Revizyon

kimolduguonemlidegil

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
54
20
29
Merhaba arkadaşlar ben bir yıl önce burun estetiği oldum eğrilik ve ucunu biraz küçülttürmek için. Tam bir sene oldu bin pişmanım ağır depresyona girdim 7/24 burnumu düşünüp panik atak geçiriyorum yüzümü yabancılıyorum yeni haline asla alışamıyorum. Şimdi öncesi sonrası fotoğraflar yükleyeceğim aslında herkes pek bir fark olmadığını söylüyorlar ama ben eski burnumun uzunluğunu ve kavisini çok özlüyorum sizce revizyon olmalı mıyım eskisi gibi yapılabilir mi? Artık böyle bu psikolojiyle yaşayamıyorum. Revizyon olursam doktor tavsiyeniz var mı çok uçuk fiyatlar istemeyen iyi bir revizyoncu daha iyi olur hatta.

Eklentiler

• B33BE307-A51F-46C9-8B70-19C2267A390A.jpeg
    B33BE307-A51F-46C9-8B70-19C2267A390A.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 129
  • B23C1FBF-EE85-486C-B35C-0ECCED38695C.jpeg
    B23C1FBF-EE85-486C-B35C-0ECCED38695C.jpeg
    117,4 KB · Görüntüleme: 125
  • 8BCDCBC7-8DD6-4066-BD5E-8D08C5E3DC72.jpeg
    8BCDCBC7-8DD6-4066-BD5E-8D08C5E3DC72.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 125
  • 72B91A3C-D1C7-421B-B542-CC6BF538D9B6.jpeg
    72B91A3C-D1C7-421B-B542-CC6BF538D9B6.jpeg
    92,7 KB · Görüntüleme: 126
  • 4694292F-236C-4F7E-8502-679735FE77D7.jpeg
    4694292F-236C-4F7E-8502-679735FE77D7.jpeg
    87,8 KB · Görüntüleme: 128
Bencede gayet iyi iyi bir revizyon doktoru herzaman yüksek ister başka bir doktorun yaptıgını anlayip tekrar toparlamasınin bedeli maalesef bi tık yuksek ucretlerle yapiliyor ama revizyonunda riskleri yuksek ya daha kötü olursa durumu var hatta bu konudan muzdarip arkadaşlarin paylaşımlarida var ama bence burnunuz revizyonluk degil gayet hoş 😉

burnunuzu kaldırdığı için kısalmış gibi geliyor size..eski fotoğraflarınıza bakınca burnunuz güzelmiş tek sıkıntısı kolumella sarkıkmış sadece kolemellayı toplayıp kanatları daraltsa yetermiş size..ama şöyleki yeni halide kötü değil güzel olmuş ben yakıştırdım.eskilere bakmayı bırakıp yeniyi kabullenseniz belki sizi daha kötü sonuçlardan korur.revizyonluk bir burnunuz yok gerçekten

Yorumlarınız fikirleriniz için çok teşekkür ederim ama en sondaki arkadaşımızın dediği gibi ucunu kaldırdığı için bana çok kısa geliyor burnum sadece ucunu biraz uzattırsam olmaz mı sizce vallahi asla alışamıyorum her an aklımda ve birkaç doktorla görüştüm yapılır diyo ama şimdi herkes estetik olduğu anlaşılmıyo eskiyle arasında bi fark yok diyo ikincide ya iyice estetik olduğu anlaşılıyo bir önceki daha iyiydi derlerse napcam onu düşünüyorum

Burnunuz gayet iyi olmuş ve eski burnunuz ile arasında bi fark yok gibi . Yaparım ,ederim diyen doktorlardan uzak durun lütfen çünkü bu burun revizyonluk değil, revisyon olup bugünlerinizi ararsınız sonra . Psikolojinizi bozacak bir burun değil aksine yüzünüze yakışmış harika bir burun olmuş. Bu burunla revisyon arayışına girmeden önce Psikolojik destek alın derim. Gayet güzel olmuş ve yakışmış, tadını çıkarın derim. Sevgiler 🌸

Merhaba. Bizim doktorlarin istediginiz gibi yapabilecegine inanmiyorum. Hepsinin kafasinda bir model var ve burnun gerekli gereksiz bircok noktasini degistirip o modele ulasmaya calisiyolar. Burnu kisaltmak yerine uzatmak, kemer törpülemek yerine hafif bombe vermek vs.. bizimkilerin ustalik alanlarina cok ters. Öyle olmayan istisnalar illaki vardir ama bulmak zor olur herhalde.

