Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hmm gördüm tımam kuzum yerimseniben
o seriden hiç denemedim ama ben de merak ediyorum
:1rolleyes:

pastel'in yeni çıkan serisini çok beğeniyorum
indirim filan olmuyor mu pastelde
her renginden almak istiyorum çünküü :bbo:
ahanda bunlarrr...

tabiki de gerçek renklerin bunlarla alakası yok
gerçekleri ışıltılı ve süperrrr

ebrucum bak dediğim kırmızı burdaki kırmızı işte bugün baktım bende
kontescim güzeldi renkleri kırmızıya baktım ama alamadım malesef kotayı aşmayım dedim fiyatına 10 tl küsür dediler sanırım bunların
flormarı 10 tlye aldım canım orda nie 2 tl fazla

hangi serisi o kontescim ?:smiley-cool:

full color liquid lipstick bebeimm
ben resmen aşık oldumm
221 numarası var bende
çok beğenerek kullanıyorum
geçen yine baktım bi kaç rengine,çok beğendimm
kıvamları filan da süper bence
aslında fiyatları da çok uygun ama şuanki ekonomik durumumu biraz aşıyor kaydirigubbakcemile3
10 tl kendileri...

kontescim güzeldi renkleri kırmızıya baktım ama alamadım malesef kotayı aşmayım dedim fiyatına 10 tl küsür dediler sanırım bunların

burda her şey azcık daha fazla,paris sanıyo kendini buralar :eek:klava:

hmm gördüm tımam kuzum yerimseniben
o seriden hiç denemedim ama ben de merak ediyorum
:1rolleyes:

kesinlikle denemen lazım bebişimmm
cidden sloganı gibi,rujun yoğunluğu ile gloss un ışıltısı birleşmiş opuyorumnanaktan
kahwe ve pembelerinden almak istiyorum ben de eyvahedigeldismile

*alıntıdır

Pastel, klasik rujun yoğun örtücülüğünü ve Lip Gloss'un göz alıcı parlaklığını Türkiy'de ilk defa biraraya getiren, yepyeni bir ürün.

Dudak parlatıcısı ve klasik rujun birleşiminden doğan Likid Ruj, yoğun yapısıyla dudaklarınıza kusursuz bir örtücülük verir. Parlak ve dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlar. Ayna efektiyle dudaklarınıza baştan çıkarıcı bir görünüm kazandırır.

La Roche Posay Effaclar tonik nasıl kızlar kullanan bilen varmı toniğim bitmek üzere alkolsüz ve canlandırıcı sıkılaştırıcı bir tonik arıyorum kuru cildim yardımmm......

çok vitaminli çok faideli ruj bu kanke! :lepi: olumunekankayizsmile
Tanrıçam yakında tüm topiğin kızlarından birer parça talep edip hepsini karıştırıp büyü yapçek ben sana diyim, sonsuz güzellik ve gençliğin formül olcak o
sempatiksalakcinni

koku filmi gibi desene bayanssulusmile

çok güzelmiş gercekten renkler süper pastel kalitelidir gercekten bende kırmızı doğal istiyorum yani gözlere hafif makyaj yaptıgımda boyle kalem rimel falan o zaman kullanmak için hoş oluyor ya

tamamdır bebeklerim mesaj alındı veeeee Dr. Murad unutuldu bilemopuyorumnanaktan

52La%20Roche%20Posay%20Anthelios%20Gel%20SPF%2040.jpg

bumu magrentam.

Yüz ve vücut jeli

Açık renkli ve güneşe hassas ciltlerin korunmasında kullanılır. Güneş ışınlarının yol açtığı güneş yanıkları ve lekeler gibi görünen zararların yanı sıra; cilt kanseri, erken cilt yaşlanması ve ciltteki DNA’ nın bozulması gibi gözle görülmeyen zararlara karşı korunmada etkilidir.

