Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
seyma, güle güle kullan aldıklarını, bir de sorum var sana, internet üzerinden avon siparişi veriliyor mu?

bnde mendil kullanırım gerçi hiç makyaj temizleyici denemedim ama çıkaramam gibi geliyor (

mendil en rahatı rimel kolay çıkıyor gerçekten :))

1 sene makyaj temizliyicisi kullandım roc un meğer neler çekiyomuşum makyaj temizlemek istemiyodum:umursamaz::1hug: makyaj temizliyici mendiller kremsi yapılarıyla daha kolay çıkarıyorlar göksucum sen ne marka kullanıyosun canımmm ben indirimde diye 2 paket alix aliven almıştım çok güzeller diii amaa 2. si bittikten sonra indirimli alamayabilirim...normal fiyatı 12 küsür imiş ben 4 liraya almıştım indirimde..kaydirigubbakcemile2

seyma, güle güle kullan aldıklarını, bir de sorum var sana, internet üzerinden avon siparişi veriliyor mu?

tşkr ederim canım benimmm opuyorumnanaktan ben sadece ruj numuneleri istiyodum avoncu bayan var burda bi tanıdık ondan temin edemediğim için netten kodunu aldım sadece cnm bayana getittirdim ben intrnetten alışveriş yapmam boshayallersmile... amaa gg de sanırım bu numunelerden satılıyordu bende orada gördüm hatta ilk sonra kodunu araştırıp getittirdimyerimseniben

anladım şeymacım kaydirigubbakcemile3 sen internet falan yazınca atladım hemen, okumamışım doğru düzgün =)

hahaha yok be göksucum köşe kapmaca oynuyoz senle nereye gitsem benden önce uğramışınn

tembelimmmm nettin kızzz hane 3 parça ile çıkıcaktın neler aldınnn

hahaha yok be göksucum köşe kapmaca oynuyoz senle nereye gitsem benden önce uğramışınn

ah magrenta'm alcam sni kızz kaydirigubbakcemile3

ruh eşimsiinn ne kdar da ortak yanımız vaaar sırnaşık şey

hahahaha göksucum yawwww PP sen napıon bakem sabah sabah burda çalışıonmu hade ben ameleyim burda cmrt dahil çalışıom

çok bişi almadım tatlım.
bütçemin üstüne çıkmadım yani
mat oje ve aseton
bide flormara uğradım
ruj,göz kalemi.

hahahaha göksucum yawwww PP sen napıon bakem sabah sabah burda çalışıonmu hade ben ameleyim burda cmrt dahil çalışıom

yok kızzz kaydirigubbakcemile3 bakınıyorum öylee makyaj yaptım onu koydumm

ben burayı seviyorum yaaa 7/24 bıraksalar beni kalkmam burdaan kaydirigubbakcemile3

ama birazdan karnemi almaya gidicemmm sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…