Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
flormar ultra black canım pek akmıo :)))) ama her kalem akar sürünce sabahtan akşama kadar kalcak die bişi yok arada kontrol edicen :)

bunlar benım yenı cıcılerım kızlar,allıklara asık olarak aldım.dior rujun rengi guzel bir gul kurusu.versaceyi oyle sabırsızlık ıle actımkı acarken aceleden zarar vermısım.

donut güle güle kullan, fotolar biraz devasa olmuş..
alıyon alıyon bu kadar..:1rolleyes: kullanmaya sıra geliyor mu bunları aceba kız?fisfisfis

oyyyyyyyyyyyyy donutcum süper süper süper tek kelime ile güle güle kullan harbiden kullanabilionmu kız bunları heheheh

donut pişti mi olduk acaba chanel allıklarda
du numarasına bakıp yazam
güle güle kullan kuzum
ben yüklüyemiyom yarın işyerinden artık
fotolarını çektim güzelcene

oyyyyyyyyyyyyy donutcum süper süper süper tek kelime ile güle güle kullan harbiden kullanabilionmu kız bunları heheheh

sagol tatlım,yok valla kullanamıorum.zulufu işler yapıorum.

donut pişti mi olduk acaba chanel allıklarda
du numarasına bakıp yazam
güle güle kullan kuzum
ben yüklüyemiyom yarın işyerinden artık
fotolarını çektim güzelcene

mercan rengi canım allıklar,sen pembe dıyordun.fotolar yanıltmasın ?
bayanssulusmile

Donut güle güle kullan hepsi pek güzel zemuszemus yüzünde paralansınnnnn zemuszemus delikafadulden

sagol canım o ne guzel tabir oyle kaydirigubbakcemile3

bugünün cicileri sorunlu cildim için sebamed güneş losyonu ve avon eyeliner fırçası(idi)...

sebamed de %10 indirim vardı.memnun kaldım fakat;;;

kontescim benim cildim de çok hassas güneşe geçen sene öneri üzerine garnıer'ın 30 faktörlük yüz koruyucusunu almıştım ..

sebamed nasıl merak ettim..

donuttttttttt allık ve rujuna bittim opuyorumnanaktan pfff alışveriş yapasın tuttu bak ağzım sulandı yabilmiyorumkismile

kontescim benim cildim de çok hassas güneşe geçen sene öneri üzerine garnıer'ın 30 faktörlük yüz koruyucusunu almıştım ..

sebamed nasıl merak ettim..

ben bu faktörünü ilk defa aldım canım.
önceden wücudum için daha düşük faktörlüsünü kullanmıştım ve yaz boyunca yavaş yavaş mükemmel bir şekilde bronzlaşmıştım.
sebamed olarak memnunum yani.
akne tedavisi gördüğüm için de +50 faktörlüsünü aldım bugün.
ama bu su bazlı,losyon şeklinde... (yağsız ve alkolsüz)
bir de yağlıları var...

garnier hiç kullanmadım ben ama bi arkadaşımda 60 faktörlüğü var
çok memnun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…