Göz Makyajı Rimelde fırça tercihiniz nedir ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Rimelde fıırça tercihiniz nedir ?

• Kıl Fırça

OY: 33 82,5%
  • İğne Fırça

OY: 7 17,5%

• Ankete Katılan
    40

Doro

Tantrumm!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
9.310
3
Rimelde fırça tercihiniz nedir ?
Hangi tip kirpiklere nasıl fırçalar uygundur ?
Hatta önerdiğiniz markalar nelerdir ?
İyi paylaşımlar...
opuyorumnanaktan
_Kıl fırça: (ilk resim biraz geç açılıyor.)
272190601538fbf82e05b.jpg

maybelline.jpg

_İğne fırça:
lancomeoscillation.jpg

Eyeko+Mascara+Big+Eyes+(4).JPG

Son düzenleme:
8 kişi girmiş ankete oy bile vermemiş şaşıyorum ben bu bayanlara...

Ben kıl fırça kullanıyorum. Hangisi hangi kirpiğe iyi bilemiyorum ama deneme yanılma yöntemiyle bana en uygunun kıl fırça olduğunu keşfettim :))
Hatta şu anda ikinci resimdeki rimeli kullanıyorum. Çoook güzel:)

bende şu anda iğne fırça var
keşke almasaydım
kıl fırçaya döneceğim
hatta 2. rimeli alacağım fırçasını yakından inceledim tam bana göre :)

ben de kıl fırça diyorum..
ama şu avonun yeni rimeli supercurlious iğne fırça ve ona da çok güzel diyenler var .

avonun rimellerine hiç güvenmiyorum niyeyse, pul pul dökülüyor :/

kil firca dolgun gösteriyor igne firca uzun gösteriyor ben sahsen loreali kullaniyorum igne firca olanini gümüs yada altin renkli olanini tavsiye ederim

iğne fırça ile sürdüğümde yapışıyor birbirine ne yapsam da.. bunu önlemek için ne yapmalıyım ya..

kesinlikle kıl diyorum, şuan iğne fırça altım topaklanıyor ve yapışıyor kirpiklerim maybelline lash bilmem ne

Ben ikiside diyorum. Bir makyaj artistinin yazısını okumuştum. ıki tane maskaranız olsun diyordu. Önce iğneli olanını uzatmak için sürün, sonra kıl olanını dolgunlaştırmak için. Ya da ikisi bir arada, oriflame in vardı böyle bir maskarası mavi renkli, çift taraflıydı.

ben iğne fırça diyorum maybelline define a lash yeşil olanı çok güzel..asıl kıl fırça topaklanma yapıyor iğne fırça tek tek ayırıyor kirpikleri.daha önce kıl fırça kullanıyordum iğne fırçayı denedim daha çok memnun kaldım daha doğal duruyor kirpikler.rimel hastası olarak size öneririm

benim kirpiklerim kısa değil ama hem kıvrılsın hem biraz dolgun olsun istiyorum (Nihal gibi) yanlara doğru kıvırarak sürüyorum. kıl fırça kirpiklerimi kaldırmıyor en son lancome aldım.. denenmiştir. avon süperfull maskara tam istediğim gibi sanırım o iğne fırça :emir_bebek: yukarı doğru çok güzel kaldırıyor kirpikleri..

benim kirpiklerim kısa değil ama hem kıvrılsın hem biraz dolgun olsun istiyorum (Nihal gibi) yanlara doğru kıvırarak sürüyorum. kıl fırça kirpiklerimi kaldırmıyor en son lancome aldım.. denenmiştir. avon süperfull maskara tam istediğim gibi sanırım o iğne fırça :emir_bebek: yukarı doğru çok güzel kaldırıyor kirpikleri..

Kirpik kıvırıcıda kullanılabilir onun için.

Kızlar ben şu an meybelline volume express kullanıyorum (ismini hatalı yazdıysam üzgünüm)

hep şu sorunu yaşardım kıl fırçalar dolgun gösterirdi ama tek tek ayırmazdı, iğne fırçalarda tek tek ayırıyordu ama dolgun göstermezdi.. Bu sorunu çözdüm şu an kullandığım rimelin fırçası ikisinin birleşimi gibi opuyorumnanaktan

X