Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Görmüyor musun arkadaşlar 5-6 milyon diyor burda 10 milyon ?!?

Markaların satış fiyatları bellidir..
dağıtıcı yada üretici tarafından belirlenen fiyatalrı dışında uygulamaya gidemezler..
yanlış biliyoe olma ihtimalin var..
marka / ruj modeli vs..
flormarın bütün rujları bir değil..
3 tl de ruj var 10 tl de..
keyfe keder fiyat uygulayan yerler var ise tüketici olarak hakkını koru gerekli yerlere şikayetini ilet..
dün ben flormardan ruj aldım biliyorum kampanya olduğunu 1 alana 1 bedava..
bekledim satıcı kız bişey söylemedi..
ben sordum kampanya var dimi dedim hayır yok dedi..
vr dedim ısrarla ve üstüne gittim ..
diğer tezgahtara sordu afra tafra tavırla o kız dedi sessizce evet var diye..
örnek sana..
hakkını ara..

renkler harika canım güle güle kullan :)

çok teşekkürederim canıma.s.

14 lira mı :1shok: innova hem de cok guzel canım benim iyi gunlerde kullan a.s.

sağol şekercim.bulursan al bence kaçırma yerimseniben

canım teşekkürler, peki değişik renkleri var mı bu paletin

canım bi benim aldığım var bide içinde iki çeşit allık iki çeşit pudra ve farların olduğu palet var o kadar :nazar:

Son düzenleme:
dsc00167b.jpg

Selam kızlar
Bunlarda benim son aldıklarım. Kıpa'da cumartesi günü tüm kozmetik ürünlerinde % 50 indirim vardı ben de bunları aldım nasıl...

cranky canım aldıkların çok güzel. güle güle kullan canım. loreal den benden rimel alıcam double extention düşünüyorum ama volume shocking ide merak ediyorum. ikisini kıyaslayabilirmisin? yada volume shocking nasıl? dolgunlaştırıp, uzatıyormu?
bu arada kızlar loreal tüm göz ürünlerinde yüzde otuz indirim yapmış. bilginize:nazar:

cranky canım aldıkların çok güzel. güle güle kullan canım. loreal den benden rimel alıcam double extention düşünüyorum ama volume shocking ide merak ediyorum. ikisini kıyaslayabilirmisin? yada volume shocking nasıl? dolgunlaştırıp, uzatıyormu?
bu arada kızlar loreal tüm göz ürünlerinde yüzde otuz indirim yapmış. bilginize:nazar:

canım ben extentionu hiç kullanmadım. volume shocking den memnunum. zaten makyaj resmimi eklemiştim ugün o rimelle yaptım. dolgunlaştırıcı özelliği var.

güle güle kullanın kızlar kaydirigubbakcemile5

bunlarda benım cicişler kaydirigubbakcemile2

oje
koyu mavi eyelinler ( avonun lacivert rengi kalemiyle çok güzel duruyo :KK70:)
parlatıcı
öbürüde pudra parfumlu

bugunki aldigim cicileriimmkaydirigubbakcemile2
yakinda manhattanin tutkunu olacagim :asigim:
afbeelding480c.jpg

Manhattan 2li far
Manhattan tekli far
Manhattan x-treme eyeliner
Catrice Kajal kalemi

afbeelding480c.jpg

Manhattan 2li far
Manhattan tekli far
Catrice Kajal kalemi

tekli farin aynisini ben almistim gecenlerde en güzeli ama siyah kalemi dimee khol kajalimi? en cok onu seviyorum

güle güle kullanın kızlar kaydirigubbakcemile5

bunlarda benım cicişler kaydirigubbakcemile2

oje
koyu mavi eyelinler ( avonun lacivert rengi kalemiyle çok güzel duruyo :KK70:)
parlatıcı
öbürüde pudra parfumlu

cok güzeller iyi günlerde kullan

afbeelding480c.jpg

Manhattan 2li far
Manhattan tekli far
Catrice Kajal kalemi

güle güle kullan tatlim ayni eyeliner bendede var, bende manhatteni cooook begeniyorum
catrice kalemden yorum alabilirmiyim bende kac kere elime aldim ama sonra biraktim

tekli farin aynisini ben almistim gecenlerde en güzeli ama siyah kalemi dimee khol kajalimi? en cok onu seviyorum

ne demek istedigini anlamadim bebisim ama siyah olan eyeliner.. çok güzelmis akmiyorrr...:sm_cool:

güle güle kullan tatlim ayni eyeliner bendede var, bende manhatteni cooook begeniyorum
catrice kalemden yorum alabilirmiyim bende kac kere elime aldim ama sonra biraktim

tesekkur ederim tatliskommŞeniz
catricenin kalemini denemek icin almistim.. çok begendim gözkapagina sürüp sonra fircasiylada dagitiliyor, yani far yerine geçiyor.. yerimseniben

ne demek istedigini anlamadim bebisim ama siyah olan eyeliner.. çok güzelmis akmiyorrr...:sm_cool:

tesekkur ederim tatliskommŞeniz
catricenin kalemini denemek icin almistim.. çok begendim gözkapagina sürüp sonra fircasiylada dagitiliyor, yani far yerine geçiyor.. yerimseniben

hmmm güzelmis, tekrar güle güle kullan, benim gözüm yesilde kaldi nedense :lepi:

X