Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar güle güle kullanın aldıkalrınızı bende flormar beyaz far ve allık aldım resmini akşama çekerim beyaz farı çok sevdim kaş altına uyguluom süper duruooo

tatlım beyaz far,sedeflimi bende alıcam,hatta internet sitesinden aliim,diom ama bakalımmm,neyse bi foto ekleyince bakalımbayanssulusmile

ben de son 2 hafta içinde bunları aldım:kedi:
4967.jpg

güle güle kullan cnım hepsini :)
wellaflexi daha önce de kullanıyormuydunn ? nasıl?ben sertleştirir diye almıyorum :S
shiseido allık çok güzel duruyo :)

tatlım beyaz far,sedeflimi bende alıcam,hatta internet sitesinden aliim,diom ama bakalımmm,neyse bi foto ekleyince bakalımbayanssulusmile
canım çok güzel beyaz far tam aydınlatıcı tarzında simli ama daha çok kendinden parlak bi git dene derim resim çektim ama imageshackda sorun var yarın eklicem :)
güle güle kullan cnım hepsini :)
wellaflexi daha önce de kullanıyormuydunn ? nasıl?ben sertleştirir diye almıyorum :S
shiseido allık çok güzel duruyo :)

ben kullancdım canımm gayet güzel köpük saçları eğer çok sürersen sert yapıo tecrübeyle sabit bide ben hap normal alıyorum sert almıom :)

cnm bulmuşsun . . .

bunu gördüm ben kozmetikçide lakin cesaret edip alamam sanırım . . .

akitcim mekin fiyatını bende soracaktım . . .
sımaş kadar başarılı mıdır acaba ?
20-25 se çok ii . . .

bencede o civarsa hemen kapalım bitane sabunumm kaydirigubbakcemile5

roseangel güle güle kullan cnm opuyorumnanaktan

buarada sabunum diğer sayfayı atlamısım 39tl oldugunu simdi gördüm canım fisfisfis

Mini canım shiseido allıktan memnun musun, ne kadara aldın bi de.. sephorada var mıydı ki shiseido

roseangel güle güle kullan cnm opuyorumnanaktan

buarada sabunum diğer sayfayı atlamısım 39tl oldugunu simdi gördüm canım fisfisfis

cnm ben sımaşın 30 mlmne 58 veriyorum aynı etkiyi gösterecek bir ürünse hiç düşünmeden edinilebilir ama gel gör ki Trabzonda MAC yok . . .
telefnla havaleyle fln spariş kabul ediyorlarmış .
uğraş lazım . . . mirmirmirmir

cnm ben sımaşın 30 mlmne 58 veriyorum aynı etkiyi gösterecek bir ürünse hiç düşünmeden edinilebilir ama gel gör ki Trabzonda MAC yok . . .

kuzum ben alır yollarım sana bayanssulusmile

şu mac fixden bende istiyorum yaaaa sırf onun için bir istanbul gezisi yapayım diom heheheh süper bişimiş o anlattıkça siz heveslendim ama yazık bize yaa nie burda mac yok elite kullanan var mı? onumu denesek bizde

sabunum aslında smashla karsılastırınca daha hesaplı
ama Mac bursada yok yaa straw. baktım orda da yok..

Mini canım shiseido allıktan memnun musun, ne kadara aldın bi de.. sephorada var mıydı ki shiseido

canım bugün ilk kez kullandım tam anlayamadım ama kalıcılığı falan güzel,40 tlye aldım fiyatına göre kalitesi tartışılmaz zaten bronzunuda almayı düşünüormbayanssulusmile
petite yok canım sertleştirmedi saçımı,ben beğendimkaydirigubbakcemile5
sabunum sipariş verdim foto finishle bikaç şey daha aklinialirimsmile

394.jpg
[/url][/IMG]
bunlarda benım en son aldıklarım taze bugün..

Son düzenleyen: Moderatör:
şu mac fixden bende istiyorum yaaaa sırf onun için bir istanbul gezisi yapayım diom heheheh süper bişimiş o anlattıkça siz heveslendim ama yazık bize yaa nie burda mac yok elite kullanan var mı? onumu denesek bizde

cnm zaten izmir gibi bi yerde mekin olmaması asrın hatası . . .

kuzum ben alır yollarım sana bayanssulusmile

sabunum aslında smashla karsılastırınca daha hesaplı
ama Mac bursada yok yaa straw. baktım orda da yok..

tospikim :asigim:
bu bu gün duyduğum en güzel şey !
o zaman ben havale ile bedelini sana gönderirim sende o güzel yüreğinle mek e gittiğinde benim içinde fx i kaparsın . . .
çok çok teşekkür ediyorum ve ösel mesajına bakmanı reja ediyorum . . .

canım bugün ilk kez kullandım tam anlayamadım ama kalıcılığı falan güzel,40 tlye aldım fiyatına göre kalitesi tartışılmaz zaten bronzunuda almayı düşünüormbayanssulusmile
petite yok canım sertleştirmedi saçımı,ben beğendimkaydirigubbakcemile5
sabunum sipariş verdim foto finishle bikaç şey daha aklinialirimsmile

finişten memnun kalacaksın minişim . . . çilenkten mi verdin ziparişi ?

394.jpg
[/url][/IMG]
bunlarda benım en son aldıklarım taze bugün..

gle gle kullan cnm o fondo için ii şeyler duydum hep . . .

baktım kuzujum
ni demek gider alır yollarım sabınım ..
taksim zate daimi mekanım ..
tek korkum kendimede bişiler alırım bilmiyorumkismile

tanrıçam çok teşekkür ederim bebeğimbayanssulusmile
sabunum ebaydan kelepir set içinde düşürdüm bitane,içinde allık eyeliner fırça vs..var bide finiş bide bronzer varguclubacismile

X