rimel konusunda yardım:)

2973485

her şeyim....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
468
0
arkadaşlar güzel bi rimel almak istiyorum ama kahverengi çünkü beyaz tenliyim kaşlarım da koyu olmadığı için kahve daha doğal duruyo ve kirpiklerim aşağı doğru bakıyo hangi markayı önerirsiniz:1hug:

lancome virtuose onerırım,takma kirpik takmıscasına oluyor kırpıkler

kahve rengi kullanmadım ben kiç bende sarışınım belki kahve daha güzel durur ama siyahı daha çok seviyorum :) sende daha önce kullanmadıysan herhangi bir markadan önce bir dene sonra parana kıyıp al derim :)

kahve rengi kullanmadım ben kiç bende sarışınım belki kahve daha güzel durur ama siyahı daha çok seviyorum :) sende daha önce kullanmadıysan herhangi bir markadan önce bir dene sonra parana kıyıp al derim :)

tavsiyen için sağol canım:) odakta bi kaç gün süreliğine loreal de indirim varmış şu iki taraflı olanlardan alsam mı ki acaba iyi midir loreal:kedi:

loreali denemiştim canım ve hiç beğenmedim çok yoğun gösterdi kirpiklerime alışamadım açıkçası sanki sahneye çıkıcakmışım gibiydi

aaa gerçekten mi canım tüh hangi marka güzel ki belki fikir değiştirip siyah alırım:) ama kahve olması tercihim kahve de hepsinde yok loreal ve maxfactor de vardı sanırım

canım lorealin çift taraflısını alma öle sölim sana kahve alcaksan çift taraflı alma zaten :) önce bir dene netten yortumları araştır ona göre al bence :)

canım yorumlara fln baktım beğenmişler ben de geçen gün aldım beğendim aslında:)

X