Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bunlarda benim aldıklarım

its.jpg

Limangoda itsbeaty kampanyası vardı bu rujluğu aldım süper yer açılıyor ben fırçalarımıda koydum artık elimin altındalar

sdf.jpg

golden rose 201 numara farın simli durması için bu ürünü hafifçe farın üzerine sürüyorum ışıltı veriyor zemuszemus

ooooo güle güle kullan canım limangoda bende gördüm kampanyayı ama bi türlü karar veremedim onumu alayım bunumu alayım sonra amannnn dedim boşverrr görüp almam lazım benim :)

heheh süpersin iyi yapmışın daha önce almış olman lazımdı zaten :)))
bu arada bazen makyajını farklı yap canım biraz ağırlaştır bakmaz herkes merak etme :) her zaman doğal makyaj olmazki değişiklik iyidir :)
evde denesem olmaz mı:eek:
sadece kıyafette iddialı olabiliyom onuda daha yeni başardım
yıllarca sade giyindim kaydirigubbakcemile3
o da mı çançinçon ya :dilcikar:

bourjois ruj ve gloss kullanıyorum canım yapışma filan yok çok sevdim tadı da süpercokacimcoook

aldıkların çok güzel canım güle güle kullan
bende üçkağıtçıyım farklı adres ve mail verdim kikikaydirigubbakcemile3
paleti çok merak ediyorum gelince yaz yorumunu oldumu canım
tamam canım
tonlar çok hoşuma gitti aldım
bakalım nasıl çıkcak zemuszemus
Bunlarda benim aldıklarım

its.jpg

Limangoda itsbeaty kampanyası vardı bu rujluğu aldım süper yer açılıyor ben fırçalarımıda koydum artık elimin altındalar

sdf.jpg

golden rose 201 numara farın simli durması için bu ürünü hafifçe farın üzerine sürüyorum ışıltı veriyor zemuszemus

güle güle kullan canım
itsabeaty ne oluyo
limangoda ne yahu

evde denesem olmaz mı:eek:
sadece kıyafette iddialı olabiliyom onuda daha yeni başardım
yıllarca sade giyindim kaydirigubbakcemile3

tamam canım
tonlar çok hoşuma gitti aldım
bakalım nasıl çıkcak zemuszemus

güle güle kullan canım
itsabeaty ne oluyo
limangoda ne yahu

evde denesende olur gözün alışır hem makyaja :) sonra dışardada yaparsın
limango ve markofoni var canım indirimli ürün satıyorlar üye olman lazım bende ilk alışverişimi markofoniden yaptım kom indirime girdiğinde büstiyer sütyen aldım inşallah güzel çıkar

markafoniye bende üyeyim
hiç alışveriş yapmadım gerçide.
bu ruj şeysi çok hoşuma gitti.
limangoda markofoni gibi mi ? davetiyesiz üye olunuyo mu?

alakasız ama limango demişken aklıma geldi, markafonide ipanema gisele bünchen terlikler 19 tl benimkiler geldi geçen kampanyadan almıştım çok hoşlar ilgilenen varsa tavsiye ederim süslüler=)
tosbacım limangoya davetiyesiz üye olmuştum ben ama markafoni hep daha güzel kampanylar yapıyo

alakasız ama limango demişken aklıma geldi, markafonide ipanema gisele bünchen terlikler 19 tl benimkiler geldi geçen kampanyadan almıştım çok hoşlar ilgilenen varsa tavsiye ederim süslüler=)
tosbacım limangoya davetiyesiz üye olmuştum ben ama markafoni hep daha güzel kampanylar yapıyo

ay o terlikler benim de hoşuma gitti, nasıl bişey şekerim..güle güle giy..plastik gibi herhalde plaj terliği..peki plaj harici,dışarıda giyilir bir havası var mı?

evde denesende olur gözün alışır hem makyaja :) sonra dışardada yaparsın
limango ve markofoni var canım indirimli ürün satıyorlar üye olman lazım bende ilk alışverişimi markofoniden yaptım kom indirime girdiğinde büstiyer sütyen aldım inşallah güzel çıkar

canım bugüne kadar yaptığım alışverişlerden hep memnun kaldım umarım seninkide güzel çıkar

güle güle kullan canım
itsabeaty ne oluyo
limangoda ne yahu

limango ve markafoni sitelerine üye oluyosun ve online alışveriş yapıyosun birçok markanın indirimli ürünlerini alabiliyosun mail adresini atarsan davetiye yollarım canım

markafoniye bende üyeyim
hiç alışveriş yapmadım gerçide.
bu ruj şeysi çok hoşuma gitti.
limangoda markofoni gibi mi ? davetiyesiz üye olunuyo mu?

bu rujluk itsbeaty sitesinde de var ama limangoda kampanya vardı dahada güzelleri modelleri vardı ama geç kalmışım hemen bitirmişler sahiden çok güzel yer açıldı dolabımda opuyorumnanaktan

tembeltosbik buranin yasalarina aykiri satis yapiyorlarmis yani vergi yönünden birseyler onun icin öyle ucuz satmalarinin bir nedenide bu
cafelatte ay ne güzel görünüyor öyle derli toplu ben kutulara falan koyuyorum ama mubarek yer yetmiyor

ay o terlikler benim de hoşuma gitti, nasıl bişey şekerim..güle güle giy..plastik gibi herhalde plaj terliği..peki plaj harici,dışarıda giyilir bir havası var mı?

benım aldıgım dore ve kahveydi, kotun altına güzel olur canım kaliteli bişeye benziyo sokağa giycem ben yani=))bayılıyorum parmak arası terliğe=)
bi de havainaslar var o da gelir yakında gecen sene gelmişti, modellerini ekledim ben bi bk istersen çoğu model vardı gecen sene http://www.kadinlarkulubu.com/ayakkabi-cizme-terlik/349743-2010-civil-civil-terlik-modellerii.html

Son düzenleme:
benım aldıgım dore ve kahveydi, kotun altına güzel olur canım kaliteli bişeye benziyo sokağa giycem ben yani=))bayılıyorum parmak arası terliğe=)
bi de havainaslar var o da gelir yakında gecen sene gelmişti, modellerini ekledim ben bi bk istersen çoğu model vardı gecen sene http://www.kadinlarkulubu.com/ayakkabi-cizme-terlik/349743-2010-civil-civil-terlik-modellerii.html

ben geçen yıl düz beyaz renkli aldım çok hoşuma gitmişti ama malesef giyimi görüntüsü kadar rahat değil inşallah senin aldığın öyle çıkmaz canım bide deneyerek aldım düşün :KK43: ama güzel görünüyo :) ben plajda giyiyom sadece :)

ben geçen yıl düz beyaz renkli aldım çok hoşuma gitmişti ama malesef giyimi görüntüsü kadar rahat değil inşallah senin aldığın öyle çıkmaz canım bide deneyerek aldım düşün :KK43: ama güzel görünüyo :) ben plajda giyiyom sadece :)

Bende geçen yıl bir çift parmak arası aldım..çokta ucuza sırf rengi için..
aaaa bir memnun kaldım ayağımdan çıkartasım gelmedi..çok rahattı..
evet bazı terliklerin giyimi çokta rahat olmuyor..bir tane evde var dediğin gibi öylece duruyor plaj dışında kullanamıyorum..parmaklarımı acıttı..

X