Göz Makyajı Rimel önerisi.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

x_tina

Norma Jeane Baker
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
108
0
Kızlar avondan bir rimel almıştım ilk zamanlar çok güzeldi. Ama şimdi topak topak oldu ve kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor ve hiç güzel bir görüntü olmuyor. Yeni bir rimel almak istiyorum. Siz hangi rimeli önerirsiniz. Kirpikleri koyu renk, dolgun ve uzun göstersin istiyorum.

deborah extra volume sprint mascara canım şiddetle öneririm. deborah'nın bütün rimelleri güzel gerçi hiç topaklanma yapmaz tane tane ayırır düzgünce sürersen

$makyaj_pastel_express_volume_+_length_mascara_-_uzun_kirpik_ve_ekstra_dolgunluk_veren_maskara_-_.jpg

Harika Bir Ürün..
Yaklaşık 2 Senedir Bunu Kullanıyorum..
10.00 TL..:KK34:

Fırçası Kirpiklere Göre Hareket Ediyor..
Çook Esnek..

Son düzenleme:
rimmel in rimelini aldm yakın bir zamanda. kirpik uzatan rimel diye geçiyor yanında da makyaj temizleme solusyonu hediye idi 20 tl bisey değil işin enteresan yanı sadece rimel de 20 tl idi. ikli rimel + solusyonda 20tl. kadın dedi ki bundan alın daha mantıklı ondan aldım ben de beraber olandan aynı rımel cesıdı rımmelın bu arada.nıtekım hıc ıyı gelmedi kirpiğime sevmedim ben..ve uzatcak güya alakası yk :KK43:

ben kullanmıştım yapış yapıştı beğenmedim ama watsons ın bedavaya gelen ürünlerindendi belki ondan dandik mi verdiler bilmiyorum

X