risk almayı severmisiniz yoksa hemen pes edenlerdenmisiniz??

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
hayatınız boyunca karşılaştığınız her türlü olayda riske girermisiniz yoksa pes edip hemen kabullenirmisiniz???

Çok gençken her türlü olayda pes etmezdim.
Şimdilerde,kaldırabileceğim olaylar karşısında pes etmem:):)

Çok gençken her türlü olayda pes etmezdim.
Şimdilerde,kaldırabileceğim olaylar karşısında pes etmem:):)

kolayca pes etmem, riski severim savasmayi da
ama zaman geçtikçe bazi seyleri kaldiramaz oldum...yaslaniyormuyum nee

Ayırımı belirlemek lazım bence.
Kişinin elinde olan, uğraşarak çözülebilecek meselelerde gayet sıkı savaşçıyımdır.
Ama bakarım ki ne yaparsan yap bişey değişmeyecek hiiiiç kendimi yormam.

hayat kolay kolay pes etmeyecek kadar kısa o yüzden pes etmeyi sevmem zaten buna hakkımda yokkk

Bende pes etmem eğer birşeyi kafama koyduysam onu yaparım hırslıyım mücadeleyi severim ama avikap arkadaşımızında dediği gibi ne yaparsam yapayım değişmiycekse birşey bırakırım

İşime gelen konularda asla pes etmem didinirimde
İşime gelemeyen haz etmediğim şeylerde hemencecik vazcayarım_!

ben yıllardır anne olmak için savaşıyorum ... hala pes etmedim 9 yıl oldu... yeterince acıklayıcı mı?

Çok tuhaf ,ama ben risk almayı çok seviyorum.Az bi ihtimal de olsa,sonucun ne olduğu aşikar olsa bile ben risk alırım.Bi kapı kapanır,başka bi kapı açılır.O nedenle risk almaya değer.:dilcikar:

ben yıllardır anne olmak için savaşıyorum ... hala pes etmedim 9 yıl oldu... yeterince acıklayıcı mı?

çok açıklayıcı oldu canım...insan çok istediği bir şey için bence var gücüyle savaşmalı elde etmek için..allah gönlüne göre versin inşallah....Şeniz

olaya göre değişir eğer çok istediğim bişeyse asla pes etmem dediğim şeyide yaparım

ulaşabileceğime eminsem eğer o zaman risk alırım uğruna savaşırım, pes etmem.

kesinlikle riski severim...
ama tabi mantiga sigmayan seylrle ilgili degil...
ya hayatta pes etmeyi sevmem, ama hirsli oldugum icin degil,savastan cekilmek bana gore degil
:)))

bende pes etmen güçümün yettiği kadar savaşırım
yani bende zeyna tipliği var savaşcı kadın ruhu
baktıgınızda pısırık görebilirsinizbenneyaptımki
ama değilimdir tipim yanıltmasın jeyyar

ayakta kalabılmek ıcın mucadelecı olmak lazım..

deli savaşırjeyyar mücadelemi veririm canla başla:1closedeyes:
yeterki istiim alttan girer üstten çıkarımm ve alırım artık sahip oluncak neysee:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…