Göz Makyajı Rihanna ka

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
A

ayshegül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ayshegül
merhabaa benim saçlarım koyu kestane ama ben kaşarımı açık kahveye boyatmak istiyorum tenimde esmer nasıl durur acaba rihanna gibi mesela

• Konu Sahibi ayshegül
merhaba canım harika bir model bende öyle istiyorumm yerimseniben sana yakışacağını düşünüyorum saç renginede uyar bence, saçlarım şimdi kısa uzasın bu saç modelide süper off keşke böyle kestirseydim.

• Konu Sahibi ayshegül
çok teşekkür ederim ama bu saç modeli biraz kullanışsız gibi geliyor bana.ama kaşlarımın rengini açmak çok istiyorum

• Konu Sahibi ayshegül
yüzün bu kadar küçükse çok güzel olur

• Konu Sahibi ayshegül

saçındaki platin balyaj sanırım sizce nasıl ve uzun saçta nasıl durur??:smiley-cool:

• Konu Sahibi ayshegül
rihanna'nın goz rengi tam olarak ne acaba ? cok guzellll bole bi lens almak istioyorm

• Konu Sahibi ayshegül
göz rengi ela lens alıcaksan pure hazel al bence

• Konu Sahibi ayshegül
bende elamı yesilmi karar veremedim degisik bi renk. tamam canım. tşk ederim aysegul deniyim bi hazeli :)

• Konu Sahibi ayshegül

seren serengilin saçındaki balyajlar nasıl sizce kızlar uzun koyu kestane saçta nasıl durur?

• Konu Sahibi ayshegül
göz rengi ela lens alıcaksan pure hazel al bence

arkadaşlar merhaba ben az önce foruma üye oldum rihannanın göz rengi muhteşem... Gözlerim koyu kahverengi rihannanın göz rengine sahip olabilmem için ne renk almam gerekiyor acaba bilen var mı? Mayısta inşallah düğünüm var değişiklik yapmak istiyorum düğünümde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…