Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cheviciğim,aldıklarını güle güle kullan. diorun parfümlerini çok beğenirim bende...
bir zamanlar diorissimo kullanıyordum. tam çiçek kokusuydu. klasik bir kokudur. ama çok hoştur.

çorumlucadı malzemelerin çok güzel üzerinde "l" yazan fondötenin markası ne aynı marka ruj var bende yurtdışından gelmişti çok seviyorum. Markası nedir anlayamadım.

çorumlucadı malzemelerin çok güzel üzerinde "l" yazan fondötenin markası ne aynı marka ruj var bende yurtdışından gelmişti çok seviyorum. Markası nedir anlayamadım.

b. harfi var canim agnes b. nin. club de createur beaute'nin bir markasi bendede bir fari var harika bayiliyorum cok kaliteliler bence

herkez güle güle kullansin

corumlu kiz anam ne güzel insanin gözü gidiyo baskalarin seylerini görünce hehe

Herkes cicilerini güle güle kullansın..
Şirine,sürmeli Ve meryem in aldıklarına bayılıyorum..
Burada yok ya ,aldığınız markalar, ondan işteeee..mafoldumben

Sabun bacım, sen de ar-ge uzmanımısın nesin?kaydirigubbakcemile3
Nemlendirici yaparsın,rimelin örünü çayla uzatırsın..nasıl yapıyorsun..
Çok eskiden rimelin içine bademyağı konduğunu okumuştum biryerde..hiçte iyi olmadı,yağlı yağlı..
Senin çay formülün nasıl?

Son düzenleme:
burdan okuyup haberimin oldugu migros indirimlerinden faydalanmak adına bugun ben de uğradım migros'a opuyorumnanaktan

bir sürü makyaj temizleyici,tonik,peeling gibi şeyin arasından seçip bir tane makyaj temizleyici aldım ama pişman oldum keşke önceden burda sorup alsaydım diye o kadar zor karar verdim ki :bbo:
hala da bilmiyorum iyi mi yaptım kötü mü fisfisfis

diadermine dengeleyici temizleme sütü normal fiyatı 13.55TL miş %50 indirimle 6.77TLye aldım

kullanan var mı kızlar yaa ona göre hiç kullanmadan iade falan ediyim memnun değilseniz

Herkes cicilerini güle güle kullansın...
Ben de biraz önce alışverişten geldim...
İşyerimde fotoğraflarını çekebileceğim imkan olmadığından aldıklarımın internet fotolarını ekliyorum..
Gliss yıpranmış saçlar için onarıcı şampuan ve durulanmayan bakım kremi
TR19_RANGE_SHAMPOO_tr_detail.png
TR19_RANGE_EXPRESS_REPAIR_tr_detail_02.png

Göz makkaşı temizleyicim
13790_3856a38e413e80f05e7f885746e68fa1.jpg

Alix Avien Magic Brush-30
9984.jpg

She glitter eyelinerlerim yeşil ve mor renklerde
35909_buyuk.jpg
132221_kucuk.jpg

Alix Avien glitter eyeliner 1 numara (mavi) aldım bir de, ama onun fotosunu bulamadım..
Golden Rose Ultra Brillant Eyeshadow-6 ve 8
golden-rose-ULTRA-BRILLIANT-EYESHADOW-ROLL-ON-
Golden-Rose-Ultra-Brilliant-Roll-On-Eyeshadow-F__20768385_0.jpg

Alix Avien Lipgloss-740
9398.jpg

Ayrıca bir de aseton ve kaş fırçası aldım. Hepsine 139,40-TL verdim... :kedi:

neler var yarabbim . . . paylaştığınız için sağ olun . denemek gerek . . . ben çay ilave ediyorum kuruyan rımellere ve 1 yıla kadar ömrünü uzatıyor bu uygulama asla koku ve bozulmada olmuyor . . . :asigim:

sabun cay derken demlenmiş caydan 1 2 damlamı atıorsun
bir de sen neden dermotolog falan olmadın yavrucum
sormadıgım soru kalmazdı heralde
:smiley-cool:

fmb2090.jpg
[/URL][/IMG]

toplamı 130 lıra fazlada olabılır hatırlayamadım şimdi bunlar en son sacım için aldığım cicilerim..
şeffaf tüpteki serüm resmen saçlarımı kurtardı..
herkeze öneririim..
cam şişedeki saç parfümü gucci rush kokuyo..
diğeride bakım şampuanı

corumlucadı , delikızıntürküsü , chevi yeni cicilerinizi güle güle kullanın çok güzel görünüyorlarrropuyorumnanaktan

calicice bende onun yüz temizleme jelini almıştım memnundum bitirdim hatta çok iyi temizliyordu

yüz temizleme jelini ben de kullanıyorum ama düzenli kullanmadığım için bi etkisini görmüyorum

diadermine cilde zarar vermez diye onun ürünlerini almaya çalışıyorum ama göz makyajına nasıl olur bilemedim

kızlar bana acil yardımcı olabilir misiniz ?
stick fondoten almak istiyorum;
gölge a, gölge aa , gölge b diye renk seçenekleri var alfabetik sıraya göre mi koyulaşıyo renk :bbo:
hepsi birbirinden farklı uygun tonu neye göre bulabilirim?

b. harfi var canim agnes b. nin. club de createur beaute'nin bir markasi bendede bir fari var harika bayiliyorum cok kaliteliler bence

herkez güle güle kullansin

corumlu kiz anam ne güzel insanin gözü gidiyo baskalarin seylerini görünce hehe

"b" harfimi ben "l" sanmıştım. üzerinde başka bir marka ismi yazmıyor ama çok güzel bir ruj

Bunlar da benim aldıklarım :

Inglot ikili far
4225365765_ed3bba5617.jpg

Inglot pudra
4225363383_1352126a66.jpg

Inglot eyeliner fırçası
4037924544_c03148c946.jpg

Inglot duraline (farları jel kıvamına getirip eyeliner olarak kullanmaya yarayan sıvı)
4037173815_7c866f3470.jpg

X