Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

cnm zaten izmir gibi bi yerde mekin olmaması asrın hatası . . .

tospikim :asigim:
bu bu gün duyduğum en güzel şey !
o zaman ben havale ile bedelini sana gönderirim sende o güzel yüreğinle mek e gittiğinde benim içinde fx i kaparsın . . .
çok çok teşekkür ediyorum ve ösel mesajına bakmanı reja ediyorum . . .

finişten memnun kalacaksın minişim . . . çilenkten mi verdin ziparişi ?

gle gle kullan cnm o fondo için ii şeyler duydum hep . . .

opuyorumnanaktan anında etki....çok memnunum..tavsıye ederim..

7188.jpg

kıslar bunnarıda beeen aldım taze taze koyayım didimşakkıdı

7161.jpg

ELF ten son siparişlerim...Totalde 12.5 Pound tutmuştu.
Ruj harika. ısmi, Barely Bitten.
Glosslar 10 pound üzerine hediye idi. Kokuları pek iyi değil ama güzeller. Yapışmıyor ve tatları iyi. Renkler hoş...

Mıknatıslı seti kendim oluşturdum. Soldaki ikisi aynı allık, Glow. (harika...Bunu Nars Orgasm'a benzetenler var)
Sağ taraftaki üstte far Pink ıce. güzel bir doğal pembe.
Sağ alttaki Ruj. ısmi Earth Rose. Güzel...

7178.jpg

Biotherm BioSource temizleyici harika...Ablamın hediyesi.
Olay de bu krem indirime girmişti. Cildmimin çok kuruyan yerlerine sürüyorum, ışıltı verdiği bir gerçek ve iyi nemlendiriyor. Ablam da memnun bu üründen. Bence yağlı ciltlere uygun değil. Normal ve kuru ciltler için güzel. 12 TL ye aldım.

Arko Nem vanilya fındığın kokusuna bayılıyorum.

TBS Yosun özlü seriden temizleyici jel ve Nemlendici krem. Vazgeçilmezlerim...

Herkes yenilerini güle güle kullansın! hihoyyyt opuyorumnanaktan

tanrıçam çok teşekkür ederim bebeğimbayanssulusmile
sabunum ebaydan kelepir set içinde düşürdüm bitane,içinde allık eyeliner fırça vs..var bide finiş bide bronzer varguclubacismile

hayırlı olsun minicik ne güzel olmus yerimseniben

gliss'i daha önce kullandın mı canım eğer kullanmadıysan kullandıktan sonra yorumunu yapar mısın ? güle güle kullan bu arada aldıklarını opuyorumnanaktan

sağol canım benim
opuyorumnanaktan
yok hayır kullanmadım daha önce dun aksam banyodan sonra kullandım saçlarım boyalı ve ince telli oldugu için saçlarımı açmak işkenceydi
glissi kullandım kolay tarandı saçlarım boşunaymış yani o çektigim işkence
zemuszemus

sağol canım benim
opuyorumnanaktan
yok hayır kullanmadım daha önce dun aksam banyodan sonra kullandım saçlarım boyalı ve ince telli oldugu için saçlarımı açmak işkenceydi
glissi kullandım kolay tarandı saçlarım boşunaymış yani o çektigim işkence
zemuszemus

bir arkadaşım daha önermişti artık gliss ten alma vakti geldi benim için, yorumun için teşekkür ederim :)

Bende tam bir gliss hastasıyım biri bitmeden diğerini alıyorum sıvı saç kreminden çok memnunum çok hafif saçı ağırlaştırmıyorzemuszemus

Bende tam bir gliss hastasıyım biri bitmeden diğerini alıyorum sıvı saç kreminden çok memnunum çok hafif saçı ağırlaştırmıyorzemuszemus

tatlım hangisini kullanıyorsun ben 3çeşidininde kullandım .turuncuda karar kıldım..kokusu da hoş..yalnız bişey duydum bu kremlein hepsi saçın yapısını bozuyormuş.güzel saçlara sahip olalım derken zamanla saçlar formunu yitiriyormuş.uzman bi doktordan dinlemiştim ..ama hala kullanıyorum işte kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

canım çok güzel beyaz far tam aydınlatıcı tarzında simli ama daha çok kendinden parlak bi git dene derim resim çektim ama imageshackda sorun var yarın eklicem :)

bekliom,canım,teşekkürler...
Canım ekleyemedim bi türlü sürekli hata verio imageshack anlamadım akşama tekrar denicemm :KK43:
7188.jpg

kıslar bunnarıda beeen aldım taze taze koyayım didimşakkıdı
güle güle kullan canım aldıklarını :)
7161.jpg

ELF ten son siparişlerim...Totalde 12.5 Pound tutmuştu.
Ruj harika. İsmi, Barely Bitten.
Glosslar 10 pound üzerine hediye idi. Kokuları pek iyi değil ama güzeller. Yapışmıyor ve tatları iyi. Renkler hoş...

Mıknatıslı seti kendim oluşturdum. Soldaki ikisi aynı allık, Glow. (harika...Bunu Nars Orgasm'a benzetenler var)
Sağ taraftaki üstte far Pink İce. güzel bir doğal pembe.
Sağ alttaki Ruj. İsmi Earth Rose. Güzel...

7178.jpg

Biotherm BioSource temizleyici harika...Ablamın hediyesi.
Olay de bu krem indirime girmişti. Cildmimin çok kuruyan yerlerine sürüyorum, ışıltı verdiği bir gerçek ve iyi nemlendiriyor. Ablam da memnun bu üründen. Bence yağlı ciltlere uygun değil. Normal ve kuru ciltler için güzel. 12 TL ye aldım.

Arko Nem vanilya fındığın kokusuna bayılıyorum.

TBS Yosun özlü seriden temizleyici jel ve Nemlendici krem. Vazgeçilmezlerim...

Herkes yenilerini güle güle kullansın! hihoyyyt opuyorumnanaktan

güle güle kullan canım aldıklarını

kızalrr hepınızz gulule gule surusun ...
sızlerden bılgı almak ıstıyorum fondoten yerıne renklı nemlendırıcı kullanmak ıstıyorum ama yuzume gercekten renk verecek bısey olsun ıstıuorum ne almamı onerıısınız

sızlerden bılgı almak ıstıyorum fondoten yerıne renklı nemlendırıcı kullanmak ıstıyorum ama yuzume gercekten renk verecek bısey olsun ıstıuorum ne almamı onerıısınız

canım bende almayı düşünüyordum araştırmalarıma göre shsedio ve cliniqe en çok tavsiye edilenler bide este lauder day wearı unutmamak lazım body shopınkini denedim tamamiyle fiyasko hiç sürme daha iyi :)

Kızlar aldıklarınızı güle güle sürüştürün..

Glisten olan memnuniyeti Yine KK da okudum ve aldım..gerçekten memnun kaldım..
Diğer saç kremleri ve düzleştiriciler saçımı daha çabuk ağırlaştırıp,yağlandırma yapıyordu..
Gliss süpermiş valla..

sağol tatlım
Herkes cicilerini güle güle kullansınnn bayanssulusmile

Kandiliniz mübarek olsun opuyorumnanaktan

teşekkürler medusa
senınde mevlid landilin mübarek olsun
Şeniz

X