Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ben buna taktım bugün sipariş versemmi diyorum kullanan varmı?
indirime girermi beklesemmieyvahedigeldismile
08337284202.jpg

Ayyy bu ne güzel bişeymiş canım, bence kaçırma süper gözüküyoor! :)))

Benimde hala EST siparişlerim gelmedi :teselli:

aaaaayyyyyyyyyy dayanamıyorum halbu ki baksam evde aynı şeylerden vardır ama bi kere gördüm beğendim mi illa alcam onu kafaya takıyrmmmmmmm ama benm sonum hiç ii değil kızlar kozmetik beni acayipppppppppp mutlu ediyo yaaaaaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hihoyyythihoyyytsositosositosositososito:dance::dance: şimcik

Kozmetik beni de çok mutlu ediyor, her ne kadar artık almayacam desem de dayanamıyorum kızlar :1no2:
bu da çok güzelmiiiş!

ay ya givenchynin prizma olayına hastayım benn

ben de özellikle gösteriyorum sevgilime.geçenlerde 'dükkan açıcaz da haberim yok galiba. oraya mal mı alıyorsun bebeim ? ' dedi bana :dilcikar:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
o yzuden neymıs,erkeklerin yanında alısveriş yapmayackmısız kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

gizli yapıyorum bu işi ben,bazen diklemesine koyuyorum ki yer kaplamasın,anlamasın
:1rolleyes:
vayyy seni gidi seniiii :))))))
ben de özellikle gösteriyorum sevgilime.geçenlerde 'dükkan açıcaz da haberim yok galiba. oraya mal mı alıyorsun bebeim ? ' dedi bana :dilcikar:
hahaha tipik espirileri deseneee :))))
ay ya givenchynin prizma olayına hastayım benn

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
o yzuden neymıs,erkeklerin yanında alısveriş yapmayackmısız kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben giyim alışverşini beraber yapıom valla çok eğlenceli oluo ama makyaja henüz alışmadı gerçi bende pek alışık değilim sıkılıom :) alcağım şey belli gidiom alıom çıkıom :)

he wallaa,zaten onlar ne anlar ki :hulya:

valla anlamıyor,benımgıbıbır kozmetık canavarının yanında bile hala rimel ne allık ne karıstırıyor kaydirigubbakcemile3

vayyy seni gidi seniiii :))))))

hahaha tipik espirileri deseneee :))))

ben giyim alışverşini beraber yapıom valla çok eğlenceli oluo ama makyaja henüz alışmadı gerçi bende pek alışık değilim sıkılıom :) alcağım şey belli gidiom alıom çıkıom :)

aman aman kalsın kaydirigubbakcemile3
ona ne gerek var,boyle guzelsın.buna ne gerek var oyle ıyısın deyip duruyor.sonra sinemaya gıdıyoruz,filmdeki kadın ne kadar guzel makyaj yapmıs bak dıyor sonra bana.kadınıda gorsenız full aksesuar kaydirigubbakcemile3

spd_20090204200217_b.jpg

bende light pastel yazan var canım,boyle yuzume ısıltı verıyor.bak biri swacth yapmıs hemen koyayım
ah cnaım cok tesekkur ederım guvenıneeee olumunekankayizsmile
zevkin süper canım tabi güvenirim olumunekankayizsmile

bak yaaaa yeter kız aldıkların bu kadar ürünü nerene sürüon yer kalmadı artık :p pintiüyesimiley :p
ahaaa bozacının şahidi şıracııı kızzzzz gaz verme valla bi batcak çıkamıcak kalcak aydında heheheh

bornovada çalışıom canım ücra bir köşede alışveriş yapıcak yer bilem yok yolumun üzerinde çok şanslıyım yoksa napardımmm :))))
benim gidip bir mağazasına denemem lazım şahsen o kadar para verip uymazsa deliririm yaaa :)))
ehueh napim ya nişanlımdan ayrılınca para harcamaz oldum param cebime kalıyo e bari bi işe yarasın=) ben sürcek yer bulurum sen merak etme yıhyıhyıhkaydirigubbakcemile3
ay canım benima ilemde gaziemrdeler çook uzaklar alışveriş merkezlerine baya zorlanıyorum gittiğimde ulaşım yüzünden
haklısın tatlım zaten kredi kartımın limitini düşürtcem yoksam cari açığım tavan yapacak he delikafadulden

izmirliler
mayısta izmire gelicem
istanbuldan istediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz:p
ayy üşünmen yeter valla canımsın:asigim:

ben bunları alıyorum dızıyorum şimdi aynamın onune,eşim aksam gelıyor.Bak dıyor bu 5. sıranın bıtmesıne bir karıs vardı,sen bir sey daha almısın dıyor :roflol:

moduma gore valla hepsınden kullanıyorum alkisalkisalkis

yasasın kozmetik alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
:1shok:sen delüsün:roflol:
sen buranın en azılı kozmetik müşterisisin korkuyom sendeneyvahedigeldismile:roflol:bayanssulusmile

ay canım bunu da gordun mu ne guzelmıss :asigim:

2292.jpg
ben böyle top seylere bi ısınamadım ya hiç almadım bunlardan

çok güzel demiiii=))
alıcam valla cok gaza getirdiniz
ne zaman sipariş verdin canım strawberrydenmiydi?

