Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tecrübelerimizi paylaşacağız tabiki canımcım.sorabilirsn elbette.pudramda clinique ve yapısı onun da çok ince.çokta berektetli brşey.nerdeyse 1 yıldır bıkmadan usanmadan kullanıyorum artık bitsede yenisini alsam diye.en çok kullandığım ürünüm diyeblirim ve gerçekten memnunum.

çok saol tatlımm. bende alıyım o zaman merak ediyodum

anammmm çoşmuş bölüm ben geç kalmışım yaaaa kıslarrrrdelikafadulden
damlasscım güle güle kullan canımhepsini.allığın ve rurjun rengi harıka gercekten.emilyleride dizmişsin sıra sıra.emily göz kalemınden ben memnunum.güle güle kullan şeker sey...a.s.
ondan sonram buğday tanesi o ne dağınıklık kısss:1shok: anammm zor ayırt ettim.ama hersey çok güselbak bizim sayemızde düzenlemiş oldun çekmecenıa.s güle güle güsel günlerde kullan tatlımmm
astrea canım senınde herseyın çok hoş ve sade güle güle kullan canım güsel günlerde.
hepiniz paylaştığınız için teşekkürler inş devamı gelırrr....
son olarak aybike zehracım sende güle güle güsel günlerde kullan canım.buarada yanılmıyosam sende bize parfüm resimlerini eklıyecektın hanii kısss:dilcikar:
hadi öptümm hepiniziii güsel haftalar diliyorum herkeseee.....
a.s.

kuzenimin hediyesiii hihoyyyt
herkes farkında sanırım frambuaz aşkımın :asigim:
yves rocher nin frambuazlı hediye paketi,
duş jeli, vucut losyonu(vardı bende aynısından gerçi) vee parfüm (mükemmel kokuyor.)
çok mutlu oldum sabah sabah. delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

canım benim iyi günlerlde kullancokacimcoook

evet unutmadım eklicem ama dediğim gibi üşeniyorum bugün kendimi toplar eklerim önce babamı havaalanından alıp ağırlamam lazım ondan sonra ilk işim resim çekmek olsun
kaydirigubbakcemile5

yerim senı ben güle güle kullan canım benımmm...
herzaman böyle mutlu ol pilarımmm:1hug:a.s.

aybikecim canım nezaman müsait olursan canım ya yanlış anlama oldu mu???aklıma gelmiştide ondan yazdım

Son düzenleme:
kızlar diorun şu seti hediye gelmişti bi müşterimden
bu sabah da buna benzer bi set daha aldım
birazdan koyarim örnegini
elime gecincede orjinal resmini tebii hihoyyyt

ama ama kıskanma şesiiiiiiiiiiiiii senağlama
çine gitme durumum var şubatta
gidersem şayet söz sana aynından alıcam semihim Şeniz

havaalanlarında ucuz oluyo da -tatlicadiarzu-

nasıl bişidir bu gurbacımm:1shok::asigim:
sağ ve sol üst köşedeki farladın renklerine bittimm:asigim:

canım evet sağ üstteki renge aşıgım ben :asigim:
benimkinin renkleri azicik farklı ama
bu paletten farklı olarak açık gri ve bordo var kaydirigubbakcemile5

aksam resmini cekiyim ama mafoldu tebi biraz delikafadulden

kızlar diorun şu seti hediye gelmişti bi müşterimden
bu sabah da buna benzer bi set daha aldım
birazdan koyarim örnegini
elime gecincede orjinal resmini tebii hihoyyyt

Dün rüyamda görmüştüm gurbik aynen böyle birşey hediye ediyordu bana. Tıpkısının aynısı. (gurbiğin cevabı anca rüyanda görürsün olacak galiba) :roflol: Güle güle kullan

Pilarım, qurbaam güle güle kullanın..Sayenizde kozmetikçiler burada bayram yapıyor:)Bak buda Güzelmiş şöyleymiş, arkadaşlara tavsiye, "kızlar bunu kullanıyor iyidir" bak bu iyi değilmiş" derken hep anıyorum sizleri Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…