Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
jigsaw canım mac ciddi mükemmel ya, bence git önce chanel i dene canım, sonra da mac e gir. :lepi: benim chanelim kare değil yuvarlak olanlardan, 82 reflex. kare olanların sürümü daha zormuş. benimki şeftalimsi pembemsi, hafif altın ışıltılı bir renk. yerimseniben bende buaralar allık takıntısı başladı, inglotun allıklarına da iyi diyorlar mesala, onları da denemek istiyorum, guerlain de istiyorum ama pahalı geliyor bana :çok üzgünüm:

Ben de yuvarlaklara baktım ama tam şeftali tonu yoktu gibi geldi aslında yanakta istediğim gibi durur belki ama deneyemedim hepsini M.A.C de vardır uğraşmayayım dedim ama aklım kaldı tabii chanel sonuçta sırnaşık şey Neyse chanel alacağım gibi görünüyor yerimseniben İnglot da güzeldir bende 3 lü farlarından var allıkları da güzeldir diye düşünüyorum..

cnm guerlain ben sordum en fazla 80 demişlerdi
hatta arkadaşım aldı
starwberry de 68 ytl mesela benim dediğim

canım aynı geliyorsa sana 70le 100, niye soruyorsn ki mac mi chanel mi diye, ikisinden de al bitane işte, 100 olur o da toplam :lepi: 2 tane almış bile sayılmazsın yanii, ha 70 çıkmış ha 100 :lepi:

hehe düşünmedim değil aslında kaydirigubbakcemile3

damlacım
YKM Mağazaları
cnm burda 100 küsür
ama strawberryde iyiymiş, dolar arttığından beri strawberrye bakmıyordum, bi bakiyim :lepi:
Şeniz

strawberry nin bir espirisi kalmadı dolar arttığından beri canım fark 6-7 ytl falan :1no2: yılbaşı için özel indirimleri var ama benim istediğim şeyler değil ne yazık ki kafamçokkarıştı

damlacım
YKM Mağazaları
cnm burda 100 küsür
ama strawberryde iyiymiş, dolar arttığından beri strawberrye bakmıyordum, bi bakiyim :lepi:
Şeniz

dolar ne kadar artsada burda fiyatlar gerçekten iyi cnm burdan alışveriş hiç yapmadım ama sen yapan birisi olarak memnundun zaten ben burdan almayı planlıorm ama cesaret edemiorm nedense ya
bide cnm ya yanlış ürünlerden bahsediomuşz ben strawberrye girince guerlain sayfasının en altındaki allıktan bahsediorm o mükemmel

cnm bide john frieda kullanıodn sen nasıl memnunmsn ne gibi faydalarını gördün acaba pilarcım
bide sen açılı allık fırçası arıodn cnm sephorada var 35 ytl filandı

Son düzenleme:
canım ben açık kahve saçlar için olan şampuanını kullanıyorum. saçımı yumuşacık yapıyor bebek saçı gibi :asigim: bide ciddi parlıyor canım, bakınca anlaşılıyor yani değişiklik olduğu ki bizim banyoyu görsen, her marka şampuan vardır, bugüne kadar sürüyle şampuan değiştirdim, hiçbir şampuandan diğerine geçince böyle 1 değişiklik görmemiştim, hepsi birbirinin aynıydı. :nazar:

hadi ya hemen değiştiriyim bari benimde açık kahve ve fiyatlarıda çok uygun sadece şampuan ve saç kremini mi kullanıosn ekstra bişi var mı bakım maskesi fln kullandığın

canım benim kullandıklarım
nemlendirici şampuan + saç kremi
hacim veren sbtleyici sprey
frizz ease serum - fönün ısısından korumaya karşı + fönü kolaylaştıran birşey
ve shine shock - durulanmayan, saçı parlak, güzel gösteren jelimsi birşey.

hepsinden ayrı ayrı çok memnunum. :dance:

fotoraf0004sr2.jpg

cecile rujum daha önce almıştım ama ancak fırsatım oldu koymaya
cecile farım
max factor rujum bugün aldım
flor mar asetonum çok hoş kokusu ve besleyicili
fotoraf0003xz3.jpg

tamam cnm teşekkür ederim alıcam en kısa zamanda bu arada gguerlain konusunda dediğim allığı düşün harika :)

melekcim iyi günlerde kullan :eek:
keşke farı da açsaydın da rengini görseydik :çok üzgünüm:
flormarın bende yeşil olan oje çıkarıcısı var canım, mükemmel kokuyor yaaa :asigim: koklamamaya çalışıyorum tabiki :roflol:

ooo süpermiş bayılırım o renklere ne kadara aldın cnm peki
guerlainwr7.jpg
[/URL][/IMG]
pilarcım sana sölediğim allık bu canım

Son düzenleme:
rujla far 10 ytl tatlış
kampanya vardı kaçırmadım =)
çok güzel kampanya nerde ben orda =)

X