Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
siteye şöyle bi göz gezdirdim.. cok ucuzmus.. boynerde 250lira dediği parfüm burda 146 lira.. vay anasını sayın seyirciler :1ninca: :1shok: CADIARZU ohaoldumsmile ohaoldumsmileohaoldumsmile

haklısın galiba. hiç internetten alısveriş yapmamıstım. ben bi bakayım çileğe..ödeme nasıl oluyor bunda peki? kredi kartı mı banka havalesi mi?

canım kredi kartıyla ödeme yapabilirsin ben sanak kredi kartı kullanıyorum

siteye şöyle bi göz gezdirdim.. cok ucuzmus.. boynerde 250lira dediği parfüm burda 146 lira.. vay anasını sayın seyirciler :1ninca: :1shok: CADIARZU ohaoldumsmile ohaoldumsmileohaoldumsmile

sahiden dehşet indirim yapıyorlar hatta şuan kutusuz ürünlerde %60 gibi bi indirim var zemuszemus bobbi brown kapatıcı rengine karar versem alcam

bu arada 27 ocakta verdiğim çilek siparişi 4 gündür PTT de aradım postacıda diyolar yaaa inanamıyorum postacı kaç gündür getiremedi bi paketi alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

gittigidiyor dan aldığım 104 taneli makyaj far setimmm :ecrin_bebek:

3134.jpg

3137.jpg

3140.jpg

kızlarrr güle güle kullanınsırnaşık şey
bende shiseido renkli nemlendirici ve pupa duman rengi göz kalemi aldım

secl hayatım güle güle kullanzemuszemus bitanem ama bourjois yazması gerekirken bourjuis yazılmış fake olmasın tatlım?

kızlarrr güle güle kullanınsırnaşık şey
bende shiseido renkli nemlendirici ve pupa duman rengi göz kalemi aldım

hayatım shisedonun renkli nemlendiricisini merak ediyyorum memnunmusun bide fiyatı nekadar acaba?
ben body shopunkini aldım ama sanki biraz hafif kaldı
bide pupa kalemlerini nerden aldım bal bademim

Kızlar far bazı hangi markada var çilekte?Bende bakmak istiyorum..Ya da piyasada hangi markalar mevcut?

canım piyasada birçok markanın var örneğin mac sephora gibi markaların bazı var
ben mac inkini almıştım
çilekte de başka markaların varmı bilmiyorum ama Bare Escentuals ve Nars ın varopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
hayatım shisedonun renkli nemlendiricisini merak ediyyorum memnunmusun bide fiyatı nekadar acaba?

şekerparem daha denemedim tavsiyeyle aldım bende hafif ışıltı kapatıcılık güneş koruma faktörlü daha ne isteyeyimhihoyyyt
fiyatı da 79 ytl

pupa kalemide sevil den aldım ama her sevilde varmı bilmiyorum dumanlı bir renk aldım istersen resimlerini koyayıma.s.

şekerparem daha denemedim tavsiyeyle aldım bende hafif ışıltı kapatıcılık güneş koruma faktörlü daha ne isteyeyimhihoyyyt
fiyatı da 79 ytl

pupa kalemide sevil den aldım ama her sevilde varmı bilmiyorum dumanlı bir renk aldım istersen resimlerini koyayıma.s.

ben isterim resimlerii :)
shiseidonun her ürünü başarılı oluyo bence bu da öyledir

secl hayatım güle güle kullanzemuszemus bitanem ama bourjois yazması gerekirken bourjuis yazılmış fake olmasın tatlım?

canım piyasada birçok markanın var örneğin mac sephora gibi markaların bazı var
ben mac inkini almıştım
çilekte de başka markaların varmı bilmiyorum ama Bare Escentuals ve Nars ın varopuyorumnanaktan

Canım İzmir'de malesef Mac yok:KK43:
Başka önerebileceğin marka var mı?