ama bebeğim bu krem sanki hani güneşlenmeye gidince güneş yağı sürerizya onun gibi geldi bana bilmiyorumkismile hani ben günlük istiyorum bu ağır olmazmı zaten hem yüz hem vücut diince bana garip gelio nedense
canımcım bende tam bilmiom eczaneye gidip bakıcam arkadaşımada söledim oda fiyat araştırıo 45 tl falanmış sadece yüz için olanını alıcaz :) vücut olmucak yanee ben ay sonu birde loccitanede bakıcam ona göre alayım diom ya badem elma spf 40 ya da la roce posay falan olucak yane çok fazla para vermeye gerek yok bence bide vichy ürünlerinde indirim varmış ama ben istemedim nedense bir soğukluğum var vichye karşı hehe :)
benimde ebay siparişlerim geldi :)) hepsini çok beğendim ,pudrasnın başka tonunu kullanıyordum,çok severek ,farklı bir ton aldım bu kez..
revlon pudra
jel eyeliner
ve 12 li mini göz kalemi

3230.jpg
3288.jpg

3220.jpg

3201.jpg
pandoracım güle güle kullan canım çok güzel duruolar hemen bloğa koçcam ayrıntı için :))))

kızlar yaa renklere baaakkıınnn gene ruj rahatsızlığım depreştiiiii boshayallersmileaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3
renklere değilde ben bıyıklarda bakakaldım ıyyyyyyyyyyyyyy
ben yine dayanamayıp ufak ciciler aldım bugünn :asigim:
donutcum öncelikle sana teşekkür ediyorum,flormar'a baktım,gerçekten tam da istediğim renk kendisii
fekat param olmadığından bugün alamadım,en yakın zamanda alıcammm :jeyyar: ilgilenenler için : fiyatı 12,7tl idi.

gelgelelim diğer beğendiğim rujunaa,golden rosee :kedi:
canlısını gördüğümde resmen waowww oldum ve hemen aldım,6tl...
fotoda rengi daha koyu çıktı,donut'un swatch'ındaki renkten aslında kendisi...

bayadır istediğim ojelerime de kavuştumm
özellikle yeşili ve turuncumsuyu çok istiyordumm zemuszemus

fiyatını 2,5tl görünce deneme amaçlı aldım
simleri çok az ya da ben beyaz tenli olduğumdan görünmüyorlar
kıvamı,sürüşü güzel
kokusu azcık ağır geldi sankim,başımı ağrıttı.değiştirebilirim

maşallah dur durak yok yaw aldıkça alıon kıss kendine gel donutlamı yarşıon napıonnnn? hehehe
ojeler şahane özellikle yeşile bittim :)
son olarak da she simli vücud losyonu
M110 hayatımmopuyorumnanaktan
sürüyorum evet kaydirigubbakcemile3
çok severim ben aykırı renk ojelerii
özellikle yazın çok güsel duruyorlar cıvılll cıvıllll bayanssulusmile
misal ;

hatta bugün de baştaki pembeden vardı ,sen swatch isteyince sildimdi :kedi:
bende de 52 no mavi var göründüğü gibi koyu deil 2 kat açık mavi parıldak bişi oluo hatta dün akşam sürdüm hehe :)
kkontess ve april güle güle sürün rujlarınızıı :KK70::KK70:

kızlarr yaa saçlarım dökülüyodu benimm ,bide üstüne kaşım ve kirpiklerim de dökülmeye başladıı :gitme::gitme::gitme:

yarın o sarımsaklı şampuandan alıcam artıkk kokarsa da koksunn ama kaş-kirpik için bi öneride bulunn bbanaa bilmiyorumkismile
canım bence bir kan testi yaptır demir eksikliğn olmasın kaşların kirpiklerinde dökülüomuş üründen önce test yaptırmanı öneririm canım benim
kontesim saçla ilgili topicin varmı oraya bakiim. sarımsaklı formulü nası yapıosunuz acaip azaldı saçlarım yaa kuaföre gittim doktora git dedi seyrekleşmiş. bioxin kullanıyodum son zamanlarda sanki saç derimi kuruttu şimdi john frieda kullanıyorum ama o da kremli kabarmıyo saçım çok sönük kalıo öle olunca daha az gözüküo bilmiyorumkismile

