Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Arkadaşımda görüyorum bir kaç gündür onu.. Ne için tam olarak o? Şiş de benim gözaltları onun içinse ve yarıyorsa alabilirim..bilmiyorumkismile

Kahve ile dinç bakışlar

Kahvenin canlandırıcı etkisi şimdi göz bakımınızda. Kafeinli Göz Roll-On, içerdiği kafein sayesinde göz altındaki torbaları indirmeye yardımcı olur.

Torbalar için

Kafein, mikro sirkülasyonu (göz altındaki kan dolaşımını) arttırma özelliği ve yprgunluk karşıtı etkisi ile bilinir. Garnier Kafeinli Göz Roll-On’un formülündeki kafein, göz altı torbalarını indirmeye yardımcı olmak için özenle seçilmiştir.

Halkalar için

Garnier, estetik masaj tekniklerinden esinlenerek ilk defa bir göz bakım ürününde roll-on teknolojisini kullandı. Şişkinlik giderici masaj uygulaması yapan, serinlik veren bilye ile göz altı halkalarının görünümü azalır. Ayrıca nemlendirici jel formülün içerdiği üzüm anti-oksidanları göz altınıza sağlıklı bir ışıltı kazandırır.

Sonuç

Göz altı torbaları ve halkaları azalır

Torbalar : %12 azalır.
Halkalar : %11 azalır.

4 haftada gözle görülebilir sonuç! Daha dinç bakışlar!

Farkı Nedir?

Garnier, göz çevresindeki yorgunluk izleri ile savaşmak için özel olarak formüle edilmiş, masaj yaparak uygulanan yeni Kafeinli Göz Roll-on'u yarattı. Göz altı halkaları ve torbalarını etkili bir şekilde azaltmak için yorgunluk karşıtı etken maddeleri, ultra serinletici bilye ile birleştirildi.
Nasıl Etki Eder?

Estetik masaj tekniklerinden esinlenerek, ultra serinletici masaj yapan bilye, kafeinin harekete geçirici etkisiyle yorgun gözlerdeki şişkinliği indirir. Nemlendirici jel formülünün içerdiği üzüm anti-oksidanları sağlıklı bir ışıltı kazandırır. (Göz altı halkalarının görünümü hafifler)

Nasıl Kullanılır?

Roll-On'u hafif dairesel hareketlerle göz çevresine uygulayınız. Bilye sayesinde gerekli miktar ürün uygulanır. Dilerseniz elinizle masaj yaparak ürünün daha etkili yayılmasını sağlayabilirsiniz.

teşekkür ederim magrentacım
makyajdan pek anlamıyorum ama kendime göre artılar ve eksilerini söyliiim
allık güzel kalıcı ne çok parlak ne çok mat doğal hoş yani
farları sürerken özellikle 4lü pembe olanı nasıl diiim dökülüyor ya
insanın üstü başı toz içinde kalıyor
başka bi farı var ya hani flormarın terracotta onlardan alıp deniycem
aslında burdaki paylaşımlardan bir sürü not aldım iyiyi kötüyü yazdım
mac,sephora gibi markalar almak istiyorum ama
makyaj yapmayı bilmiyorum boşa gitmesin yazıktır öğrenene kadar elimdekilerle yetineyim diyorum
evet hediyeler çantalar,bi de max factor hediyesinin içinden,ruj,fondöten,kalem çıktı

ben bi şi öğrenmek istiyorum
şöyle gözlerimi yakmayan,kaliteli bir makyaj temizleyici almak istiyorum
cildim çok aşırı yağlı cilt içinde temizleyici tonik ve bilimum ne varsa söyleyin kızlar
çilekten alışverişi illa kredi kartıylamı yapmak lazım
ben kredi kartı kullanmıyorum,maaş aldığımız visa kartlar olurmuki aceba
güvenlimi

canım ben cilt bakımı olarak Loccatine ürünleri kullanıyorum oldukça memnunum hatta şuan çilekte yağlı ciltler için kırmızı pirinç özlü ürünleri indirimde 33TL civarı sanırım
çilek gayet güvenilir ama ben sanal kredi kartı kullanıyorum
bende makkaj yapmaktan hiç anlamıyodum evde boşken yapıp deniyorum denedikçe öğreniyor insan.. bende mac farda var ama öle deneme yapmak için kıyamıyorum sonuçta bi far 30 TL
dediğin gibi flormar pastel gibi markalarda acemiliğini çıkar bebişim :kedi: sonra alırsın mac smashbox vs.

Arkadaşımda görüyorum bir kaç gündür onu.. Ne için tam olarak o? Şiş de benim gözaltları onun içinse ve yarıyorsa alabilirim..bilmiyorumkismile

Şişlik çok fazla yok bende ama
daha dinç duruyor göz altlarım ve morarıklarda azalmaya başladı
gün içerisinde elimde zaten 1-2 saatte bir 10 saniye uygulayıp duruyorum

alıntı yapamıycam,herkez güle güle kullansınopuyorumnanaktancadılar neler neler almışsınız öyle kokoşlar sizibayanssulusmile

arkadaşlar ,
avon anew serum ve maskara almıştım ,yeni aldığım bir ürün ama kullanmanızı önermiyorum
serumu birkaç haftada kirpikleri uzatıyormuş ama ben serumu kullandığımda gözlerim kaşınmaya başlamıştı zaten ve ertesi gün gözüm şişmişti :KK43: şişliği biraz geçti ama kırmızı kaldı göz torbalarım bir kaç gün geçmesine rağmen gözümde hala arpacık gibi şeyler var.

kozmetik ürünlerinin kime nasıl etki ediceği belli olmuyo ama sizin de göz altlarınız kızarıp şişebilir benden söylemsi .

