Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cok güzelmiş canım güle güle kullanırsın inş.hediyeler süpermiş bu arada.süprizzzzz gelince orjinal fotosunuda koy canlı canlı görelim:dance: ufkumuz gelişsin:içelim:

cok güzelmiş canım güle güle kullanırsın inş.hediyeler süpermiş bu arada.süprizzzzz gelince orjinal fotosunuda koy canlı canlı görelim:dance: ufkumuz gelişsin:içelim:

Koyabilirim umarım tatlım,
Biraz özürlüyüm teknoloji konusunda :kedi:

nerden verdın sıparısı hangı sıtededen bende ordan verıyım elıne ulasınca bır bakta bende ıstıyorum zemuszemus

Tamam canım, inceleyim bilgi veririm.
Fiyatı gayet uygun, birçok makyaj çıkartılabilir.zemuszemus
Site adı yasak değildir umarım, gittigidiyordan aldım.

Ebay'den aldım canım fırça seti ve lip gloss hediye, tavsiye ederim güzel palet

hazancım evet senin palete baktım hatta dün kadıköyde salı pazarında da rastladım renkleri falan bayağı güzel güle güle kullan sen de. paletin markası Wales çin malı olduğunu düşünüyorum KırmızıDonluKız almıştı memnun kaldı ben de alayım dedim. Hiç bir sorun yaşamadan oldukça özenli paketlenmiş bir şekilde 11 günde elimdeydi, Ebay'den alışverişe yeni başladım ama güvenli olduğunu biliyorum zaten satıcılar ürünlerin çoğunu paypal ile ödeme alarak satıyorlar herhangi bir durumda paypalden paranın iadesini alabiliyorsun. ama tabi satıcı seçmek çok önemli "Best Seller" olanlardan almak daha iyi

Tamam canım, bi bakayım bende.
Umarım karışık bi site değildir.
Paleti beğenmene sevindim gerçekten,
Ustaların fikirleri altın değerindedir zemuszemus

roxalanne canm bayıldım paletine

yeşlgzlü melek aynı parfümden bnde de var opuyorumnanaktan
güle güle kullann...

avondan bunlar :)) aynalı 24tl,dgerini htrlamıyorum

ilk defa mavi makyaj yapmaya niyetlendim :))

eyeliner aldım ilk kez :)) inş güzel sürerim...
ben çok far kullanmam yeni yeni alıyorum..hiç bi bilgim yok yani kzlar...aldıklarımı iyi mi sizce :sm_confused:

Son düzenleme:
bende bunları dahaaa şimdi aldım

otama kuru ve boyalı saçlar için bitkisel saç bakım yağı 8 tl inşallah faydasını görürüm yoksa bi cinnet anımda saçlarımı kökten kazıtıcam lmaz:
rosense tonik çok övdüler bi deneyim bakalım 14 tl
yanındada defneli yüz maskesi hedayee

verita ruj 4,95 tl ama rengi çoook güzell
maybelline rimel ilk defa deniycem lorealin çift taraflısını almıştım pek beğenmedim açıkçası topak topak oluyo yada ben beceremiyorum sürmesini olduğu gibi duruyo inşallah bu güzeldir 11tl
golden lady 335 numara koyu mor
golden rose 23 numara

rujun duruşu zemuszemus

bunlarıda aldım kampanya varmış ağdalar 1,5 tl bezler 1 tl bende deneyim dedim ilk defa deniycem :kedi:

Son düzenleme:

aldıklarını gule gule kullan.avonun 4lu farından bende almıstım renklerı super goruntude ama goz kapagına surunce hıc bellı olmuyor ve yapıs yapıs aldıgıma pısman oldum.dıger 5lı far paletınınde baska renk tonunu almıstım fazla kullanmadım ama guzele benzıyor flormarınkı

Güle güle kullanın kızlar,
ilaydahey, ne güzelmiş dudakların maşallah ruj da pek yakışmış =)

Patii, flormar'ın o paletini herkes çok beğeniyor ama Avon için iyi şeyler duymadım, ben Avon kullanmam bi de =)

kızlar bende o kadar cok alıom alıom alıomda alıom ucuzunu pahalısını orta hallisini sonra buraya koymak ıstıyom fıkır olsun paylaşım olsun dıye ama ben bu foto ekleme olayını şeyettıremedım:mymeka:

sürünce de çok hoş duruyo ama kremsi yapıda oldugu için hemen gidiyo,tazelemk lazm arada yerimseniben tşkkr ederm cnm yorumn içn Şeniz

Patii, flormar'ın o paletini herkes çok beğeniyor ama Avon için iyi şeyler duymadım, ben Avon kullanmam bi de =)

bende duydum aprilim avon için ama deodorant parfüm türü şeyler için duydum..henüz deneme yanılma yaptıgım için ögrenene kadar makyaja çok para harcamak da istemiyorum aslında yerimseniben
aynanın karşısında yapıp siliyorum elim alşsın diye kaydirigubbakcemile3
teşekkür ederim yorumn için Şeniz

sağol tatlım opuyorumnanaktan

paticim flormarın o paleti bende var
fiyatına göre oldukça iyi bi ürün.
farda inglota bayıldım ben.
istersen cevahire bi uğra bak .
%50 indirim vardı gene en son.

paticim flormarın o paleti bende var
fiyatına göre oldukça iyi bi ürün.
farda inglota bayıldım ben.
istersen cevahire bi uğra bak .
%50 indirim vardı gene en son.

ahh corelcim bi çıkabilsem dışarı tam olarak body shopa da ugruycam...
doya doya gezemiyorum bu aralar..kesin ugrarım cevahire yolum düşüyo genelde yerimseniben
teşekkürler fikirlern için Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…