Göz Makyajı rimelinizi içine badem yağı damlatın arkadaşlarr

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Ferzane

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
354
42
40
arkadaşlar nereye yazacağımı bilemedim burayı uygun gördüm artık rimel olunca :) kirpiklerimde hem stress hem de mevsim değişikliğinden kaynaklı dökülmeler başladı ama ne dökülme tabii ilk bildiğimiz şey badem yağı ben de badem yağı aldım fakat eczacı bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine badem yağını rimelimin içine 2-3 damla damlatmamı söyledi ve ben de yaptım vee süper oldu genelde neredeyse hergün kullanıyorum zaten rimel ama önceden göz makyajımı temizlerken kirpiklerim zaten dökülürken temizlik esnasında daha çok dökülüyo du ama 2 haftadır rimeli böyle kullanıyorum hiç dökülmüyolar paylaşmak istedim umarım işinize yarar a.s.

ıyıde sekerım akmıyormuuuuuuuuu cıvık cıvık olmadı ılgınc denemek lazım sekerım saol

angelcim cok saol canim denicem.ben birde hintyagini karistircam öyle kullancam bakalim nasil olcak

badem yagı hint yagi ve bunların dısında 15-20 yağ karişiminin beraber satildigi bi ürün aldım aktardan
rimelimin içine 3-4 damla damlattım ve artık o rimeli kullanamıyorum :icecream:
niye? çünkü günün ilerleyen saatlerinde gözlerimin altı kapkara oluyor :çok üzgünüm:
ben de sadece evde oldugum zamanlarda dışari cikmayacaksam sürüyorum :icecream:

Bende rimelime 2-3 damla badem yağı ile 2-3 damla hint yağı koyuyorum. Hiç birşey olmuyor. Benimde artık rimelden kirpiklerim dökülmüyor. Bende tavsiye ederim.

Peki kaşları çıkartan bişey var mı bildiğiniz, benimkiler az çıkıyo küsmüşler :KK43:( Ama kalınlaştırmak istiyorum..

Peki kaşları çıkartan bişey var mı bildiğiniz, benimkiler az çıkıyo küsmüşler :KK43:( Ama kalınlaştırmak istiyorum..

tatlim badem yagi, hint yagi ve susam yağini kariştirip kulak temizleyicisi ile kaşlarına sürmen işe yarayacaktır :icecream:

rimelinize damlatmayınn kıvamını bozarsınız
onun yerine bitmiş bi şeffaf rimelin fırçasını kabını yıkayın ona koyun aksamları sürün gerçekten ıse yarıyor

badem yagı hint yagi ve bunların dısında 15-20 yağ karişiminin beraber satildigi bi ürün aldım aktardan
rimelimin içine 3-4 damla damlattım ve artık o rimeli kullanamıyorum :icecream:
niye? çünkü günün ilerleyen saatlerinde gözlerimin altı kapkara oluyor :çok üzgünüm:
ben de sadece evde oldugum zamanlarda dışari cikmayacaksam sürüyorum :icecream:

aa çok mu geldi acaba ya da bütün yağlar birleşince akıcılığı mı artırıyo sadece badem yağı koyduğumda akmıyo belki öyle olmuştur a.s

rimelinize damlatmayınn kıvamını bozarsınız
onun yerine bitmiş bi şeffaf rimelin fırçasını kabını yıkayın ona koyun aksamları sürün gerçekten ıse yarıyor

benim kıvam bozulmadı ama umarım deneyenlerinde bozulmaz yine de şeffafa da koymak bi fikir sağol a.s

iyi fikir canım
badem yagıyla hint yagını kirpiklere sürünce upuzuuuuun oluyomus zaten sürmek istiyodum ama üseniyodum
amaan zaten nereme ne sürecegimi sasırdım ben

iyi fikir canım
badem yagıyla hint yagını kirpiklere sürünce upuzuuuuun oluyomus zaten sürmek istiyodum ama üseniyodum
amaan zaten nereme ne sürecegimi sasırdım ben

:) sağol cnm sen de bu hint yağını da eklicem ben de bi de yılan yağı var ıyyy kuzenimin de kaşları onunla düzeldi a.s valla annem de öyle nerene ne sürüceni saşırıyosun diyo ama ben ne sürersem o da sürüyo hehe benden güzel oldu kadın :dance:

X