Göz Makyajı Rimelsiz De Güzelim Diyenler Buraya!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende rimelsiz güzellerdenim :):):):) 4 aydır fln hiç kullanmadım arada bir besleyici sürüyorum o kadar.bence rimelsizde harika olunabiliyo :)

kizlar birde resim eklesek daha cok güzel olur burasi

demek benim kirpikler o yüzden yipraandi bir aralar rimeli hic cikartmiyordum bile, artik kesin her aksam cikartirim ama rimelsizde cikmam disari kirpiklerim uzun oldugu halde, bir iki haftadir mavala kullaniorum bakim icin

bu arada hint ve badem yagi karisimi bende bir iki kere kullandim ama cok kati oluyor sürmesi cok zor

aslında çoğu zaten gerek duymuyorum yokta zaten en adi rimeli bile sürsem kirpiklerim kaşlarıma değiyor tek zor tarafı rimeli sürünce göz kapağımın rimelden boyanması ondan çoğu zaman sürmem bu arada bi öneri ben bi ara kirpiklerim dahada gürlesin diye geceleri yatmadan önce hint yağı sürdüm deneyin faydasını geçte olsa göreceksiniz

kirpiklerim ne çok iyi ne çok kötü -tatlicadiarzu- ama ben de mutlaka rimel kullanırım şimdi de şu badem yağını deneyeceğim bakalım umarım işe yarar bende de :eek:

işte bu da rimelsiz hali -tatlicadiarzu-

dsc04641of7.jpg

w640.png

kirpiklerim ne çok iyi ne çok kötü -tatlicadiarzu- ama ben de mutlaka rimel kullanırım şimdi de şu badem yağını deneyeceğim bakalım umarım işe yarar bende de :eek:

dsc04641of7.jpg

w640.png

baya uzun ve güzelmir kirpiklerin canim Şeniz

rimelsiz güzelim demiyorum da bu kirpiklere sürsemde sürmesem de pek farketmiyor... o yüzden de çoğu zaman sürmüyorum..ne yapayım kirpik yok.:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
Rimel yoksa bile gözlerimi belirginleştirmek için mutlakaaaa kalem sürerim.Evde bile olsam artık gözüm alışmış,sürmeden sanki hasta gibi oluyorum.Rimel de varsa tabii harika fara falan gerek yok çook doğal oluyor bence...

ya arkadaşlar benim kirpiklerim sık ve siyah tır rimel sürmesemde güzel gözüküyo ama nebilim alışkanlık azda olsa sürüyorum.Bu arada kirpikleri kısa olanlar size duyduğum bişeyi sölim nekadar doğru bilmiyorum ama,
bağ budama ayı vardır o ayda kirpiklerin ucundan biraz kesilirse kirpikler çok güzel uzuyormuş.Ben bunu birkaç yerde okudum ama nerde bilmiyorum aklımda kalmış ...artık ne kadar doğru bilmiyorum.
saygılar :teytey::dance::dance:

Benim kirpiklerimde uzun ve gürdür.Rimel kullandığımda çok uzun oluyolar takma kirpik gibi.Haftada 1 kez yada özel günlerde falan rimel kullanırımkaydirigubbakcemile2

uff yaa heveslenip konu acmistim ama simdi bakiyorum da kirpiklerim yeniden kisaldi.. hem de cok az surmeme ragmen.. sanirim hint yagi iyi gelmedii ühüüüüüüü ühüüüüüüüü yaaa cok uzuluorummm=(
erkek arkmn kirpikleri bile benimkilerden daha guzelll!

Son düzenleme:

dsc04641of7.jpg

w640.png

kirpiklerin cokk guzelmis canimm

hiç rimel kullanmam çümkü kirpiklerim hem siyah hemde kaşlarıma değiyor neredeyse.

miracle bu kirpiklerinin rimelsiz hali mi Çok üzgünüm çoook saçmalam ne güzeller maşallah uzun uzun. bence boşuna kafayı takıyorsun. Eger gür olsunlar istiyorsan kullanma rimel hem sana inan gerek yok be canım. Eger kullanacaksan da en iyisini al canım. bu arada ben hiç kullanmıyorum acayip rahatsız ediyor beni rimel ağırlık yapıyor gözlerime zaten kalem sürmeden çıkmam dışarı o yetiyor zaten eger biraz daha koyuluk ve yoğunluk istersem göz kalemimi kirpiklerime de sürüyorum müthiş oluyor bir de kalem simliyse süper oluyor tavsiye ederim. Ağırlıkta olmuyor gözlerimde. Ben rimelsiz de yaşarım:eek:

X