Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
goshun ürünleri türkiyedede var almanyada illaki vardır huli gözünden kaçırmışsındır.:1rolleyes:

herkesss ama herkess yeni cicilerinii çok güzel günlerde kulansın inş.alkisalkisalkis

bende kipa indiriminden yararlandım haftasonu cilt bakımıyla ilgili bi kaç ürün aldım o kadar üşengeçimki bu aralar aldıklarımı çekipte koyamadmmkafamçokkarıştı
hep denk geliyorum bu indrimlere hiç hazırlıklı olamadım bende buna sinir oluyorum bilmiyodum tesadüf yemek yerken ilanı gördüm hemen market kısmına daldım
neyi alacağını bilmeden gitmek çok masrafa girmek demek benim içinn:tomato:
offff

goshun ürünleri türkiyedede var almanyada illaki vardır huli gözünden kaçırmışsındır.:1rolleyes:

herkesss ama herkess yeni cicilerinii çok güzel günlerde kulansın inş.alkisalkisalkis

bende kipa indiriminden yararlandım haftasonu cilt bakımıyla ilgili bi kaç ürün aldım o kadar üşengeçimki bu aralar aldıklarımı çekipte koyamadmmkafamçokkarıştı
hep denk geliyorum bu indrimlere hiç hazırlıklı olamadım bende buna sinir oluyorum bilmiyodum tesadüf yemek yerken ilanı gördüm hemen market kısmına daldım
neyi alacağını bilmeden gitmek çok masrafa girmek demek benim içinn:tomato:
offff

sende güle güle kullan tatlimmm

evet gözümden kacti kesin:lepi:

bu vücut pudrasından memnunmusunuz etkilerini yaza.s.armısınız
güle güle kullanın kızlar kaydirigubbakcemile5

bunlarda benım cicişler kaydirigubbakcemile2

oje
koyu mavi eyelinler ( avonun lacivert rengi kalemiyle çok güzel duruyo :KK70:)
parlatıcı
öbürüde pudra parfumlu

avon siparişlerim nihayet elime geçti:) spectra lash maskara, çift taraflı night & day solutions ve kendinden masaj başlıklı şekillendirici jel. ayrıca max factor bronz pudra (flaşlı ve flaşsız)

Resim-3.jpg
Resim001-3.jpg

Resim002-2.jpg

Son düzenleme:
kızlar bende bugün clinique rimel almaya gittim kampanya vardı göz makyaj temizleyicisi,göz kalemi ve makyaj çantası hediye..ayrıca önümüzdeki günlerde anneler günü dolayısıyla ikinci üründe %50 indirim başlayacakmış haberiniz olsun..
20020010000.png

bunlarda benden
maybeline jade mavi far paleti
max factor mavi göz kalemi
aslinda yesil ve siyah kalemim gibi manhattenden alacaktim mavi kalemi, ama manhattenin mavisini begenmedim bunu aldim .-))

birde nivea nemlendirici gündüz kremi, kokusu yapisi harika ciltte süper duruyor hafif saten gibi parlatiyor
1001718k.jpg

1001720k.jpg

hayırlı olsun canımmşakkıdı

X