Göz Makyajı Rimelsiz De Güzelim Diyenler Buraya!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
benim kirpiklerim çok kısaaa
onlara da yarar mı ki bu melet

canım benim kipriklerim de normalde cansız ve az dı hele bide sürekli rimel kullanıyorum azda değil ha ben rimeli böle takma kiprik gibi yoğun severim, bide maşayla kıvırırım .iş böle oluncada kippikler tek tek intihar etmeye başlıyor.:a015:

bende kk da okudum hint yağıyla badem yağını ,hemen aldım 2,5 haftadır kullanıyorum sürekli. aslında normalde bakınca pek fark edilmiyor ama dün gaca rimel sürürken inanamadım ya o kadar uzadıki kipriklerim rimelle .çok güzel oldular .yeni yeni kipriklerde çıkıyor artık normalde de takma kiprikle dolaşacağım sanırım:dance:
ben okuyan herkese tavsiye ederim ama genelde gece sürerseniz bulanıklığı hissetmezsiniz .
ben eski rimelimin kabına koydum(ama temizlemek çok zor oluyor rimel kabını.)onunla rimel sürer gibi sürüyorum kaşlarımada (boşluklar vardı dolmaya başladılar)
kısacası kullanın kaybedecek bi şeyiniz olmayacak.
bu arada herkesin yeni yılını kutlarım her şey dilediğinizce olsun inşallah!!!...-tatlicadiarzu-

yok yahu
evden çıkarken...
arabada yaparım ben makyajı
aynaya falan gerek yok
tanıyorum yüzümü gamyoncuiremsu
kız sen acile giderken mi yapıyon inanmıyorum ya .ben genelde salya sümük ağladığım için pek mümkün olmuyor.bide eşimi hiç düşünemiyorum o anda aptallaşır herhalde !!!...senağlama-tatlicadiarzu-

bitmiş rimellerimden birinin icini tertemiz yıkadım, yag kattim
yatarken rimel gibi sürüyorum kaşlarıma kirpiklerime kaydirigubbakcemile3
çok faydasını goruyorum delikafadulden
:1shok:gurbaam daa neler öğrencem senden acaba:roflol:

Son düzenleme:
Ben zaten hergün rimel sürmem. Kıyamıyorum kirpiklerime :)) Ne bileyim rimelli rimelsiz aynı gibiyim sanki. Sadece rimelsiz sanki yüzüm daha soft görünüyor (Bu ne demekse )

vay ne kadar kalbimiz bir böyle bende 3 gün önce kirpiklerimin cansızlastını farkettim ve derhal rimeli bıraktım daha önce kullandım mavala kirpik besleyicisini sürüyorum yenikten aldım ve rimel asla bir kür yapayım kirpiklerime o kadar da canlıydılar kalmamıslar valahi dinlensinler biras

kızlar bende bebk yagı kullanıyorum ıcınde bugday yagı ve dogal badem yagı olna nıvea nın 50 gundur kucuk kucuk kıprıkler cıktı onlar uzuyo sımdı gerı yenılerı cıkıyo galıba yaza kadar yapcam

lens kullandığım için yağlarla falan uğraşamıyorum rahatsız ediyor gözümü rimeli de pek kullanmam zaten ayda yılda bir...çünkü ben rimelsiz de güzelim...:1rolleyes::icecream:sositososito

Ben de rimesliz güzellerdenim ehüehe zaten bi kere sürmeye kalktım kirpiklerim benden önce yürüdü zaten bi siyah kalemim bir de dudak için nemlendiricim var sür simsiyah kalemi çık işte ohh :lepi:

bende arada kulak cöpü ile kirpiklerime badem yagi sürüyorum,uzun vadeli kullandimda etkili olur sanirim..

iyi sonuc aldin mi canim? bi de fiyati ne kadar acaba?

bende rimelsiz güzelim her zaman rimel kullanmıyorum. çok nadir kullanıyorum . rimelsizde kirpiklerim uzun ve güzel görünüyo

arkadaslar rımel kasları mahvedıyor bıde kullandıgımız kıbrık ıcın makaslar varya cok kırıyo arkadasımın kıbrıklerı hep kırıldı bu yuzden

cidden etkili oluyo=)
ozellikle azicik isittiktan sonra surulune daha etkili oluyo..

peki nası ısıtıyorsun canım
ben badem yagı şişesinin içine hint yagıda koydum eski kullanmadıgım rimel fırçamla sürüyorum geceleri gözlerime
cam şişenin altına çakmakmı tutsam -tatlicadiarzu-

delikafadulden

cezvenin icine kullanacagim kadar koyup ocakta isitiyorum canim..
tabii isitmak dediysekte oyle alev almicakdelikafadulden
biraz ilinacak..

söylemesi ayıp benim de kirpiklerim uzundur,kaşlarım da karadır rimel sürmeme gerek kalmıyor,ama uzun değil de daha düzgün gözüksün diye sürüyorum ben rimeli,gerçi kirpik diplerimde alerjim var bazen,o yüzden sürekli dr'dayım 6 ayda 1...

benımde kırpıklerım uzun ve kıvrık,rımele aslnda ıhtıyacım yok ama kalem surdugumde makyajı tamammlamak ıcın suruyorm,kırpıklerım suanda uzun ama ılerde bakalım gene uzun olurmu cok rımel kullanırım ben,dedıgınız su badem yagını duydum gercekten kırpıklerı kısa ve uzun olan herkez kullanmalı tamam suanda benım uzun ama ılerde yaa kısalırsa rımelden,o yuzden bende yapmaya baslıcagm,kulak pamugu veya fırcayla rımel surer gıbı kırpıklerıme surcem,gece yatmadan onceydı sanırım,pekı kac dk beklıycez yatarken surup sabaha kadarmı,ozaman ıcıne kacmazmı,ayrıca benım goz alerjım war toza karsı,toz,duman bunlara alerjısı var gozumun hemen kızarır,badem yagıda kotu zara wermesın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…