Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
carrefourlarda da var bildiğim kadarıyla oraya da bak istersen, küçük küzmetikçilerde de oluyor, ben de istanbuldayım cosmoworld bazı alışveriş merkezlerinde var ama karşıda nerede vardır bilmiyorum

kontess hayırlı olsun güle güle kullan cnm yerimseniben
en koyu renk krem fardan ben almıstım ama yol yol oluyor
öyle olmasa rengi müthiş :umursamaz:
buarada ojelerde cok tatlı yaa bayanssulusmile

kontess hayırlı olsun güle güle kullan cnm yerimseniben
en koyu renk krem fardan ben almıstım ama yol yol oluyor
öyle olmasa rengi müthiş :umursamaz:
buarada ojelerde cok tatlı yaa bayanssulusmile
yeni almadım bebeimmm
kızlar sordu die ekledim :kedi: ama tabiki de saol minik kuşumm Şeniz
edd renkler süperr,belki göz altına ya da toz farın üstüne kullanılırsa yol yol olmaz eyvahedigeldismile

Bende de bir krem farı var She'nin ama kayboluyor hemen çizgileniyor tüm krem farlar gibi.
ama renkler çok şeker
opuyorumnanaktan

yerimseniben
Bende de bir krem farı var She'nin ama kayboluyor hemen çizgileniyor tüm krem farlar gibi.
ama renkler çok şeker
opuyorumnanaktan

krem farlar çok sıcakta çizgi oluşturabilir terden ve sıcak havadan dolayı cnm onun dışında bişiy olucağını pek sanmıyorum shenin farlarını kullanmadım amaa güzelee benziyorlar deniycem :)) amaa bence en güzel günlük makyaj rimel göz kalemi ve çok hafif allık ve toz pembe yadaa parlatıcı rujj far ben pek yakıştıramıyorummm ya kendime bi tek özel günlerde far güzel hoş oluyo eyeliner ile tamamlandığında..

yerimseniben

krem farlar çok sıcakta çizgi oluşturabilir terden ve sıcak havadan dolayı cnm onun dışında bişiy olucağını pek sanmıyorum shenin farlarını kullanmadım amaa güzelee benziyorlar deniycem :)) amaa bence en güzel günlük makyaj rimel göz kalemi ve çok hafif allık ve toz pembe yadaa parlatıcı rujj far ben pek yakıştıramıyorummm ya kendime bi tek özel günlerde far güzel hoş oluyo eyeliner ile tamamlandığında..

Canım zaten ben de kırk yılda 1 far sürerim. Sevmiyorum zaten yakışmıyor da pek sanki.bilmiyorumkismile
Gözlerim çekik ve far sürme yeri kısıtlı sempatiksalakcinni
hem sadeliği daha çok severim yani far insanı değilim ben de :1rolleyes:
özel davetlerde sadece doğal tonlu farla hafif bir makyaj yaparım.

Canım zaten ben de kırk yılda 1 far sürerim. Sevmiyorum zaten yakışmıyor da pek sanki.bilmiyorumkismile
Gözlerim çekik ve far sürme yeri kısıtlı sempatiksalakcinni
hem sadeliği daha çok severim yani far insanı değilim ben de :1rolleyes:
özel davetlerde sadece doğal tonlu farla hafif bir makyaj yaparım.

kuzu gözler çekikse michelle phan'nin videolarını izle
valla o cekik gözlere neler neler sürüyor sasırıyorum sempatiksalakcinni

günaydın kızlarr bende dün flormar ın kalem eyeliner ı aldım ama fazla dayanmayacak gibi sanki şimdiden kurudu *resim alıntıdır*

Eklentiler

• $886.jpg
    $886.jpg
    4,4 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
aha,cok ılgınc..gule gule kullan dıyecegım ama kurudu dıyorsun canım ya
evet yaa şöyle elime dokunduruyorum dolu dolu renk vermiyor bayağı bir bastırmam gerekiyor.Aldığım yerdende olabilir belki açık stanttaydı ürün göz kalemlerinin arasında acaba gelen geçen açıp baktıysa koruma bandı falan yoktu üzerinde birde diğer eyelinerler gibi sallayınca içinden ses gelmiyor sanırım bildiğimiz keçeli kalem türündenbilmiyorumkismile

X