Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kkontess ve april güle güle sürün rujlarınızıı :KK70::KK70:

kızlarr yaa saçlarım dökülüyodu benimm ,bide üstüne kaşım ve kirpiklerim de dökülmeye başladıı :gitme::gitme::gitme:

yarın o sarımsaklı şampuandan alıcam artıkk kokarsa da koksunn ama kaş-kirpik için bi öneride bulunn bbanaa bilmiyorumkismile

eed bebikkim o seridenn
M110zemuszemus

sağol tatlım, yarın hemen alıcam zemuszemus

ayrıca o koyduğun fotodaki ojelerden pembe,sarı, mavi ve morun aynısından bende de var. Yeşilim de var ama onun markası pastel. ben de bayılırım böyle mannak renklere zemuszemus

Aprilcim canım sen de güle güle kullan. nerden buluyorsunuz yahu 4 liraya ruj akannehir

sağol tatlım, yarın hemen alıcam zemuszemus

ayrıca o koyduğun fotodaki ojelerden pembe,sarı, mavi ve morun aynısından bende de var. Yeşilim de var ama onun markası pastel. ben de bayılırım böyle mannak renklere zemuszemus

Aprilcim canım sen de güle güle kullan. nerden buluyorsunuz yahu 4 liraya ruj akannehir

zewklerimiz uyuo o zaman kuşumm :lepi: şimdiden güle güle kullan sen deekaydirigubbakcemile5

kızlarr yaa saçlarım dökülüyodu benimm ,bide üstüne kaşım ve kirpiklerim de dökülmeye başladıı :gitme::gitme::gitme:

yarın o sarımsaklı şampuandan alıcam artıkk kokarsa da koksunn ama kaş-kirpik için bi öneride bulunn bbanaa bilmiyorumkismile

benimde saç dökülme problemim var arkadaşım ben bioblas kullanıyorum şu an içerisinde kontes ten duyduğum bayanssulusmilebayanssulusmile gibi iki -üç diş sarımsak rendeliyorum oldukça azaldı dökülmesi çok memnunum :):)gerçi o uzaması için kullanıyo da

kaş ve kirpiklerinede badem yağı sürebilirsin gece yatmadan önceopuyorumnanaktan

ayrıca daha önce bir kuaför arkadaştan dıuyduğum kadarıyla kaşlara da sarımsak çok ii geliyormuş :)üzerine bastırarak süreceksin hem gürleştiriyormuş hem uzatıyormuş :):)denemesi bedavabilmiyorumkismile

kaşına sarımsak sürebilirsin canımbilmiyorumkismile

kaşına sarımsak sürebilirsin canımbilmiyorumkismile

kontesim saçla ilgili topicin varmı oraya bakiim. sarımsaklı formulü nası yapıosunuz acaip azaldı saçlarım yaa kuaföre gittim doktora git dedi seyrekleşmiş. bioxin kullanıyodum son zamanlarda sanki saç derimi kuruttu şimdi john frieda kullanıyorum ama o da kremli kabarmıyo saçım çok sönük kalıo öle olunca daha az gözüküo bilmiyorumkismile

badem yağı zeytin yağı vs. ölle bakım yapıyorum ama pek işe yaramıo başka nappsam

http://tr.strawberrynet.com/makeup/guerlain/terracotta-bronzing-powder----/98279/#DETAIL

donutum bebeğim çok koyu durmuyomu? bende pudra kullanmak istiyorum ama hafif bişi istiyorum

mercan,kontes,pandora,april güle güle kullanın cicilerinizi
kontesim rujun rengi koyu çıkmış gibim daha açıktı sanki bugun bende baktım bu ruja ama almadım bana açık geldi azıcık tonu eminim sana çok yakışır güle güle sür canım zemuszemus
flormarın bu glosu çok hoşuma gitti fiyatıda uygun die orucu bozmuş oldum ve aldım bilmiyorumkismile
4974.jpg

kontesim rujun rengi koyu çıkmış gibim daha açıktı sanki bugun bende baktım bu ruja ama almadım bana açık geldi azıcık tonu eminim sana çok yakışır güle güle sür canım zemuszemus
flormarın bu glosu çok hoşuma gitti fiyatıda uygun die orucu bozmuş oldum ve aldım bilmiyorumkismile
4974.jpg

rengi süper görünüyor güle güle kullan bende kırmızı lipgloss arıyorum doğal duran tavsiye varmı cecilede 10 numarayı begendim ama

3425.jpg

Ben de ayaküstü bu ruju alıp geldim 4 TL.:lepi:
Golden Rose no:220

süper canlı bir şeftali tonu.simsiz, ışıltısız ama parlak. A ve E vitaminleri varmış içeriğinde.
:hulya: zemuszemus

vitamine de tikkat edermişşş kankem aklinialirimsmile
renge bittim.bende de var böle bi renk ama flormar.tanrıça önermşti hatta.
ama kesin ezip bişeye katmıştır onu sempatiksalakcinni

güle güle kullan bebeimm Şeniz yerimseniben

vitamine de tikkat edermişşş kankem aklinialirimsmile
renge bittim.bende de var böle bi renk ama flormar.tanrıça önermşti hatta.
ama kesin ezip bişeye katmıştır onu sempatiksalakcinni

güle güle kullan bebeimm Şeniz yerimseniben

çok vitaminli çok faideli ruj bu kanke! :lepi: olumunekankayizsmile
Tanrıçam yakında tüm topiğin kızlarından birer parça talep edip hepsini karıştırıp büyü yapçek ben sana diyim, sonsuz güzellik ve gençliğin formül olcak o
sempatiksalakcinni

ebru tşkler canım rengi gerçekten çok güzel donutum swact yapmıştı teninde çok hoştu
kırmızı pastelde vardı bugun baktım lakin almadım fazlaya kaçmayım die 227 numaraydı sanırım, tam kırmızı yalnız eger düşünürsen

4974.jpg

eed bebişim daha açık
ztn yazmştm da tam çıkmadı rengi fotomda diyee boshayallersmile
saolasın canumm sen de sürdükçe gülesin inşşş zemuszemus
ben de bu gloss'lardan baktım bgn,ama beğendiğim renk başkaydıı
kaça aldın bebişimm? burda 12,7tl idi bilmiyorumkismile

pastel'in yeni çıkan serisini çok beğeniyorum
indirim filan olmuyor mu pastelde
her renginden almak istiyorum çünküü :bbo:
ahanda bunlarrr...

tabiki de gerçek renklerin bunlarla alakası yok
gerçekleri ışıltılı ve süperrrr