Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eyüp sabri Tuncerlerim geldiiii black mullberry aldım dahada alsammı ki kaydirigubbakcemile3

Aaaa ne güzel benim ilk siparişim gelmişti "cherry pie" o kadar beğendim ki sonra "hot kisses" siparişi verdim Cts ama hala gelmedi....

CADIARZU

Eğer bir tane daha düşünüyorsanız, internetten okuduklarımı paylaşayım:
Potion of Love: Angel diye bi parfüm var ya kokusu ona benziyormuş...
Hot kisses ve Pure love çok güzelmiş (ama tabii zevk meselesi)
Swiss Chocolate ise tütünsü çikolata kokuyormuş

bebeklerim şu ürün hakkında bilgi sahibi olan var mı ? burda sadece bu marka satılıyor,emin olamadım,sormadan almadım o yüzden.fiyatı 15 tl

benım de aldıgım son cicilerim =))

vazgecemedıgım tek parfum =) faraway

yumusacık ucu cok guzel suruyorr alııgı

Bebiş, MAC'in viva glam rujlarından birisi Lady Gaga diğeri de Cyndi Lauper adlı şarkıcının ismini taşıyor...
AMBER mrb canım ya ben bu rujlara bayıldım tam tonlarım ben ankaradayım acaba mac markasına nasıl ulaşabilirim bir fikrin varmı bu tekin acarlarda felan olurmu acaba bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim canım ya çünkü bayıldım rujlara:))))

Eyüp sabri Tuncerlerim geldiiii black mullberry aldım dahada alsammı ki kaydirigubbakcemile3
hehe bende 1tane aldım 2.yi alsammı die düşünüom yaa :)
ben swis chocolate aldım canım vanilya sevmeyenler almasın bazılarına ağır gelmiş ben bayıldım çok kalıcı :)
bebeklerim şu ürün hakkında bilgi sahibi olan var mı ? burda sadece bu marka satılıyor,emin olamadım,sormadan almadım o yüzden.fiyatı 15 tl
ben ısıtıcılı almayı düşünüom o da sephorada varmış henüz gidip görmedim

canım mac bi istanbulda varmış sanırım kendi mağazası telefonlada sipariş edebiliomuşun :)

alt ton olarak içinde mavi geçen rujlardan kacının kızlar,ki undertone olarak MAC blue pink olarak tanımlanmıs bu ruju.Mavi undertoneları olan rujlar dişleri sarı gosterir oldugundan

canım ben bugun arkadasımla bulusuyorum,ıncık cıncık soracagım kirpik permasını

Son düzenleme:
yaww kızlar bişi sorcam çilekte mac göz altı kapatıcısı var ama tek renk nc35 ben hiç kullanmadım beyaz tenliyim bana gidermi kullanan varmı :)?

ben beyaz tenliyim
benim ki nw30 muş
çıkardım baktım valla
ben çilek siğarişlerimi dört gözlen bekliyom :ecrin_bebek:

ya bunlar da reklam diye iyice gözünü çıkarmışlar
kadında bal gibi takma kirpik var, onlar ürünün reklamını yapıyor
avon kataloglarında da öyle, takma kirpik çizgisi görünüyor kadının, onlar mascara harika diye reklam yapıyor komedi resmen :roflol:

aynı ürün başka markalarda da var canım

ben beyaz tenliyim
benim ki nw30 muş
çıkardım baktım valla
ben çilek siğarişlerimi dört gözlen bekliyom :ecrin_bebek:

aman sakın cok koyu ne yaptın canım benım

baktım ben 30 bile koyu gelir yaaa 15 ya da 20 olması lazım sitesinden baktım buraya yazdıktan sonra :) cildime bile koyu gelir 35 hehehe :)))) denk gelirse ordan alatyım baree :) dedim ama kısmet

eyvahedigeldismileya ben kirpik kıvırıcı kullanamıyorum denemedim bile hatta içim bişi oluyo böyleee sanki kirpiklerimi çekiyolar çin işkencesi gibi eyvahedigeldismile

dün arkadaşımdan temiz bi azar işittim bu ay bişey almak yasak sana dedi bobbi brownu kaçırcam=((

ay bence kacırmaaaaaaaaaaaaa,cok dusmus fıyatı.bunu al daha almazsınnn olumunekankayizsmile

kaçır boşver
girer tekrar indirime
ben almıcam artık ürün bitcek öyle alcam
sanki aldıklarımızın hepsini kullanıyoz

magrentacım bende beyaz tenliyim nc15 kullanıorm sana da olur muhtemelenboshayallersmile

tospikm doğru diosun,ben 5 tane ürünümü bitirmeden yenisini almıorm artık öle bi yöntem uygluyorumaklinialirimsmile

kaçır boşver
girer tekrar indirime
ben almıcam artık ürün bitcek öyle alcam
sanki aldıklarımızın hepsini kullanıyoz
ay bence kacırmaaaaaaaaaaaaa,cok dusmus fıyatı.bunu al daha almazsınnn olumunekankayizsmile

ay çok tatlısınız ya=))))
aslında alıyodum ama bu ay zam alıcaz diye o kadar şartlanmıştık ki bi baktuık dün zam filan yokmafoldumben
baya bozulduk yanii:çok üzgünüm: vazgecirdi beni o yüzden benim tutumlu arkadaşım ama bakalım eserse alırım bellide olmaz banahihoyyyt

tospikm doğru diosun,ben 5 tane ürünümü bitirmeden yenisini almıorm artık öle bi yöntem uygluyorumaklinialirimsmile

güzel yöntem canım
herşeyim çift çift
ay sonu geliyo cebimde para yok
dünya rujum var gene almaya çalışıyom

ekime kadar heçbişi almıcam diye karar aldım
bakalım
hem ürünler bozulmasın istiyorum
kullanim bitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…