Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
iyi günlerde kullanın sitenizde yeniyim :ecrin_bebek:bende bu beyaz çikolatalı kremden almaı düşünüodum vanilyaya benziosa almayayım saolun

Bunlar da benim aldıklarım
Takma kirpiklerimm ve Artnet aplikatör setim

Ay tatlım güle güle kullanhihoyyyt,bende bir zamanlar almıştım ama kullanamadım...Yapıştırıcı sorunu vardı..falan filan..

Bende dün kırpik kıvırtma aparatından aldım..2 tl. ucuz bulup alınca kendimi çok sevdim yaaa..:1shok:Yine bu aparatı daha önce kullanmıştım ortaokul lise döneminde memnundum,şimdi de memnun kaldım tavsiye ederim..Ay bende eski kokoşlardan olarak kullanmadığım bişey kalmamışdelikafadulden..Eeee ilkokula giderken ilk kozmetik malzemesi kırmızı oje olanın hali ne ola ki...:bbo:

Kızlar bugün bimde set vardı golden rose'un kozmetik çantası içinde far paleti,emilly siyah kalem,beyaz oje ve kırmızı tonlarında ruj vardı.
Hemde hepsi sadece 10TL :dance:

Birde dün emilyden bende olmayan renklerde kalemler almıştım onlarıda çektim birde avonun şu üç kademeli rimeli varya dün gelmişti siparişim birde vazgeçemediğim vişneli golden rose nemlendirici bu kadar
kusura bakmayın diğer bazı gereksiz malzemelerde çıkmış :roflol:

iyi gunlerde kullan canım kaydirigubbakcemile5

kızlar seninle dergisi kutu hediyeliymiş bende kutumu aldım bide watson dan bi iki bişi aldım

Son düzenleme:
burcu_0186
nisan. teşekkürler canlarımmm

pembeperi canım kocaelide yok ama ben istanbula gittiğimde alıorum ben sana açık açık hangi illerde oldunu yaziyim eniyisi

istanbul ' da
capitol
erenköy
bahariye
optimium outlet
pendik neo marin
teşvikiye
bayrampaşa akvaryum
büyükçekmece atirus
silivri maxi

bursa 'da
zafer plaza
korupark

denizli'de
forum çamlık

ayrıca ....

mersin forum
kayseri forum
izmir forum bornova
ankara oran panora
trabzon forum
eskişehir neo

canım bu adreslerde bulunuyo bilmeyen de öğrenmiş olur kızlar yardımcı olur umarım

rujum she rengi çok tatlı
saç köpüğüm
cecile eyeliner kutusu burda kendi dışarda kaydirigubbakcemile3

saç köpüğüm çok doğal ve yapış yapış olmuyor

aplikatör ve saç bigudisi aldım ama koymadım onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…