Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar lancome effacernesin concealer ını deneyin,ben cok memnunum cok başarılı bi ürün,hem cok kapatıcı hem de cizgilere fln dolmuyornaniknanik

kızlar kapatıcı konusunda la prairie nin kapatıcısını öneririm ben de estee kullanıodm ama bu ona bile bin basar 120 ytl veriosn ama iki tane kutuda araştırın derim inanılmaz kapatıcı özelliği ve aydınlık duruo.

canım bende estee almadan önce lancome effacernes düşünüyordum ama bazı yerlerde göz altlarını kurutuyor diye okudum benneyaptımki yok mu öyle birşey? senin cilt tipin ne canım?

la prairenin hangisi canım? bi ikili var, biri kapatıcı biri aydınlatıcı o mu? bide havyarlı bir kapatıcısı vardı onun sanırım :lepi:

cnm hücresel kapatıcı die geçiodu strawbeeryde var bak 102 ytl dio hatta o işte havyarlı diil ama öle bişi demediler alırken çünkü

kızlar pekii Dior un Diorkiss glossunu kullanıp memnun olan var mı?

kalıcılığı hakkında fikrinizi alabilir miyim?

makeupalley e baktım şimdi
mac studio finish in puanı 3.8, tekrar alırım diyenler %70,
lancome effacernes puanı 4.1, tekrar alırım diyenler %77,
estee lauder double wear puanı 4.1 tekrar al. %78,

veee bobbi brown corrector puanı 4.4, tekrar alınma ise %88 :1shok:
herkes çok iyi demiş.
istiyorum :lepi:

cnm benim cildim yaglıya donuk karma,hiç kurutma gibi bir problem olmadı,belki kuru ciltlere uygun olmayabilir cunku yagsız bi concealer ama digerleri gibi asla birikme kurutma fln yapmadı,bir de 15 ml kullan kullan bitmiyo,mesela ysl touch eclattan da cok memnunum ama hemen bitiyor bir ay bile dayanmıyor ama lancome nerdeyse 1sene gider a.s

gurbaa cım bende bu ve bu var ikisindende çok memnunum dior un kinide muhakkak dene

deniyim semihim kaydirigubbakcemile5
yarın tekin acara ugriyim bi gorevli kızı yolacam once sonra bi de bunlara bakarım

pilarım bebişim
makeupalleyde şuna dikkat et
mesela mac hakkında yorum yapan 1000 kişiden yuzde 70i aldım diyosa iyidir
ama bobbie brown icin 50 kişiden yüzde 88i yeniden alırım diyosa bu pek başarı sayilmaz
yani kaç kişi kullanmış onu da hesaba katmak lazım bebişim Şeniz
yüzdeler degişiyo cunku 50 kişi ile 1000 kişi arasında

kızlar bu arada gecen gün siparisini verdigim cicilerim geldi
dün aksam feci hastaydım ama konu makyaj olunca ne hastalık hatırlıyorum ne bişi
hemen denedim....

* lancome subtil kesinlikle harika....
dogal bir ısıltısı var
yüzünüzde tek bi noktaya odaklanıp heidi goruntusu yaratmıyor
kesinlikle oneririm :lepi:

kalıcılıgı konusunda aksamı beklememiz lazım yorum yapabilmek için...

* ysl poudre sur mesure'ye gelince (buyuk boy)
ysl aşıgı olarak cok begendigimi soylemem lazım
makyaj sabitleyici olarak kullanmayı dusunuyordum ama sabah makyajıma golgeler yaptım cok daha hoş durdu
yumusacık kadife gibi...

* talika yagsız göz makyajı temizleyici'sine gelince...
evet, onyargılı olarak almıştım
diğerlerinden pek farkı olmadigini düşünmüştüm
ama ilk kullanımda farkını gösterip utandırdı beni
göz makyajını koyu sevenlerdenim...
buna rağmen hiç ugrastirmadı
bakım yapması ve göz cevrenize dokundugunuzda kaymak gibi elinizin kayma duygusu ile mukemmel...
yagsız olması da cabası...
makyaj temizlemesinin yanında göz cevresini prussuzleştirme etkisi de var....
bayıldım ben.
en guzel yanı da sadece allık için 80küsür ytl vermem gerekirken ben tüm hepsine sadece 65 ytl vermiş olmam :lepi:

* allıgın rengi biraz ablak cıkmış aslında bronz seftali karisimi bişi hihoyyyt

gurbacım nerden aldın bu kadar ucuza:1shokaylaşırsan sevinirim.bende göz makyajı temizleyicisi almak istiyorum çünküyerimseniben

gurbaacım hayırlı olsun canım aldıkların Şeniz
allığa bayıldım hihoyyyt
bende bugun allık fırçası almayı planlıyorum body shop dan.
mac isterdim aslında ama bir allık fırçasına 60 fln vermek çok geliyor açıkçası
bide clinique in kil maskesini düşünüyorum??
ykm ye girince düşünmediklerimi de alcam zaten belli orası kötükedihüso
off

ayrıca günaydın herkese :lepi:

gurbikim güle güle kullan,allığın rengi çok güzel duruyor,ben en çok şeftali tonunu seviyorum allıkta
oooh sür sürüştür gurbikim iyi günlerde :hihoyyyt:

PİLAR canım sakın kil maskesini yapmaya kalkma bizim komşunun kızı aldı 2 sene önce hemde en kalitelisinden...şimdide doktora birsür para ödüyo...
maske çok kötü yaptı cildini.doktor sendeki deli cesaretiymiş demiş...şimdi suratı delik deşik
iğne izleriyle dolu..hem kozmetiğe birsürü para verdi cildinden oldu..hem parasından oldu..hem doktora hemde kozmetiğe bi dünya para ödedi...yani parasıyla rezil oldu
paramın gittiğinemi yanıyım cildimemi yanıyım diyo
bence deneme kil maskesini

yeşil gözlü melek canım teşekkür ederim. Şeniz
cliniquein kil maskesi hakkında hep iyi yorumlar okumuştum, ama 1 tane bile olsa kötü yorum beni vazgeçiriyor işte
cildim hassas değil ama yinede nolur nolmaz, hiç tehlikeye atmiyim ben o zaman
cildimi bozcam korkusu var zaten bende, fondoten bile kullanamıyorum o yüzden.
neyime kil maskesi :lepi:

vallahi benim ortaokuldan bir arkadaşım var bildim bileli haftada bir kil maskesi yapar yüzüne,cildi muhteşem,ne bir siyah nokta ne bir sivilce,kaymak kaymak
pilar canım hem bence clinique ürünleri güvenli,üretimden önce 7200 testten geçiyormuş,1 tanesinde bile olumsuzluk olsa üretilmiyormuş
ben çok güveniyorum clinique e

canım bencede öyle yap...
o bizim arkadaş kozmetik ürünlerine 1 milyar ödedi ...şimdi bi gör suratını korkarsın..onunda hassas değildi ama..önce çok kötü sonra baktı cildi mahfoldu sonra cilt doktoruna gitti.
doktor şimdi iğneli analiz yapılıyo..doktorada seans başı 80 ytl ödüyo + canı oçok yanıyomuş
şimdi sadece ruj ve far okadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…