Rinoplasti 4. Ay burun delikleri eşitliği nasıl olmalı?

Mellonade

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2024
3
0
29
Merhaba kızlar,
Baya korkaraktan 4ay önce ameliyat oldum sıkıntısız geçti ilk ay sonuçtanda mutsuz değilim ama kafama takılan konu burun delikleri.
İnce deriliyim şişlikler 4-5aya baya iner demişti doktor ama baya sert burun ucu şişlik var. Sağa doğru uyuyorum hep o yüzden sanki bir tarafta şişlik çok gibi. Aynada bakınca dikkatimi çok çekmiyor ama resim çekip resmi döndürünce sağ taraf (benim sağım 😁) delik aşağı doğru sisik gibi duruyor ilk resimde. Diğer resimleri aynada gördüğüm gibi çekildim gözüme batmıyor. Görüntüsü düzelirmi sizce?? Mükemmellik beklemiyorum ama biraz fazla gibi geliyor.

Eklentiler

• 1000021791.jpg
    1000021791.jpg
    121,1 KB · Görüntüleme: 36
  • 1000021793.jpg
    1000021793.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 33
  • 1000021792.jpg
    1000021792.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 34
çok tatlı olmuş burnunuz asla estetik demezdim. çene ve dudak şeklinizle de ne kadar uyumlu. burun deliklerinizde göze çarpan bir asimetri yok bence hiç kafanıza takmayın :)

çok tatlı olmuş burnunuz asla estetik demezdim. çene ve dudak şeklinizle de ne kadar uyumlu. burun deliklerinizde göze çarpan bir asimetri yok bence hiç kafanıza takmayın :)
Sagolun insan kendinin en büyük eleştirmeni olurmuş her zaman 😅 kafaya takacak bisey buluyorum hep. Henüz 4 ay oldu biraz daha oturacak mutlaka

Sagolun insan kendinin en büyük eleştirmeni olurmuş her zaman 😅 kafaya takacak bisey buluyorum hep. Henüz 4 ay oldu biraz daha oturacak mutlaka
öyle gerçekten. bi de şimdi burun ameliyatı oldunuz hep gözünüz burnunuzdadır. ben mesela ameliyatı kafama koyduğumdan beri insanların burunlarına bakmaya başladım önceden hiç bakmazdım. kendimde de aynaya baktığımda gördüğüm tek şey burnum oldu. fark etmediğim şeyleri fark etmeye başladım. psikolojik olarak da zor bi süreç

öyle gerçekten. bi de şimdi burun ameliyatı oldunuz hep gözünüz burnunuzdadır. ben mesela ameliyatı kafama koyduğumdan beri insanların burunlarına bakmaya başladım önceden hiç bakmazdım. kendimde de aynaya baktığımda gördüğüm tek şey burnum oldu. fark etmediğim şeyleri fark etmeye başladım. psikolojik olarak da zor bi süreç
Aynen öyle! Burun inceleme moduna geçtim iyice. Kemer vardı bende ama ince küçüktü eski halide. Şimdi gözüme kocaman görünüyor 😁 zamanla daha iyi olcak insallah

X