Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sağol canımopuyorumnanaktan

geçen ay 7,5tldi bu ay düşmüş ama 3,5tlye düşer mi hiçfisfisfis
avonun fırçalarının iyi olduğunu duymuştum, gerçi sen daha iyi biliyorsundur muhakkak
kabuki fırça methediliyor en çok ama o da çok küt gibi, küçücük

yok ya kabukisi cok iyi degil,heleki youngblooddan aldıgım ve body shoptan aldıgım kabuki fırcanın yanında.
ben aldım avon kabuki ama minnacık.allık surmek ıcın cok ıdeal ama

hiliba kullanıcısından alıntı
hımmm şahane o zaman :))))) güle güle kullan ikisinide :)

anaammm naptın sen kat kat nasıl sürüncn onları 2 ürün alcağına mineral fondoten falan al onlarda güzel kapatıo hemde gözeneklerini tıkamıo yazık günah cildine yawww

kem küm

hilibadan alıntı yapmışsın ama ikinci yazı bana yazılmamış canım.yanlış alıntı yapmışsın

Alıntı:
Sevgi Kelebeği kullanıcısından alıntı
aldım bakalım max faktörün saydam pudrasını pudra ama toz değil fondoten gibi fondotenimin üzerine kullancam

anaammm naptın sen kat kat nasıl sürüncn onları 2 ürün alcağına mineral fondoten falan al onlarda güzel kapatıo hemde gözeneklerini tıkamıo yazık günah cildine yawww

ben gene rahat duramadım ve akşam iş çıkışında max factör transparan pudra ve 16 saat kalıcı ruj aldım ve bu sabah 2sinide denedim pudra tam anlamıyla süper rujunda rengine ve durusuna bittim resmen süperler çok sevdim zemuszemus

yok ya kabukisi cok iyi degil,heleki youngblooddan aldıgım ve body shoptan aldıgım kabuki fırcanın yanında.
ben aldım avon kabuki ama minnacık.allık surmek ıcın cok ıdeal ama
CADIARZU ben de sizlerden öğreniyorum bakkaydirigubbakcemile5
diğer orjinal fırçaların yanında esamesi bile okunmaz ama avon benim işimi rahatlıkla görecek diye duymuştumfisfisfis
çok küçük değil mi
body shopta allık fiyatları ne kadara düşüyorfisfisfis

Son düzenleme:

canm allıklarda ındırım yok bu donemde

promosyonlar soyle :

THE BODY SHOP'UN EN ÇOK SATAN CİLT BAKIM SERİSİ VITAMIN E VE PORTAKAL FERAHLIĞIYLA BAKIMI BİRLEŞTİREN VITAMIN C SERİLERİNDE 2 AL 1 ÖDE FIRSATINI KAÇIRMAYIN.*

canım gule gule kullan,o rujdan bende de var.bende kuruluk yaptı,umarım sen memnun kalırsın

Bunlar da benim yeniler... Givenchy Rouge Interdit. Lancome Virtuose. OHT Pepdite dudak dolgunlaştırıcı ruj

Son düzenleme:
virtuose kesınlıkle super bır rımel,givenchy nin hangi tonu o canım ?
gule gule kullan,ruj ıcın swatch yapabılır mısın?

virtuose kesınlıkle super bır rımel,givenchy nin hangi tonu o canım ?
gule gule kullan,ruj ıcın swatch yapabılır mısın?

Teşekkür ederiimmm opuyorumnanaktan Evet canım Virtuose mükemmel... Siyahını kullanıyordum bu sefer koyu kahverengisini aldım. Givenchy Rose Impression, numarası 46. Mükemmel bir ruj yeni çıkmış bu seri... Tavsiye ederim canım...

aa oylemı, bize rengini goster ama musaıt bır zamanda olur mu canım :)

aa oylemı, bize rengini goster ama musaıt bır zamanda olur mu canım :)

Tamam canım düzgün bi anımda sürer çekerim ve paylaşırım :kedi: Ya bu Givenchy Lancome gibi markaların rujlarında en ama en çok hoşu giden şey de kokuları yaa :)) Misss gibiii :))

evet hakıkaten oyleler,bence mesela juicy tubesları resmen yemek ıstıorum surunce.tadı da kokusu da oyle guzel ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…