ROACCUTANE Kullanımı ve Cildi Yaşlandırması

Ben de ciltte herhangi bir probleme, kuruluk vs vs yapmadı.
Benim yüzümde yoktu sivilce farklı bölgelerde çıkıyordu.
Hiç birsorun yaşamadım tedavi sonrası cildimde.

Alakası yok... Ben de kullandım. Doktora da sordum,yaşlandırmayla alakası yok aksine cilt için anti-aging yapıyor dedi. Herkesin cildi farklı olduğu için etkileri de farklı oluyordur eminim.

Kızlar, ben bi 10 yıl kadar önce bu ilacı 6 ay kadar kullandım .6 ay sonrası bebek gibi bi cilde sahip oldum ve o güzellik belki bi kaç yıl sürdü ,sonrasın da inanılmaz kuru bi cilde sahip oldum .

Nette bi çok araştırma yaptım;genel de ilacı yeni bitirip güzel zamanını yaşayanlar yazmışlar.Sadece bi iki kişiye ulaşabildim ve onlar da aynı tezi savunuyorlar;evet bu ilaç cildi kalıcı olarak kurutuyor ve kuruluk yaşlandırma sürecini hızlandırıyor .

Bahsettiğim ilacı kullanmış olup,ilaç vücut yağ dengesini bozduğu için,vücudunun erken yaşlandığını hisseden, gözlemleyen var mı?. Denediğim tüm nemlendiriciler geçişi bi çare oluyor ,tenim asla eskisi kadar yumuşak değil ;o kadar kuru ki vücudum özellikle ellerim .

5-10 yıl öncesi kullanıp aynı durumu yaşayanlar yazarsanız cok sevinirim,psikolojik olarak hep kendimi suçluyorum daha genç kalabilirdim diye .
Kesinlikle haklısın bende 10 yıl önce kullandım o zaman çok memnun kaldım son bir iki yıldır kuruluktan ölmek üzereyim kullanmadıgım marka kalmadı yüzüm vucudum sürekli nemlendirmeme ragmen pul pul sürekli. Cildim hem kuru hemde koca sivilceler cıkıyor tekrar kullanmayı bile düşündüm çaresiz bi durumdayım

Ben bu ilacı asla önermiyorum ve cok şaşırıyorum Türk doktorları neden çıkan bir sivilceye hemen bu ilaca baslatirlar. Kızlar benim hayatımı mahvetti bu ilaç hastahanelerden çıkamaz oldum. Bu ilaca baslamadan en az 10 defa düşünün derim. Evet benimde kullanan bebek gibi yüzü olan arkadaşım oldu onun da hem kabızlık yaşadı hem adet düzeni altüst oldu. Hormonları bozuldu. Bence iyice bi düşünün öyle baslayin
Merhaba. Ne gibi sorunlar oldu sizde

Kesinlikle haklısın bende 10 yıl önce kullandım o zaman çok memnun kaldım son bir iki yıldır kuruluktan ölmek üzereyim kullanmadıgım marka kalmadı yüzüm vucudum sürekli nemlendirmeme ragmen pul pul sürekli. Cildim hem kuru hemde koca sivilceler cıkıyor tekrar kullanmayı bile düşündüm çaresiz bi durumdayım
10 yıl önce kullanmışsınız ilacı. 10 yaş yaşlanmak demek bu. Şimdi vücudunuzdaki kuruluğu 10 yıl önceki ilaca mâl etmek saçma geldi bana

Aynı sorun bende de var yüzümde yok fakat vücudumda var sizdeki geçti mi acaba ve bir sorun oldu mu sonrasında?

Saçlarım konusuna hiç girmemiştim bile .Evet saçlarım eskiden ikinci gün yağdan parlayabilirdi .Yıllardır cok hacimsizler.

Bedelini bu kadar ağır ödeyecegımı bilsem sivilcelerimle barışırdım asla böyle bi kalıcı yan etkisinden bahsedilmemişti .
Sadece saç değil sonradan çıkan birçok yan etkisi var 5 6 yıl önce bende 13 14 ay kullandım vücudum kuru ayrıca çocuk sahibi olmayı da etkiliyor ben evet sivilcelerim yok oldu ama şimdi de çocuk sahibi olabilmek için tedavi görüyorum kullanmaya başlamadan önce her detayını araştırıp iyice düşünülmeli zaten bu kadar yan etkisi olduğu için tedavi sürecinde her ay imza alıyorlar

X