Revizyon yada amelıyat olanlar baksın lütfen tecrubelıler

seda954

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
5
1
39
Merhaba arkadaşlar 2. Kez aynı doktorda burun amelıyat oldum sakın siz olmayın yoksa 5 ay oldu netten küçülür mü burnum arastırorum onunla ıletişimimi kestım sızınde böyle oldu mu 6. Ayda bi fark olur mu revızyon dahamı çok büyüyor ben küçülsün dedım becerıksız beceremedi sanırım ilkinde becerememişti

Öncesi sonra burun görseli paylasırsanız daha iyi olur gibi.

Revizyonda ne yapmıs ki bu doktor aynı duruyor görsellerden mi anlamadım diyecegim de,ikisinde de büyüklükten ziyade uzun bırakmıs ucunu.Alçı ilk cıktıgında bile görünen şekil neyse o degismiyor sadece ödem iniyor,benim revizyonda böyle olmustu.Pek degisir gibi gelmedi bana.

Aylardır sadece düşündüğüm bu ne yaptı dünya para aldı o kadar acı cektım cabası helal etmedım kendısıne soyledım ya su doktor ismi altındakı yorumlara ınanın kımın ne gıbı bı doktorla işi olur karalasın

İlk ameliyattan ne kadar zaman sonra revizyon yaptı? Benim ameliyatım 5 ay sonra olmustu ve ücretsiz yaptı revizyonu.

Cildin kalın mi bilmiyorum. Burun uzunlugu bence seni rahatsız eden . Burnun altı çok sert mi kemik gibi mi? . Sanki çok dik olması için ekstra kıkırdak koymuş oraya. burnunuzun sırtına işlem yapacağına kolumella ya destek koyup burnunuzu uzatmış. Bende revizyon oldum oncesinden daha iyi oldu aynı doktora oldum . Başka doktora tipplasti olmayı deneyin artık ameliyat değil de bilemiyorum. Kortizon işe yarar mı araştırın. O da cildi inceltiyor burnu kibarlastirabiliyor. Tipplastiyi de klinikte yapan doktorlar var bölgesel anestezi ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…