Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

teşekkür ederim canım sen de güle güle kullan aldıklarınıopuyorumnanaktan

bu arada bu topikte ürünlerin fiyatı çok tartışılıyor, pahalı olsa sen ne iş yapıyorsun ki o kadar para veriyorsun yazık değil mi deniyor, ucuz olsa o kalitesiz şeyleri mi kullanıyorsun deniyor, aldığım şeylerin resimlerini eklerken bunu yazacaktım ama unutmuşum, bir arkadaş da ''çok ucuz markaaa kaydirigubbakcemile3'' falan demiş, ucuzsa ve zararlıysa zararı bana canım merak etme aldığım şeyleri sana sürüp seni kanser etmeyeceğim zaten kendime aldım ben onları :) böyle muhabbetlere neden giriliyor hiç anlamıyorum zaten, bunu da bu yüzden söyleme gereği duydum. öğrenciyken bunları alıyorum, babamdan para isteyip de 50 tl ye ruj alacak değilim, maaşımı elime alınca kendi paramla alırım o zaman da çok pahalı almışsın denmez umarım :icecream:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

öğrenciyiz bis sengözlerimebaksanab

gule gullanın kızlarrr

bende kendıme watsonsa gırdım dun dudak dolgunlastırıcı bı urun varmıs rılmmell markalı ona bakım dedım karıncalanma hıssı flan verıyomus gorevlı arkdasa soledım oda dedıkı bu kalıcı dolgunluk vermes dedı sıze kalıcı ıstıyosanız baska bı urun onerım dedı bakım dedım ınnova dudak bakım verdı gunde 3 kez bellı saat de surecekmısm 1 ayın sonunda gozle gorurulur sekılde %70 oranında dolgunlasma olucakmıs bakalım denıcem eger dogruysa kullanrım sureklı :)

flormar gundelık kullanmak ıcın allık brons sevtalı tonlarında
flormar pudra gundelık aldım onuda

watsons da ındırmler var kzlar bılgınıze

sabuncum hani sephoradan ikimizde muzdariptik ya
ben inglottan aldım far bazı
onu çok rahat kullanıyorum sölim dedim

bebekler bunları almak istiyorum,sipariş vericem ama önce size bi danışıyım dedim,kullanıomusunuz,memnunmusunuz alim mi?? özellikle renkli nemlendiricisini??? dior a fln o kadar para vermektense mac alim die düşünüormm??a.s.

Altını çizdiğim yerlere sonuna kadar katılıyorum youthanasia'cım...
:lepi:
50 milyon verince cebin rahatlayacak ama.
kaydirigubbakcemile3
Bir de böyle düşün...
Herşey bir tarafa sadece paylaşıyoruz.
İnsanların birbirini eleştirmesi çok saçma ve mantıksız...

kız minikkk mac ürünlerii süüperrr çokta,kalıcıııı
fiyatı biraz tuzlu ama alldıgına degerrrnaniknanik

almışken iyisi olsun die:hulya:aslında lancomeden diordan daha uygun fiyatları,bunları almak daha mantıklı geldi bana
corel gözaltı kapatısını kesin alcam zaten bıktım kapatıcı aramaktan,fiyatıda fena değil:1rolleyes:..
melisciimm bende senin gibi düşünüorma.s.

sabuncum hani sephoradan ikimizde muzdariptik ya
ben inglottan aldım far bazı
onu çok rahat kullanıyorum sölim dedim

canım ben sebat ettim ve kullanım biçimi tekniğimi değiştire değiştire yöntemi keşfettim . . .

çok çok az kullanılmalı ve üzerine çok hafif bi pudra geçildikten sonra muhteşem sonuç alınıyor !

sağol corelim delikafadulden sen cicilerini eklicektin hani . . .
ben beklemedeyim hala diyim şakkıdı

akşam ekliyim kuzum
o kadar çok biriktiki aldıklarım
en son tekin acarda sövüşlendim :gitme:
inglot bitince sephorayı kullanıyım o zaman demek ki neymiş 1 yıl far bazı almama gerek yok hihiihih

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…