yazdığınızı beğenmemin sebebi cevabımı okuma fırsatından mahrum olmamanız içindir :) )

Son düzenleme:
Canım böyle bir paylaşımda bulunman iyi olmuş pek çok insan bundan habersiz. Göğsümdeki kistler için doktora gittiğimde bana aynı şeyi söylemişti roll on ve deodorant çok zararlı kullanma dedi. Gerek olduğunda temizliğini yalnızca sabunlu bez kullanarak yapmamı söyledi ama ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum kullanmadan:26: En ufak bir terlemede sanki kokuyormuşum gibi geliyor:KK14:

Canım böyle bir paylaşımda bulunman iyi olmuş pek çok insan bundan habersiz. Göğsümdeki kistler için doktora gittiğimde bana aynı şeyi söylemişti roll on ve deodorant çok zararlı kullanma dedi. Gerek olduğunda temizliğini yalnızca sabunlu bez kullanarak yapmamı söyledi ama ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum kullanmadan:26: En ufak bir terlemede sanki kokuyormuşum gibi geliyor:KK14:

sorun çok önemli. yıllardır kullanıyoruz. içindeki maddelere bakmak gerekir. içinde bunlardan bulunmayan ürünler de varmış piyasada, ama ben isimlerini hatırlamıyorum şimdi :KK43: ben de kötü kokuyu hiç sevmem (kim sever ki tabi!), nette bir araştırma yaptım. iki tür ter bezi varmış. bunlardan bir tanesi kokuya sebep oluyormuş. diğeri terlemeyi sağlıyormuş. koltukaltına botoks yapılınca terlemeye sebep olan ter bezlerine etki ediyormuş. kokuyu gideren ter bezlerine de liposuction yapılınca koku oluşmuyormuş bir daha. google'dan "koltuk altına liposuction nebil bozdoğan" diye yaz, orda çıkıyor.

deotak krem var eczaneden alabilirsiniz. kokuyu önlüyor

X