Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
slm kızlar bende dün golden roseun perfect shine rujlarında 225 nosunu aldım. çok dogal bi kırmızı tavsiye ederim.

son uc haftadir aldiklarim. notrocinanin yuz temizleme jeline bittim. Mentollu gibi.
goz makyaj temizleyicisini sevmedim cok yagli yikayinca bile gitmiyormus gibi hissediyorum. yuz kremi guzel 15spf
pudra carmina
allik pastel
goz kalemi carmina 180
ojeler claire's flormar ve alix avien
maybelline concealer'i hem begendim hem begenmedim kapaticiligi pek iyi degil ama cizgilere dolup sacma sapan da goruntu olusturmuyor.
nivea dragon fruit pembemsi bir rengi var
nivea hassas ciltler icin tonik
nivea yumusak peeling jeli
artdeco far bazi cok guzel tavsiye ederim.
flormar aseton
firca seti

Son düzenleme:
ben geldimmmmzemuszemuszemuszemus hepiniz iyi günlerde kullanın kızlarrkaydirigubbakcemile5
bende tatilden önce aldıklarımı ekleyeyim hihoyyyt

mac paint pot.. smokey eyes için çok güzel bi ürün

çilekten aldığım stilanın ışıltılı pudrası ruju ve far seti bide içinde geldiği kadife makyaj çantası

çilekten gelen dermalogica numunleri ve golden rose dan aldığım gölge yapmak için kullandığım fondöten

canımg ule gule kullan ..benim paint pot larım evde yatıyor..surmeyi beceremiyorum hicbirsekilde..sen nasıl kullanıyorsun ?

sağol daliahcım opuyorumnanaktan canım bende iki rengi var biri painterly paint pot(çok açık kapatıcı renginde olan) onu genelde sadece eyeliner çekeceksem kullanıyorum ve genelde baz olarak diğer renkerin altına kullanıyorum. çok güzel sabitliyor farı :lepi: diğerde bu blackgrounda olan (siyah olan) bunuda smokey eyes yaparken göz kapağıma sürüyorum ve azcık siyah farla kirpik dibinden yukarıya doğru dağıtarak kullanıyorum çok güzel isyah bir zemin hazırlıyor. bide lacivert mavi pembe kullanacaksamda far olarak yine bu siyahı sürüyorum çok hoş bi zemin oluyor :kedi: umarım anlatabildim opuyorumnanaktan

sag olunuz canlar.
almagester06 cok guzeller masallah güle güle kullan. paint pot bende istiyorum fakat goz yapim eyelinera uygun degilmis pek
stilalar pek tatlı.

sag olunuz canlar.
almagester06 cok guzeller masallah güle güle kullan. paint pot bende istiyorum fakat goz yapim eyelinera uygun degilmis pek
stilalar pek tatlı.

sağol canım benim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan ruj burda koyu gibi ama çok tatlı bir kırmızısı var :lepi:

canım ben düzgün soramadım sanırım.yani fırcayla mı suruyorsun elinle mi? ben ıkısıyle de beceremedimde opuyorumnanaktan

slm kızlar bende dün golden roseun perfect shine rujlarında 225 nosunu aldım. çok dogal bi kırmızı tavsiye ederim.

kızlar gule gule kullanın :dance:

off süper şeyler alınmış gene...

moral oluyorsunuz bana alın alın haydi alışverişe =)
:dance:

güle güle kullanın heppinissssss

canım ben düzgün soramadım sanırım.yani fırcayla mı suruyorsun elinle mi? ben ıkısıyle de beceremedimde opuyorumnanaktan

daliah pardon canım :kedi: ya ben fırçayla sevmedim çünkü fırçamdan çıkarması zor oluyo ben parmağımla sürüyorum valla pıt pıt dokundurup yayıyorum siyahıda diğerlerinide. waterproof olmasından dolayı valla canım çıkıyo fıçadan çıkarıncaya kadar, bide elimle daha rahat yayıyorum benhihoyyyt

gurbik bayıldımmm valla özellikle fırçasına iyi günlerde kullan zemuszemus

april çikolatagelin tşkler kızlar:lepi:

almagesterim sanıyorum çat diye çatlayacağım kıskançlığımdan mafoldumben
ne güzel şeyler almışsın yaa, güle güle kullan opuyorumnanaktan

asom, çıbığım, cloud hayırlı olsun cicileriniz
güle güle, güzel günlerde kullanın a.s.
t.ederim hacerimŞeniz
bu gün yine bişeyler aldım,dışarısı çok sıcaktı,kendimi cevahire attım:bbo: ve watsonsa uğradım:
duj şampuanı=hayvan kadar vede 7TL.harikada kokuyo,tavsiye ederim
daborah,ten rengi ruj=13tl
watsons rimel=11tl denemek için aldım çok uygun nası bişi acep dedim:1ninca:
organix şampuan=26tl bunu ezaneden aldım..meyve özlü
nivea deodorant=beleş:icecream:anam bişi vermiyolar adama:dilcikar:bunuda çingenelik edip zor kurtardım
bi arkadaşımız ürünleri fiyatları ile yazalım demiş,bencede öle yapalım,daha iyi olur kızlarkaydirigubbakcemile5
[/URL]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…