Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kizlar bende bunu aldim simli cok hosuma gitti
spa1527g.jpg

spa1531.jpg

kizlar bende bunu aldim simli cok hosuma gitti
spa1527g.jpg

spa1531.jpg

çok güsel canım Lorealin bu farlarını herkes çok beğeniyor, güle güle kullan :)) a.s.

ben de dün Watsons'dan duş jeli almaya gittim ama kampanya indirim görünce bir de Gloss aldım, rengi benim en sevdiğim rujum Estee Lauder'e benziyor kaydirigubbakcemile3 onu kullanmaya kıyamadığım günler bununla idare ederim :roflol:
MAgic Lip Stick gerçekten çok iyimiş kızlar, çok tatlı bi pembe oluyor sürünce :)) a.s
krem far, ölesine aldım 1 TL diye, göz pınarlarına sürülür yaz akşamlarında belki a.s

cimg2022j.jpg

nisan cnm kırlangıc sıvı sabunundan memnun muusn bende almak istiorumda. ayrıca aktarlarda bulabilirmiyiz bu ürünü?

en son aldıklarım karşınızdaaahihoyyyt

Avon kalem farlarım ( açık-koyu yeşil ve kahve-altın renklerinde )
Avon dudak koruyucu balm ( süper kokuyu )
Maybelline likit eyeliner'ım

hanimlar bende iki sey aldim ama ekleyemiyorum..
lemlendirici maske
peelin
douglas beauty system

Istanbulda yasayan arkadaslar istanbulda bitane douglas magazasi acildigini biliyorum. Douglasin kendi markasi olan Dogulas Beauty Systemi sidetle önerebilirim.. Yikama köpügü temizliyici maske nemlendirici maske bide peelingini kulaniyorum ve cok cok memnunum. Cildim kizarmiyorum yakmiyor cok memnunum.

kızlar ELF in sitesinden alışveriş yapan var mı aranızda? 1 dolara falan pudralar var sample mı bunlar yoksa normal boy mu??

ben yaptım cnm normal boy onlar..hatta bu gece sona erecek olan free shipping var ondan da birşeyler aldım..

X