Anket Revizyon burun ameliyatı.

leylahesenli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2024
16
4
29
Merhabalar. Geçen sene Mart ayında atahan ağrılı'ya burun ameliyatı oldum
Rezil bir burnum var şuan. En kısa zamanda revizyon düşünüyorum. Bir kaç doktor araştirdim 1senede deli gibi. Bir kaç tanesinin ismi var aklımda. Ama ilk olarak Shamil Suleymanov'a (Küçükçekmece) muayeneye gitmek istiyorum. Bu doktor hakkında bilgisi olan varsa çok rica ediyorum yaza bilir mi? KBB uzmanı değil aynı zamanda hem meme büyütme hem bbl ameliyatlari yapiyor. Bu doktora rhinoplasti olupta memnun kalan var mıdır arkadaşlar?

Nasıl oldu çok mu kalkık oldu burnunuz
Yok yaa ne kalkığı keşke kalkık olsa. Kemeri o kadar çok torpulenmiş ki burun yuzume yapişmiş resmen. Ucunda sol tarafa doğru duşme oldu. Sol delik o kadar ufak ki küçük parmak bile girmiyor. Burun delikleri bir aşağıda biri yukarı ve eşitsiz. Vasat tek kelimeyle. Eski burnumu özler hale geldim.

Siz doktora kavisli bir burun istediğinizi mi söylemiştiniz yoksa daha doğal dursun mu demiştiniz merak ettim

Salam, Leyla. Defelerle revision olan biri kimi, tam emin olmadigin hekime revision olma deyerdim.
Tam tecrubeli olmayan hekimin revisionu bezen evvelkinden daha pis veziyyete getire bilir durumu.
TEcrubeli hekimler bahadir, amma daha etibarlidir. Ugurlar sene.

Merhabalar. Geçen sene Mart ayında atahan ağrılı'ya burun ameliyatı oldum
Rezil bir burnum var şuan. En kısa zamanda revizyon düşünüyorum. Bir kaç doktor araştirdim 1senede deli gibi. Bir kaç tanesinin ismi var aklımda. Ama ilk olarak Shamil Suleymanov'a (Küçükçekmece) muayeneye gitmek istiyorum. Bu doktor hakkında bilgisi olan varsa çok rica ediyorum yaza bilir mi? KBB uzmanı değil aynı zamanda hem meme büyütme hem bbl ameliyatlari yapiyor. Bu doktora rhinoplasti olupta memnun kalan var mıdır arkadaşlar?
Bende oldum aynı doktora malasef diyorum hayatımın hatasi

Yok yaa ne kalkığı keşke kalkık olsa. Kemeri o kadar çok torpulenmiş ki burun yuzume yapişmiş resmen. Ucunda sol tarafa doğru duşme oldu. Sol delik o kadar ufak ki küçük parmak bile girmiyor. Burun delikleri bir aşağıda biri yukarı ve eşitsiz. Vasat tek kelimeyle. Eski burnumu özler hale geldim.
Bende aynı durumdayım eski burnumu özler oldum hayatımın hatası

X