Rinoplasti sonrası burnum çok uzun duruyor

ztzt2

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
5
-1
24
Merhaba, ben ünlü bir doktorda devlet hastanesinde burun estetiği yaptırdım. 20 gün oldu. Kemerli bir burnum vardı ve gerçekten sevmiyordum burnumu. Ama hani ucu çok düşük durmuyordu kendi burnum. Hatta garip bir şekilde kalkık durmasın diye aşırı bir kavis istemedim. Doğal olmasını istediğimi söyledim doktoruma. Karşıdan bakıldığında burun deliklerimin aşırı belli olmasını istemediğimi belirttim. Ameliyattan sonra doktorum fotoğrafını gösterdiğinde burnum şişti ve hani ona rağmen sevmiştim duruşunu ama 15. Gün evde kendim bantları çıkardığımda aşırı hayal kırıklığına uğradım. Burnumun ucu öncekinden düşük duruyor bu nasıp mümkün olabilir kafayı yiyeceğim... Anlamanız için fotoğraf ekleyeceğim. Bugün 20. gün... Burnum aşırı uzun duruyor ve büyük. Özellikle 45 derecelik açıdan sinir oluyorum burnuma bakınca... Doktorum cildimin kıkırdak yapıma göre kalın olduğunu söyledi. Ama yani ağzından laf almak için kırk takla atıyorum. Net bir şekilde bir şey söylemiyor. Lütfen ödem olduğunu ve küçülüp kalkacağını söyleyin arkadaşlar...

.

Yandan güzel gözüküyor da önden mi uzun duruyor önden fotoğraf koysaydınız daha net yorum yapabilirdik. Bu haliyle de önceki burnunuzdan daha iyi duruyor o kesin

Yandan güzel gözüküyor da önden mi uzun duruyor önden fotoğraf koysaydınız daha net yorum yapabilirdik. Bu haliyle de önceki burnunuzdan daha iyi duruyor o kesin
Tam önden de değil de 45 derecelik bir açıdan bakınca sinir bozucu. Foto atayım (Burada 15 gün olmuştu. Bantları açtığım ilk gün). Aslında ilk attığım fotoğrafta da belli burun dudak ucu mesafem yakınlaştı. Önceden burun ucum daha havadaydı. Yani bir uzun duruyor burnum ve ucu böyle çok büyük

Eklentiler

• IMG_20240929_101044.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 102
Evet şiş burnun bu çok belli
20 gün zaten çok erken Suan hep ödem
Böyle kalmaz burnun incelecek
Aslında uzun değil şiş olduğu için kaba duruyor
Ama inan bu ödemden yoksa şekli güzel

Evet şiş burnun bu çok belli
20 gün zaten çok erken Suan hep ödem
Böyle kalmaz burnun incelecek
Aslında uzun değil şiş olduğu için kaba duruyor
Ama inan bu ödemden yoksa şekli güzel
İnşallah ya rahatlattı bu yorum beni...

Kalın cilt tıbbın çaresiz kaldı bir nokta. Birincisi cilt kalın burun ucu yağlı çok şekil verse bile deri bunu örter. Evet çok erken dönem ama Helen burun tipini doktorlar çok kavis veremiyor burun kemerin çok yüksek başlıyor benimde öyleydi. Üstüne revizyon oldum . Bu arada burnun uzun değil öncede değilmiş sonra da değil . Gaga burun deformitesi diye bir tanım var onu araştır . 2 yıl geçti doktor hala burnun da ödem var diyor mesela bana. Çok zor anlayacağın tatmin edici bir burnun olmayacak mükemmel olmayacak deri kalın olunca maalesef bu durum böyle.. üzücü biliyorum ama süreç bundan ibaret. Burun ucunda daha çok ödem vardır zamana bırak aynaya bakma doktorun belki ufak dokunuşlar yapar sonrası için

Of çok can sıkıcı ya... Ben ameliyat öncesinde çok araştırmamıştım. Hani ameliyat olacağım ve bitecek gibi geliyordu alakası yokmuş.
Revizyon ameliyatı sonrası burnunuz nasıl oldu peki?

Merhabalar benim de 22 gün oldu ameliyat olalı ben de bu durumdan rahatsızım diyebilirim umarım bir süre sonra düzelir ve ödemden kaynaklıdır
Fotoğraf bırakıyorum

Merhabalar benim de 22 gün oldu ameliyat olalı ben de bu durumdan rahatsızım diyebilirim umarım bir süre sonra düzelir ve ödemden kaynaklıdır
Fotoğraf bırakıyorum

Eklentiler

• DBDFA176-FCF2-4810-8C0D-619F9F926BE4.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…