kıslaaar
hani size sormuştum bende makyaj yapmak istiyorumda bilmiyorum ne alacağım diye
hatırladınızmıııı :eek:
alışveriş yaptım önerilerinize göre ama çook olduda alalı buraya yüklemek nasip olmadı
geçte olsa buyrun bunlarda benim makyujlarım :)

bunlarda hedayelerim

güle güle kullanın çok güzeller opuyorumnanaktan

bende max pudra aldım bana niye hediye vermediler :gitme:

ben bunu kullanıyorum canım memnunum yağlı değil
ads%C4%B1z.JPG

not aldım bakacağım mutlaka
tşkr a.s.
bencede önce flormar falan hem türk malı hem uygun olanardan başla derim :))))
mac ve sephora bende denemek istiyorum kendimi notlar aladım bakalım ne zaman alıcam sphora izmirde varmış ben yok sanıyodum neleri güzelse denicem body shoptan deniceklerim var birde sırayla alıcam diorum bende pek makyaj yapmam ama burası adamı bozuyor yawww :))))) aldıkça alasım geliyor :))))
bende deneme yanılma dönemindeyim canım benefitten yeni temzileyici aldım idare eder seviyorum ama böle bişeye benzio daha önce bennim vardı avon yada nivea gibi
sabun gibi kurutmuo fondoten falan kullanmıyorum o yüzden mkyaj çıkarar mı bilmem

ay valla doğru söylüyorsun burası insanı yoldan çıkarıyor
bi öğreneyim makyaj yapmayı bende toplayacağım ne var ne yoksa kozmetikçilerde kaydirigubbakcemile3
hıım benefit duymuştum

canım ben cilt bakımı olarak Loccatine ürünleri kullanıyorum oldukça memnunum hatta şuan çilekte yağlı ciltler için kırmızı pirinç özlü ürünleri indirimde 33TL civarı sanırım
çilek gayet güvenilir ama ben sanal kredi kartı kullanıyorum
bende makkaj yapmaktan hiç anlamıyodum evde boşken yapıp deniyorum denedikçe öğreniyor insan.. bende mac farda var ama öle deneme yapmak için kıyamıyorum sonuçta bi far 30 TL
dediğin gibi flormar pastel gibi markalarda acemiliğini çıkar bebişim :kedi: sonra alırsın mac smashbox vs.

sanal kredi kartı ne kıss
loccatine hıım bakacağım mutlaka

sevdemer flormar kalem eyeliner dan memnun musun bana hobideki çalışan aldırtmamıştı da?

hayır canım memnun değilim bi kaç denemede bitti hemen 3,5 liraydı sanırım
ama eyeliner çekmeyi denemek için kullandım ben
şimdi normal bi göz kalemiyle bile çekebiliyorum ama kuyruğunu yapamayorum :kedi:
likit eyeliner almayı düşünüyorum

güle güle kullanın kızlar aldıklarınızı
sevdemer innova fırça setin ne kadar

13 yada 15 gibi bişi hatırlayamadım :uhm:

güle güle kullanın çok güzeller opuyorumnanaktan

bende max pudra aldım bana niye hediye vermediler :gitme:

yılbaşında almıştım o zaman verdiler kampanyasımı ne varmış

BKVM37707_310.jpg

Biotherm Biosource Eau Micellaire 3lü Temizleme 200ML Makyaj Temizleyici Su

Derinlemesine temizlik sağlayan berrak, çok güçlü bir su.
Toksin ve kirleri etkili bir şekilde temizler.
Yüz, göz ve dudaklarda daha hassas bir makyaj temizleyici etki için tazelik verir.
Cildi temiz, ferah, tonlanmış ve rahat bırakır.

bu da benim çilekten aldığım biotherm temizleyicim..dün kullandım ilk kez..göz makyajımı çabuk çıkardı fakat dudak falan silinmesi imkansız çnkü çok acı...3ü 1 aradaymış diye aldım su şeklinde.. süre daha kullanınca anlarım herhalde etksini çnkü tonik etkisi de var..gerçekten ferahlatıyor cildi nefes aldığını hissediyorsun...

10022010874.jpg

clean and clear makyaj temizleyicisi -yağsız ve fiyatı çok uygun olduğu için aldım
nivea hydro care ise benim ne zamandır blistex kullanarak hata yaptığımı anlamamı sağladı
dudaklarınız kuruyorsa kesinlikle öneririm ,niveanın diğer dudak kremlerinden de etkili opuyorumnanaktan

kızlar merhaba.. terracota far almak istiyorum. daha önce hiç kullanmadım. var mı fiyatı çok tuzlu olmayan memnun kaldıgınız bir marka? ama renkleri canlı olsun..mesela yeşilse karpuzun kabugu gibi.turuncuysa portakal gibi.. sarıysa güneş gibi falan ..morsa canlı bir mor.. anlamıssınızdır sanırım bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

kızlar merhaba.. terracota far almak istiyorum. daha önce hiç kullanmadım. var mı fiyatı çok tuzlu olmayan memnun kaldıgınız bir marka? ama renkleri canlı olsun..mesela yeşilse karpuzun kabugu gibi.turuncuysa portakal gibi.. sarıysa güneş gibi falan ..morsa canlı bir mor.. anlamıssınızdır sanırım bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

canım uygun fiyata arıyosan şunlara bi bak istersen
CRS_8690973504081_526.jpg

BKVM36850_811.jpg
Golden Rose

p_1321_b_0.jpg
cecile

TERRA-QUARTET-EYESHADOW_01.jpg

ben bu farın kahve tonlarını almıştım far bazı kullanırsan gayet başarılı üstelik hem ıslak hemde kuru kullanabiliyorsun

TERRA-EYESHADOW_01.jpg

flormarın dokusu daha güzel duruyorzemuszemus

Son düzenleme:
X