kalemin rengini çok beğendimm
hemen almam lazımm :)

cnm bu pupanın 3 numarası cecile nin de var ( 4 numara) benziyor biraz ama cecile tam gri pupada ise biraz koyu mor mu desem koyu mavimi desem biraz o ton var tam buğulu makyaj daha hoş ama ilk kez kullanıcam kalıcılığı falan bilmiyorum nasıl sen bak ikisinede bi resim de ekleyeyim kaydirigubbakcemile2
dsc02822et.jpg

canım izmirde sephora var hem orda bir sürü markada vardır hemde satrapi arkadaşımız sephora marka baz kullanmış numune olarak vermişler gayet iyi olduğunu sölemişti
istersen oraya bak tatlım

cnm bu pupanın 3 numarası cecile nin de var ( 4 numara) benziyor biraz ama cecile tam gri pupada ise biraz koyu mor mu desem koyu mavimi desem biraz o ton var tam buğulu makyaj daha hoş ama ilk kez kullanıcam kalıcılığı falan bilmiyorum nasıl sen bak ikisinede bi resim de ekleyeyim kaydirigubbakcemile2
dsc02822et.jpg

canım swatchlar süper güle güle kullan tatlımopuyorumnanaktan

luna88,pupa kalemden çok memnun kalıcaksın,bende kullanmıştım..ayrıca aldıklarını güle güle kullan.şiseydonun cilt bakım ürünleride oldukça iyidirhihoyyyt

canım swatchlar süper güle güle kullan tatlımopuyorumnanaktan

teşekkür ederim tatlımmmopuyorumnanaktan

luna88,pupa kalemden çok memnun kalıcaksın,bende kullanmıştım..ayrıca aldıklarını güle güle kullan.şiseydonun cilt bakım ürünleride oldukça iyidirhihoyyyt

teşekkür ederim cnm bir renk daha vardı pupanın çok beğenmiştim ama daha önce kullanmadığım için güvenemedim onada bakarım

shiseido yuda çok öneren oldu gözüm kapalı aldım aklım pudrasında kaldı sen kullandın mı cnm hiçopuyorumnanaktan

teşekkür ederim tatlımmmopuyorumnanaktan

teşekkür ederim cnm bir renk daha vardı pupanın çok beğenmiştim ama daha önce kullanmadığım için güvenemedim onada bakarım

shiseido yuda çok öneren oldu gözüm kapalı aldım aklım pudrasında kaldı sen kullandın mı cnm hiçopuyorumnanaktan

ben shiseido pureness pudra kullanıyorum
eğer sivilceli veya yağlı cildin varsa başka pudra arama derim :)

canım kredi kartıyla ödeme yapabilirsin ben sanak kredi kartı kullanıyorum

sahiden dehşet indirim yapıyorlar hatta şuan kutusuz ürünlerde %60 gibi bi indirim var zemuszemus bobbi brown kapatıcı rengine karar versem alcam

bu arada 27 ocakta verdiğim çilek siparişi 4 gündür PTT de aradım postacıda diyolar yaaa inanamıyorum postacı kaç gündür getiremedi bi paketi alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
canım ya senin siparişlerde yılan hikayesine döndü yaaaa adamlar açıp baktımı naptı beğendilerde kullanıyolarmı yoksam çok şey aldında taşımak zor gelio getirmiolarmı sürekli ara canım ki getirsinler bıktır adamları ya da ben gelip alayım de

canım ben inglot aldım forum bornovadan memnunum sephorada agora alışveriş merkezinde varmış hiç görmedim gitmiyorum oraya çünkü en kısa zamanda gidip incelemek lazım :))))
dsc02818w.jpg

buda kalemin rengihihoyyyt
kameranın akşam çekimi pek iyi değil kusura bakmayına.s.
dsc02817s.jpg

güle güle kullan canım aldıklarını :))))

günaydın kızlar iyi sabahlar herkese :)

X