Makyaj Ürünleri Rimel önerileriniz...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nymphe_90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
26
0
MRb arkadaşlar ben rimel alıcamda sizin kullandığınız ve önerdiğiniz markaları benimle paylaşırsanz cok sevinirm.Özellikle dolgun ve uzun gsteren bi marka var mı önerdiğinizCADIARZU

canim ben oriflame power curl mascara kullandim ve cok memnun kaldim.kirpikleri tarak gibi tel tel ayiriyo. ayrica cok dolgun ve uzun gosteriyo.tavsiye ederim

max factor - calorie 2000
lancome - hypnose
loreal - telescopic
ve tabii ki dior - diorshow (blackout özellikle) kaydirigubbakcemile2

max factor --(bunu baya kullanım çok güseldi modeli tam hatırlamıyorum)
avon spectra lash 3 farklı görünümlü (şuan bunu kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

malum rimel fiyatları pahalı buyuzdn iice arastrarak almak istiorm fazla makyaj yapan bri deilm oyuzdn rimel cok onmli bnm için

ben de dior un mascarasini kullaniyorum ama gecen de diorshow denedim cok begendim onu almayi düsünüyorum. ona da bir bak derim iyi bir alternatif olabilir.

loreal - telescopic
kesinlikle son yılların en güzel rimeli,
özellikle hem uzun hem dolgun gösteren rimel ...

fakat dış rengi "sarı"olanı tercih ediyorum.diğerleri aynı etkiyi göstermiyor.

Kızlar yukarıda yazdığınızın çoğunu denedim ama hanımlarda görüyorum kirpikleri simsiyah ben rimel sürdüğümde bu kadar siyah olmuyor...Ne diyorsunuz?:KK43:

Lancome-Hypnose
Lancome-Fatale (bazilarina kullanimi zor geliyo ama super bi rimel)
Dior-Diorshow blackout

bunlari tavsiye ediorum ben enem opuyorumnanaktan

21OU5YCTnQL._SL500_AA280_.jpg

Ben Maybelline Colossal Volum' Express'e sahibim. Elimdeki en iyi rimel kendisi.

çok para veremem diyorsanız flormar turbo boost x5'i öneririm.kıl fırça olmadığı için daha iyi çıkıyor siyahı ve tel tel ayırıyor.ben 11.90'a almıştım geçen gün arkadaşım 6.90 a aldı,indirimde.çok memnunum. en azından gidin bi testerını deneyin derimyerimseniben

şöyle kirpikleri tek tek ayırıp ıslak görünümü veren bir rimel arıyorum ama çok pahalı alamam önerileriniz nelerdir?

X