Son düzenleme:
hiç unutmuyorum,bi gün sevgilimle(şimdi eski tabi kendisi:icecream:) kozmetikçiye girmiştik.bi kaç şey alıyorum ona veriyorum,o taşıyodu.aseton aldım verdim.o da akıyormuş meğersem,eline bulaşmış.bu benim elime bulaştı,nolcak şimdi eyvahedigeldismile diye paniklendi.ölcek sandı galiba :roflol: ben de sakın ağzına sürme elini,koş hemen yıka:1shok: diye iicene korkutmuştum :roflol:

Yok canım Eyüp Sabri Tuncer siparişimi dedim daha gelmedi diye, Cts sipariş vermiştim ama sanırım normal gelmemesi çok talep varmış sositososito
hıı ben este lauder okudum onu varyaakaydirigubbakcemile3
bende cumartesi verdim canım 3 günde gelmiş milete bize niye gelmediki acababilmiyorumkismile

ehueh napim ya nişanlımdan ayrılınca para harcamaz oldum param cebime kalıyo e bari bi işe yarasın=) ben sürcek yer bulurum sen merak etme yıhyıhyıhkaydirigubbakcemile3
ay canım benima ilemde gaziemrdeler çook uzaklar alışveriş merkezlerine baya zorlanıyorum gittiğimde ulaşım yüzünden
haklısın tatlım zaten kredi kartımın limitini düşürtcem yoksam cari açığım tavan yapacak he delikafadulden

sen buranın en azılı kozmetik müşterisisin korkuyom sendeneyvahedigeldismile:roflol:bayanssulusmile

çok güzel demiiii=))

al canım all,yaz aylarında j.lo gibi gez şakkıdı

hiç unutmuyorum,bi gün sevgilimle(şimdi eski tabi kendisi:icecream:) kozmetikçiye girmiştik.bi kaç şey alıyorum ona veriyorum,o taşıyodu.aseton aldım verdim.o da akıyormuş meğersem,eline bulaşmış.bu benim elime bulaştı,nolcak şimdi eyvahedigeldismile diye paniklendi.ölcek sandı galiba :roflol: ben de sakın ağzına sürme elini,koş hemen yıka:1shok: diye iicene korkutmuştum :roflol:

o zaman isabetli bir ayrılık olmus kaydirigubbakcemile2
Allah sana soyle MAC sahibi bir insan nasip eylesin tatlım zemuszemus

bende cumartesi verdim canım 3 günde gelmiş milete bize niye gelmediki acababilmiyorumkismile

Yaaa 3 günde mi? :uhm: Ama benim ilk siparişimde geç gelmişti....canım belki istediğimiz hediye setleri filan ellerinde yoktu? bu hafta içinde bize de gelir merak etme canım...

çok güzel demiiii=))
AHAHAHAAH canım yawwww sen düşür limiti bence :))))) ayy gaziemir pek uzak ya bende arkadaşa gidicem cmrt yol gözümde uzuyo uzuyo uzuyo dönüştede çiğliye gidicem ev orda mahvoldum ben taaa öteki yaka :)
hahaa ayyyy yazık ya acıdım kızzzz naptın çocuğuaaaa hehe
Yok canım Eyüp Sabri Tuncer siparişimi dedim daha gelmedi diye, Cts sipariş vermiştim ama sanırım normal gelmemesi çok talep varmış sositososito
canım arkadaşımın dün geldi 5inde vermiştik benimki 3 gün sonra gelmiştı aynı vermemize rağmen :)

anca kızlar sipariş nonuz ile aras cargodan takip edebilionuz :))) sıkmayın canınızı gelio :))) talep fazla olunca :)

kızlar gecenlerde versace pudra aldıgım yerde farları da vardı ama rengi kalmamıştı bugün gelcekti, baksanıza süperler yaa kutularına aşık oldum zaten
Versace_Eyeshadow%20Duo%20_V2024.JPG
sb04489186602.jpg

ayy çok güldüm canım, çocuk panik olmuştur tabii aseton kokusu da malum!!! :roflol:

AHAHAHAAH canım yawwww sen düşür limiti bence :))))) ayy gaziemir pek uzak ya bende arkadaşa gidicem cmrt yol gözümde uzuyo uzuyo uzuyo dönüştede çiğliye gidicem ev orda mahvoldum ben taaa öteki yaka :)

hahaa ayyyy yazık ya acıdım kızzzz naptın çocuğuaaaa hehe

canım arkadaşımın dün geldi 5inde vermiştik benimki 3 gün sonra gelmiştı aynı vermemize rağmen :)

anca kızlar sipariş nonuz ile aras cargodan takip edebilionuz :))) sıkmayın canınızı gelio :))) talep fazla olunca :)

ehehe ama nabim kendi kaşındı sempatiksalakcinni o kadar da saf olmasınmış,asit mi ayol bu ,panikliyo bi de kaydirigubbakcemile3

ohh süper dua bu,ama ben bu beceriksizlikle yazık ederim MAC'lara kaydirigubbakcemile3

ay sorma lisedeyken alsancağa gitmek için 2 saat önce çıkıyodum izmirin 2 ucu valla hep dedim taşınalım surdan diye ama onlar taşınmadan ben izmirden taşındım nihahasempatiksalakcinni

Yaaa 3 günde mi? :uhm: Ama benim ilk siparişimde geç gelmişti....canım belki istediğimiz hediye setleri filan ellerinde yoktu? bu hafta içinde bize de gelir merak etme canım...
güzeldir inşallahta bekledğimize değer

denizlili zengin tekstilci bakıyorum ben:roflol:
yazın senelik iznimi de kullanıcam çok mutluyum yaa çeşme sahillerinde yakıcam heryerimi oh miszemuszemus

ya tekstil işi dalgalı be canım,daha saglam oturaklı bır sektör bulsan alkisalkisalkis

X