badem yağı zeytin yağı vs. ölle bakım yapıyorum ama pek işe yaramıo başka nappsam

http://tr.strawberrynet.com/makeup/guerlain/terracotta-bronzing-powder----/98279/#DETAIL

donutum bebeğim çok koyu durmuyomu? bende pudra kullanmak istiyorum ama hafif bişi istiyorum
bende john freida kullanmaya başlıcam röfle yaptıdım parıldasın die şampuan al sadece 2si bir arada olanlardan alma canım krem saç dökermiş öle dio kuaförler bide o şampuanların hem nem vereni hemde hacim vereni varmış bide hacim verenini al derim :)

günaydın kızlar iyi hafta sonları hiçbişi almazsınız inşallah bu hafta :)bayanssulusmile

canımcım bende tam bilmiom eczaneye gidip bakıcam arkadaşımada söledim oda fiyat araştırıo 45 tl falanmış sadece yüz için olanını alıcaz :) vücut olmucak yanee ben ay sonu birde loccitanede bakıcam ona göre alayım diom ya badem elma spf 40 ya da la roce posay falan olucak yane çok fazla para vermeye gerek yok bence bide vichy ürünlerinde indirim varmış ama ben istemedim nedense bir soğukluğum var vichye karşı hehe :)

pandoracım güle güle kullan canım çok güzel duruolar hemen bloğa koçcam ayrıntı için :))))

renklere değilde ben bıyıklarda bakakaldım ıyyyyyyyyyyyyyy

maşallah dur durak yok yaw aldıkça alıon kıss kendine gel donutlamı yarşıon napıonnnn? hehehe
ojeler şahane özellikle yeşile bittim :)
son olarak da she simli vücud losyonu

bende de 52 no mavi var göründüğü gibi koyu deil 2 kat açık mavi parıldak bişi oluo hatta dün akşam sürdüm hehe :)

canım bence bir kan testi yaptır demir eksikliğn olmasın kaşların kirpiklerinde dökülüomuş üründen önce test yaptırmanı öneririm canım benim

bende john freida kullanmaya başlıcam röfle yaptıdım parıldasın die şampuan al sadece 2si bir arada olanlardan alma canım krem saç dökermiş öle dio kuaförler bide o şampuanların hem nem vereni hemde hacim vereni varmış bide hacim verenini al derim :)

günaydın kızlar iyi hafta sonları hiçbişi almazsınız inşallah bu hafta :)bayanssulusmile

dediğin mavi ojeyi turkuaz renkli koca taşlı bi yüzükle kullanıyorum ben,herkesler bayılıor :kedi:

yok kızz onla yarışılır mııı :1shok: incir ağacı dikilir walla ani-babi'nin ocağına sempatiksalakcinni

haftasonuna kötü başladım ama güzel hale getiricemm :dilcikar:
sana da mutlu haftasonları bebişimmm :kedi:

Son düzenleme:
Yeni cicilerim

dsc02217p.jpg

Dokuntulerımı toplarken ne var ne yok dıye bakarken bu ruju buldum,buda Monicanın rengi kızlarrr!!! Anlasılır olsun dıye bır kac kat surdum

dsc02211b.jpg

dsc02210v.jpg

donut kontes pandora güle güle kullanın
pandoracım pudranın rengi cok hosuma gitti cok tatlı görünüyor
donut canım renk süper biliyosun artık bu renklere zaafımı boshayallersmile
o krem sanırım güneş koruyucu organik falan yazıyor
hiç kullanmadım nasıl bişey canım memnunmusun ?
bnmde bitane almam lazım artık..

biliyorum,biliyorum :) bende bayılıorum canım bu tonlara :)
juicy beauty hıc kullanmadım,organık meyve suyundan yapıldıgı ıcın aldım.Tamamen deneme amaclı aldım.Kullanınca dusuncemı soylerım canım.
Digeride yuz ıcın lancome un olan.Onuda deniz kenarında suruyorum :) Gunluk olarak dermalogicaya devam :)

güle güle kullan canım çok güzel görünüyorlaryerimseniben

tesekkur ederım canım

merci kuşumm:kedi:

X