Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canlarım sımı var sımlı ama makınadan böle olmuş alırmıyım hiç simsizini
anladım canitom saolŞeniz
memnunum canım ama sanki benim allığım daha farklıymış gibi geliyor bana seninkiyle aynı no almama rağmen :roflol: birara foto ekleyebilirsem inşallah sana da göstericem benimki farklı sanki anlamadım seninki fotolarda mı büyük çıkıyor kaydirigubbakcemile3

hahahaha nie kız:roflol:tamam çek bacımyerimseniben

evanın allıgı 91 numara sanırım cok güzel bi rengi var
arkadasımdan denemiştim cok güzel bi seftali
ayrıca she.nin terracottalarını gördünüzmü okdr ısıl ısıl ki
hele bi bronz var süper bence bi bakın
beni cok sasırttı :)

evanın allıgı 91 numara sanırım cok güzel bi rengi var
arkadasımdan denemiştim cok güzel bi seftali
ayrıca she.nin terracottalarını gördünüzmü okdr ısıl ısıl ki
hele bi bronz var süper bence bi bakın
beni cok sasırttı :)

Shenin terrocottalarını merak ediyordum cnm artık alıcam zaten yarı fiyatına :sm_cool:

kızlarrrrrrrrrrr bunnarı aldım

faryij.jpg
far flormar çok yumuşak bi dokusu var ama rujlar maybelline hiçççççççç beğenmedim alsanaalsanasmile renkleri orda hoşuma gitti eve geldim denedim çok basit duruyorlar mafoldumben

gozx.jpg
ben neutrogena marka göz tem. kullanmadım hiç sizce nasıl kullanan varmı?

bebest.jpg

vee fısfıslı bebiş yağım zemuszemus

barbara bort cream eyelinerım

makethumb.aspx

flormar kapatıcı pudram

1752_buyuk.jpg

flormar allığım

allik1.jpg

sersa cafelatta hayırlı olsun yenı cıcılerınız.sersa aynı rujdan bende aldım bugün lakiiinnn maybellıne rucunu nasıl olmuşta gözden kaçırmışım hayret sersa canım snde pudranın kapatıcılığı guzelmı denedıysen yazabılırmısın kuzişim

kızlar far paletim cidden çok güzel kaç saattir gözümde ama çizgi falan yapmadı ama rujlara boşuna para verdim ya alsanaalsanasmile

chevi aldıgın tony guy sac bakım urunlerınden sacını kurtaran seffaf sısedekı urunun tam adını ve fıyatını yazar mısın canım?
tesekkurler

canım kaça sipariş ettin ve nerden mağazalardaki fiyatlar 107tl ile 175tl arası değişio....

canım dün bana uyguladılar bide tester verdiler 2ml lik süper bişey ya cildin o kadar sağlıklı görünüyorki inanamıyorsun sevilde 107tl, boynerde 121tl, douglasda 175tl, çilekle 93tl fiyatları....

roseangel cildi saglıklu gosteren urunun tam adını yazar mısın tesekkurler

canm inşllah sndede işe yarar emla kremde denemedıysen deneyebilirsin ben kullanmadım ama arkadaşımdada o cok etkılı olmuştu.rose angelın paylaştığı ürün harika bir nemlendiricidir kesinlikle ama senin aradığın gbı parıl pırıl yapmaz içten ışıtılı verir canlı gozukur yuzun.eğer ışıltılı pudra yada stıc arıosan shıseıdo stıc al ben ıkı gün önce paylaşmıştım.clarıns pudrada ıyıdır sımlıdır hatta ben bunları koluma sürim foto koyım sen bı bak stıllanında yenı yıl ındrımınde ışıtılı pudrası vardı keşke ozman alsaydın cok ındrımdeydiopuyorumnanaktan

eva lütfen resimleri ekle
kızlar o eczaneden alacagınız sprey ne sprayi bana da yazın adını
ben de alayım neyseartık konuyu da anlamadım ama gerı kalamam
arkadaslar, ısıltılı pudra ıle yuz nasıl daha genıs gosterılıyor
aksıne benım de buna ıhtıyacım var
nerelere uyguluyorsunuz?

nerelere uyguluyorsunuz?

cnm yüzün genişse aydınlatıcıyı elmacık kemiklerine çenene ve alnına uygulayabilirsin bu bölgelerin tümüne değil tabi . . . bölgelerin nerelerine uygulayacağın yüzünün şekline göre değişir . . .

geniş yüzler aydınlatıcıyı sadece elmacık kemiklerine kısa bi biçimde uygulamalı . . .

ekledim yavrular

sdc10037b.jpg

bebak acı badem sütü fix değişmeyen ürünüm,arap kızı kremı alıom ama nıe bılmıom kokusu için rengıde pembe ondan nostalji arada sürüom guya,doğal kil maskesi,sürmeyi denedim tafsıye etmem ağlamaktan hal oldum resmen yakıcı bişiy neden acepkafamçokkarıştı,yosun sabunu ve kabak lıfım selulıt flan olmuyo daş gbım yapıoaklinialirimsmile,sürmedanlık,yağlar saca maçakafamçokkarıştı

sdc10381l.jpg

pastel ten rengı dudak kalemı,maybellıne rujlar eh ıdare yoğun değiller hafıf ıstediğiniz zaman ideal,lorealın bu tonu super super super,yatanlarda loreal 6saat kalıcı ve cecıle dolgunlaştrıcı oldukça sımlıguclubacismile

sdc10373.jpg

yakından cektım bıdaha renklerı daha ıyı anlayabılırsınız dıye

sdc10390v.jpg

buda set rengıne bayılıp aldımalkisalkisalkisyuz masaj aletı işime yarar fırcasıda var sungerıde,epılator yaramaz dursun bı köşede:mymeka:vucut masaj aletı fırcası ve masaj başlığı cok yararaklinialirimsmile bıde banyo sungerı vardı onu napmışım acep neyse -tatlicadiarzu-

sdc10392.jpg

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan :enbuyukkk:

cnm yüzün genişse aydınlatıcıyı elmacık kemiklerine çenene ve alnına uygulayabilirsin bu bölgelerin tümüne değil tabi . . . bölgelerin nerelerine uygulayacağın yüzünün şekline göre değişir . . .

geniş yüzler aydınlatıcıyı sadece elmacık kemiklerine kısa bi biçimde uygulamalı . . .

sabun hatunu ben herbıyerıme uyguluom ule zaten yuvarlak bişiyım ama hiç geniş gostermıo :umursamaz:acep genişleyecek gbı değilimmi-tatlicadiarzu-

nerelere uyguluyorsunuz?

caımcım ekledımvereliniortakbahsettiğimz iki sprey vardı oncekı sayfalarda paylaştık resımlerını konuştuk ayrıntılar için geçmişe dönşutarafagitti:roflol::roflol:bırı yuz için yada epılasyon sonrasındakı gıcık durumları duzeltmek için ıkıncısıde epılasyon oncesı acıyı azaltmak için

he kızlar rujlardan ıkısıde pastel unutmuşum onları pasteller cok kalıcı ama tadı kotu yav

X