rixos premium belek

miseyyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
77
35
Rixos Premium Belek balayi icin nasildir kizlar? internetten gordugumuz kadariyla super ama sizinde fikirlerinizi almak isterim :)

Evet ben de çok merak ediyorum daha önce orada tatil-balayı yapan birileri yok mu? Fiyat vs konusunda da tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim :)

yok galiba, bakip bakip cikmislar :))

Merhaba gec bir cevap olacak ama yine de baskalarina faydali olabilir diye yaziyorum.Balayi icin son derece dogru bir tercih olacaktir.Evet fiyatlar ucuz degil ancak adamlar sonuna kadar hakkini veriyorlar.Otel 5+ yildiz olarak geciyor.Acik bufeleri cok basarili atistirmaliklar surekli heryerde elinizin altinda.alkollu alkolsuz icecekler kalite.bir yandan havuz sefanizi siz surerken iceceginizi de size servis ediyorlar.Havuz ve aquapark olayini bitirmisler .Animasyonlar harika konserleri takip edin.Mesela yarin abba konseri olacak.Odalar tertemiz genis.Biz esimle bayram icin geldik ama rixosuj otellerini kalitesinden dolayi hep tercih ediyoruz.Gelen kimse buradan mutsuz ayrilmaz diye dusunuyorum.

bayanlar arkadaşıma katılıyorum... rixos un kalitesinden kesinlikle emin olabilirsiniz benimde balayı otelimdi rixos lares ..yemekler odalar aktiviteler çok güzel. özellikle tüm otellerinde müşterilerinin rahatını düşünmüşler deniz ayaklarınızın altında başka oteller gibi uzun uzadıya gitmiyorsunuz kendine özel sahilleri havuzları.. ama birşeyden geçemicem tatile gidip abuksubuk yemekler yenmez ben yemeklerine bayıldım.. her daim herşeyi bulabiliyorsunuz herşey dahil tercih etmenizi öneririm. balayında özellikle bu programlar müthiş oluyo.erken rezervasyon yaptırırsanız aslında o kadar pahalı değil... son bi aya bırakırsanız tabi fiyatlar uçuyo..herkese gönlündeki balayı tatilini geçirmesi dileklerimi iletiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…