Burnunuz güzel, zaten güzelmis. Sadece ucunu birazcik toparlasa muhtesem olacakmis. Ama dedigim gibi bizim doktorlarin "kücük dokunus" diye bir kavramlari yok malesef. Ben olsam simdilik baska doktora burnumu elletmezdim. Acele etmeyin. Ileride bakarsiniz, istediginizi gercekten yapabilen birisini bulursaniz o zaman ameliyat olursunuz. Zaten zamanla kendi kendine de biraz sarkabilir.

Kendi doktorunuzla konussaniz biraz ucunu düsüremez mi acaba? Gecen gün birisi öyle bir operasyon gecirdigini yazmisti. Nerede okudugumu hatirlayamadim-

Merhaba. Bizim doktorlarin istediginiz gibi yapabilecegine inanmiyorum. Hepsinin kafasinda bir model var ve burnun gerekli gereksiz bircok noktasini degistirip o modele ulasmaya calisiyolar. Burnu kisaltmak yerine uzatmak, kemer törpülemek yerine hafif bombe vermek vs.. bizimkilerin ustalik alanlarina cok ters. Öyle olmayan istisnalar illaki vardir ama bulmak zor olur herhalde.

Burnunuz güzel, zaten güzelmis. Sadece ucunu birazcik toparlasa muhtesem olacakmis. Ama dedigim gibi bizim doktorlarin "kücük dokunus" diye bir kavramlari yok malesef. Ben olsam simdilik baska doktora burnumu elletmezdim. Acele etmeyin. Ileride bakarsiniz, istediginizi gercekten yapabilen birisini bulursaniz o zaman ameliyat olursunuz. Zaten zamanla kendi kendine de biraz sarkabilir.

Kendi doktorunuzla konussaniz biraz ucunu düsüremez mi acaba? Gecen gün birisi öyle bir operasyon gecirdigini yazmisti. Nerede okudugumu hatirlayamadim-
Evet tam da bahsettiğiniz gibi burnuma ufak dokunuşlar yeterdi ama fazla kalkık yüzüme göre kısa ve küçük hissediyorum kendi doktoruma asla güvenmiyorum iyice mahveder ben kafaya koydum sanırım olcam revizyonu var mı öneriniz çünkü psikolojim inanılmaz bozuldu bir senedir sürekli ağlayıp burnumu düşünüyorum

Yorumlarınız fikirleriniz için çok teşekkür ederim ama en sondaki arkadaşımızın dediği gibi ucunu kaldırdığı için bana çok kısa geliyor burnum sadece ucunu biraz uzattırsam olmaz mı sizce vallahi asla alışamıyorum her an aklımda ve birkaç doktorla görüştüm yapılır diyo ama şimdi herkes estetik olduğu anlaşılmıyo eskiyle arasında bi fark yok diyo ikincide ya iyice estetik olduğu anlaşılıyo bir önceki daha iyiydi derlerse napcam onu düşünüyorum
Bence asla karışma gerçekten bir fark yok. 2. Ameliyat çok riskli. Gereksiz stres yapıyorsun. Zamanla o yaptığı burun da hafif düşecek zaten. Ama istersen dudaklarına biraz dolgu yapabilirsin. Biraz da çene dolgusu. O zaman daha az gözüne çarpar ama hiç bişey yapmasan da bence gayet iyi

Burnunuz gayet güzel,tatlı olmuş asla revizyon olmayın. Paranıza,zamanınıza yazık. Önceki burnunuzun ucu daha etli duruyormuş şimdiki burnunuz daha kibar duruyor

X