Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar yaa bısı sorcam bukadar malzemeyı nasıl kullanıyosunuz bozulmuyomu yazık gunah yaa hepsını bırden kullnamıcanıza gore bı sekılde bı kacı mahvoluyodur

Kızlar yaa bısı sorcam bukadar malzemeyı nasıl kullanıyosunuz bozulmuyomu yazık gunah yaa hepsını bırden kullnamıcanıza gore bı sekılde bı kacı mahvoluyodur

hergün farklı farklı kullanıyorum hiçbiri de mahvolmuyor. yazık günahlık birşey yok yani benim açımdan :lepi:

Sağol Pilar'cığım. Netten baktım dün birkaç siteye bazılarında 40-60 ytl arasında bir sitede de 14 ytl. Acaba orjinal değilmidir? Aradaki fark çok çünkü.

canım clinique in birkaç çeşit temizleyicisi var bildiğim kadarıyla. bendeki take the day off adı ve mor bir şişede. fiyatı da max. 40 a satılabilir yaa, 40-60 arası olan farklı bir üründür canım. Şeniz 14 olan orjinal midir bir yorum yapamicam ama, göze sürceğin, gözüne kaçırabileceğin bir ürün konusunda bence riske girmemelisin. yerimseniben

hergün farklı farklı kullanıyorum hiçbiri de mahvolmuyor. yazık günahlık birşey yok yani benim açımdan :lepi:

II BARI CNM SORUN YOKSA NE GUZEL AMA NE BILI MDOP DOLU RESIMLER CKEILMIS ABARTI GIBI GELDICBANA YANI BIRILERINI KULLANSAN BIRI BATAR YANI BOZULUR HEPSINI NE BILIM YAA AKLIM ALMIYO BIRINDEN BIRI BOZULUR YANIII delikafaduldendelikafadulden

çubuk canım bana sanki biraz tonları farklı gibi geldi...seninki de çok şekermiş...bunu da not ettim ikisini de deniyim...sen memnun musun canım...beyaz tenlisin sanrıım canım dimi sen?

yok canım beyaz değil buğday tenliyim ben
bende çok memnunum canım allıktan,sabah bir sürüyorum akşama kadar tazelememe gerek kalmıyor
şeftali rengi alıcam şimdide ama bu pembede çok tatlı

ykm'den aldım canım ben. evet hemen hemen aynı renk heralde çok az ton farkı var tatlım bu arada yandaki fondotenmi.eğer öyleyse yorumlarını alabilirmiyima.s.

evet canım fondöten
clinique super fit,çok memnunum,çok çok doğal duruyor çok seviyorum
tavsiye ederim
ben aslında super finish alıcaktım ama kız cildie uyguladı ikisinide bu daha güzel durdu ve cilt tipimede bu uyuyormuş zaten o yüzden bunu aldım

şimdi çokk alakasız olcak ama ben kaybettiğim dior rujumu buldum, daha doğrusu annecimm tesadüfen bulmuş sırnaşık şey çok mutlu oldum paylaşasım geldi delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

gerçekten çok sevindim canımm. nekadar mutlu oldugunu tahmin edebiliyorum. bende çok severek kullandığım lipglosumu kaybetmiştim bikaç yıl önce hep aradım ama bulamadım. hala daha aklımda:çok üzgünüm:
a.s.:1hug:

kızlar strawberry de dior ruj klokesiyonu 92 lira 5 tane ruj var ve çok güzel renkler ben sipariş vereceğim şimdi size de haber vereyim dedim çok uygun bence yılbaşıözel indirimiymiş:lepi:

Dior un indirimdeki rujları bunlar

bunlar da estee nin indirimdeki rujları 61 lira bunlar da bence bu markalara göre çok uygun fiyatları

Kızlar ben şeftali tonu ruj almak istiyorumda
saçlarım siyah ama öyle simsiyah değil kendi doğal saçım çok koyu hahve gibi de duruyo
gözlerim kahverengi kısaca esmerim
sizce şeftali tonu bana gidermi

sevgi kelebeği canım bence gayet hoş olur şeftali tonu sana. :1hug:
hatta pembe tonlarından daha hoş olur bence, tabi siyah saçlılara kırmızı tonları mükemmel gider o ayrı :jeyyar: yerimseniben

Kızlar ben şeftali tonu ruj almak istiyorumda
saçlarım siyah ama öyle simsiyah değil kendi doğal saçım çok koyu hahve gibi de duruyo
gözlerim kahverengi kısaca esmerim
sizce şeftali tonu bana gidermi

tenin de buğdaysa bence gider çok yakıştırıyorum buğday tenlilere şeftali ruju :lepi:

kızlar strawberry de dior ruj klokesiyonu 92 lira 5 tane ruj var ve çok güzel renkler ben sipariş vereceğim şimdi size de haber vereyim dedim çok uygun bence yılbaşıözel indirimiymiş:lepi:

canım bence hemen al valla, renkler çok güzel, tonlar da farklı baya, yıllık ruj ihtiyacını karşılamış olursun bir kerede delikafadulden dior rujların tanesi 60 ytl burda, strawberryde 42 ytl. 5tanesi 90 ytle çok iyi yani, o yılbaşı indirimleri ilk başladığında şuankilerin 3 4 katı ürün vardı, bitmiş hep :lepi:

evet pilarcım çok uygun

sipariş verdik şimdi umarım pişman olmam

ben strawberry i keşke daha önceden keşfetseydimşutarafagitti

cilt bakım ürünlerinde de bayağı indirim var:lepi:

canım hadi hayırlı olsun o zaman :lepi: pazartesi elinde olur büyük ihtimal. yılbaşı indiriminde olan cilt ürünleri hep travel size ama canım, küçücük yani :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…