Makyaj Ürünleri (resimli) favori kozmetik ürünleriniz neler?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Blogsmagazine

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2014
52
5
Kızlar favori kozmetik ürünlerimizi burada resimli olarak paylaşırsak hem yeni ürün arayışında olan herkes bilgi edinebilir hem de eğlenceli bir sohbet yakalamış oluruz diye düşünüyorum.

Hangi ürünleri severek kullanıyorsunuz, etkileri nasıl, tekrar o ürünü almayı düşünüyor musunuz?

Haydi paylaşalım :KK9:

İlk yorum için ve konuya ilgin için teşekkürler cnm :)
Ben de çok beğeniyorum Maybelline rimellerini.. Dediğin gibi hem uygun fiyatlı hem başarılı..

Eki Görüntüle 939799
Benim favorim de Maybelline Rocket Mascara.. Çok güzel hacim veriyor kirpiklere :) Uzun zamandır kullanıyorum ve hiç başka ürün denemeyi düşünmedim bile. O kadar memnunum :)) Maybelline rimelde başarılı hakkaten :KK34:

$images.jpg bende glissin bu urunune bayılıyorum kullanmaya başladıgımdan berı saclarım hıc kırılmadı dıyebılırım:)

İlk yorum için ve konuya ilgin için teşekkürler cnm :)
Ben de çok beğeniyorum Maybelline rimellerini.. Dediğin gibi hem uygun fiyatlı hem başarılı..

Eki Görüntüle 939799
Benim favorim de Maybelline Rocket Mascara.. Çok güzel hacim veriyor kirpiklere :) Uzun zamandır kullanıyorum ve hiç başka ürün denemeyi düşünmedim bile. O kadar memnunum :)) Maybelline rimelde başarılı hakkaten :KK34:

rica ederimm canımm :) başka ürün kullandım o kadar da para verdim ama hiç memnun kalmadım keşke bunu daha önce kullansaymışım :)

rica ederimm canımm :) başka ürün kullandım o kadar da para verdim ama hiç memnun kalmadım keşke bunu daha önce kullansaymışım :)

Ah o keşkeler yok mu ? Ne paralar döküyoruz bazen ürün hiç bi işe yaramıyor. Bu sayfanın o konuda hepimize yardımcı olmasını umuyorum.. Genelde mağaza çalışanları objektif yorum yapmıyor çünkü :) Biz bildiklerimizi paylaşalım güzel olur. Öpücükler :KK34:

Ah o keşkeler yok mu ? Ne paralar döküyoruz bazen ürün hiç bi işe yaramıyor. Bu sayfanın o konuda hepimize yardımcı olmasını umuyorum.. Genelde mağaza çalışanları objektif yorum yapmıyor çünkü :) Biz bildiklerimizi paylaşalım güzel olur. Öpücükler :KK34:

aynen öylee :) aklıma geldikçe yine paylaşımda bulunacam :KK16:

Eki Görüntüle 939808 bende glissin bu urunune bayılıyorum kullanmaya başladıgımdan berı saclarım hıc kırılmadı dıyebılırım:)

Ben bu serinin şampuan ve saç kremini kullanıyorum şu an.. İnanılmaz memnunum.. Benim saçlarım dalgalı ve bazen elektriklenip kabarıyor. Bu seri yatıştırdı resmen saçlarımı.. Ne zamandır kullanıyorsun cnm ? Bu maske değil mi? Denemeyi isterim..

Ben bu serinin şampuan ve saç kremini kullanıyorum şu an.. İnanılmaz memnunum.. Benim saçlarım dalgalı ve bazen elektriklenip kabarıyor. Bu seri yatıştırdı resmen saçlarımı.. Ne zamandır kullanıyorsun cnm ? Bu maske değil mi? Denemeyi isterim..

ıkı bucuk aydır kullanıyorum evet maske bu banyoya gırmeden bes dakıka once suruyorum banyomu yapıyorum hem saclarım cok kolay taranıyo hem de sacın kırılmasını onluyo.şampuanı nasıl?benım saclarım cabık yaglanıyo eger sacı yaglandırmıyosa sampuanınıda alabılırım:)

ıkı bucuk aydır kullanıyorum evet maske bu banyoya gırmeden bes dakıka once suruyorum banyomu yapıyorum hem saclarım cok kolay taranıyo hem de sacın kırılmasını onluyo.şampuanı nasıl?benım saclarım cabık yaglanıyo eger sacı yaglandırmıyosa sampuanınıda alabılırım:)

Tatlım aslında bu seri kuru ve yıpranmış saçlar için tasarlanmış.. Benim saçlarım da kuru olduğu için çok memnunum. Nem ve esneklik kazandırdı.. Kırılma ve dökülmelerim azaldı ancak saçların çabuk yağlanıyorsa sende ağırlaşma ve erken yağlanma yapabilir diye düşünüyorum.. Ancak maskesi zaten saç diplerine uygulanmadığı için problem teşkil etmez. Zaten memnunsun :)) Bence şampuanı senin için uygun olmaz :KK50:. Başlarda olmasa bile saç alışınca yani 1 ay sonrasında falan malesef erken yağlanmalar başlar diye düşünüyorum.

Fırçası ne kadar farklı. S şeklinde sanırım. Kirpikleri daha iyi kıvırması için mi bu şekilde tasarlanmış acaba ? Sendeki etkileri nasıl cnm?

Düz kısa ve seyrek kirpiklerim var
Sürdüğüm zaman kirpiklerin ne güzel duruyor diyor herkes.. Kıvırdın mı rimelinin markası ne? bunları soruyorlar
Yani hem kıvırıyor, hem hacim veriyor

Son düzenleme:
Benim olmazsa olmazlarımdan ve neden daha önce çıkarılmamış bu ürün dediğim tek saç ürünü.. Kuru saçlarımı kendine getirdi.. Uçlarımda tek bir kırık yok.. 4-6 damla tek kullanım için yetiyor bana malum çok saçım var :) Oldukça da bereketli kaç aydır bitmedi :) Denemenizi öneririm :)

Eklentiler

• $elvive extraordinary oil.jpg
    $elvive extraordinary oil.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 126
hem dolgunluk hem uzunluk katiyor kirpiklere doğal bir görüntü veriyor indirim oldukça aldığım bir rimel vazgeçemiyorum kesinlikle tavsiye ederim
:KK16::KK16:
$20533_2.png

X